Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

BOŞUNA MI OYNUYORUZ?

Damn

Öne çıkan mesajlar

Bu soruyu nie mi sordum?
Söleyeyim.2 gün önce bi cafeye gittim.İstanbulda bi cafe..
Bi adamın etrafında 2 3 kişi duruyor adamla konusuyor.Bende yanlarınıa gittim.Çünkü bi arkım ordaydı.Arkadasım:
-"bak dedi bu adam istedigin server da (usko server ları) istedigin itemi satıyor" dedi
bende:
-"Nasıl satar o kadar itemi nasıl bulur dedim"
arkadasımda:
-"RealmLord varya GM onun arkadasıymıs"dedi
ve devam etti
"50 ytl karsılıgında istedigin itemi rol,roc +7 set,,,,
istedigin seyi 50 ytl karsılıgında satıyor" dedi
Dupe olmadıgını soledi adam ve bana kapora bırak Diez de sana istedigin itemi vereyim dedi.Şok oldum ve oyundan biras daha sogudum.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Damn, 17 Haziran 2005 13:19 tarihinde demiş ki:
Bu soruyu nie mi sordum?
Söleyeyim.2 gün önce bi cafeye gittim.İstanbulda bi cafe..
Bi adamın etrafında 2 3 kişi duruyor adamla konusuyor.Bende yanlarınıa gittim.Çünkü bi arkım ordaydı.Arkadasım:
-"bak dedi bu adam istedigin server da (usko server ları) istedigin itemi satıyor" dedi
bende:
-"Nasıl satar o kadar itemi nasıl bulur dedim"
arkadasımda:
-"RealmLord varya GM onun arkadasıymıs"dedi
ve devam etti
"50 ytl karsılıgında istedigin itemi rol,roc +7 set,,,,
istedigin seyi 50 ytl karsılıgında satıyor" dedi
Dupe olmadıgını soledi adam ve bana kapora bırak Diez de sana istedigin itemi vereyim dedi.Şok oldum ve oyundan biras daha sogudum.

Aynı olayı bende duydum sanırım var böyle birşey neden olmasın zor ama imkansız değil database girmek......[signature][hline]Never+Again+Never+Again+Never+Again.........
Hayat Combosu..........
Sosyal ağlarda paylaş

250ytl ye +8/80 dual shard satılıo satn kişi oyundakı turk gmlerden bırı! varmı yok mu bılmm ama para yatıran salak bılıom sonucu öğrenemedık adam yok oldu:) bu olay aslında cook kolay beğendığın ıtemı sole gm onn sahıbınden alıp san versın dup deıl hack deıl sadece yer deiştirme:D[signature][hline]Nick: _TRibula_
LvL: Mastera bir kala okçu
Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...