Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sadece Paticik Açılıyor

Spidee

Öne çıkan mesajlar

Ahah! Modeme reset at. Ama ondan önce bilgisayarını bi kapa aç. DNS ayarları falan değişsin. Geçen bana da oldu böle yapınca işe yarıyor. (Ha eğer 512 geyiği doğruysa yani kpa/açtan sonra 512ile falan bağlanırsan atarsın mesaj haber veririsin cümle aleme) :-p[signature][hline]Yazdıklarımla ilgili bir soru(/n) olması durumunda "özel mesaj" atarsanız daha hızlı yanıt alırsınız
Sosyal ağlarda paylaş

said:
huntercik, 17 Haziran 2005 16:07 tarihinde demiş ki:
Bir ara bende cafedeyken makinalara virüs bulaşmıştı sadece oynasa'ya girebiliyordum. Umarım hatlardandır..

Burdan hattına test ettirmeyi denesene.

Giremiyorum ki buraya da =) Bi restart atayım da, sonra tekrar bakarım =)[signature][hline]Click!
Penthesilea - Xaer_Aloneheart
Sosyal ağlarda paylaş

Bi spyware kontrolü yap, paticik dışındaki sallama bi siteye gir, mesela benim imzadaki sitelerin birine bak. Popüler sitelere girmiyor, bunlara giriyorsa spyware, ama bunlara da girmiyorsa bilemicem..[signature][hline]Unique|MF (eski) >> CS ---- Wololo (yeni) >> CS ---- Padaone >> Sanane (JK2)
Celeis >> Elan Realms (UO) ---- Celeis Sirion >> Dark Venue (UO)
Webmaster >> www.FAOto.com & www.FAEmlak.com ---- Hayatına çeşni kat!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
McsPeyn, 17 Haziran 2005 17:25 tarihinde demiş ki:
Bi spyware kontrolü yap, paticik dışındaki sallama bi siteye gir, mesela benim imzadaki sitelerin birine bak. Popüler sitelere girmiyor, bunlara giriyorsa spyware, ama bunlara da girmiyorsa bilemicem..

Ad Aware ile, Spybot ile, Microsoft Anti-Spyware ile taradım birşey çıkmadı; ama bunlar son updateleri yapılmış durumda değillerdi zaten. Gerçi iki gün önce update etmiştim ama, iki gün içerisinde çıkan birşey bulaştıysa bilemeyeceğim =)

Evdeki diğer bilgisayarlar ile de aynı problemi yaşıyorum yalnız. Hepsiyle denedim, aynı problem hepsinde var.[signature][hline]Click!
Penthesilea - Xaer_Aloneheart
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...