Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Archermı Assasine devammı?

Mithr

Öne çıkan mesajlar

Son zamanlardaki dark lunar warlarda sürekli yatıorum ve genelde archerlar yatırıo :( Assassin Lvl 47 charım var ve bunu archera çevirmeği düşünüyorum.Bana assassin'in archerie karşı avantajlarını ve archerların bana karşı avantajlarını söyleyebilirmisiniz?
Archer olmak istememe bi neden de assassin silah bakım masraflarının fazla olması :(

::Az önce yannıslıkla bu topici konudısına açtım böehauhe:(::
Sosyal ağlarda paylaş

gm newbie yi görünce oyundaki gmin char newbie_leveler gelio aklıma beni azarlamıştı eziq yetiştiriodu dayanamadım ortaya çıkarttığı yaratıklara vurdum bi kere baardı çaardı kızdı bana :([signature][hline]Name:CamthalionTasardur| _TaFFy_
Lvl:61 | 43
Clan:ANCIENTS | ANCIENTS
Nation:Karus | Karus
Job:Elemental Lord | Shaman
Server:Ares | Ares
National Point : 5xxx | 100 :D

[Bu mesaj Marl0_on tarafından 16 Haziran 2005 23:44 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

pahalılık dersen assasin silahları en pahalılarıdır. bir +7 ib alırsın shard +6 dan ucuzdur ve hatta shard+6 iki tane gereklidir.iki tane shard +6 yı ise en iyi ihtimal 700m ye alırsın ki +7 shardların sadece bir tanesi su an 700m. Ayrıca tamir parası da soz konusu.mercedesler nasıl su gibi benzin iciyorssa,sık oynayan bir oyuncu isen surekli tamire para harcarsın.maddi kulfetin altından kalkarım dersen sin olarak devam et. archerlar cz de cok guzel uzaktan uzaktan ks yaparlar.Guzel np toplayabiliteleri wardır ama tek bashlarına ortalarda dolanmaları biraz zordur. sin in en guzel olayı stealth i.gerci stealthli archerlar da war ama stealthli archer olup explore skill point vermemek pek de iyi gelmiyor.en basitinden cure ve lupine eyes in olmaz.Bunlar da, olmadıgı zaman seni BP ve sinlere karsı dımdızlak bırakan skiller.[signature][hline]ottoman_prince(co-leader)
OTTOMAN_EMPIRE
level:6x
Ares
Moradon serbest piyasa broker ı
i love this game!
i am waitin in the shadows to kill u
Sosyal ağlarda paylaş

agalar assainin yeri archerın yer ıfarklı.2 sinide en iyi itemalrla goze alırsan en guzel solo pk yı assain yapar bunu kabul etceksiniz cunku spike gibi bi skill varken.grup halinde isen archerda ii işe yapar range atyack oldugu için.ama söyle diyim ben asassinimle townda adam kesiorum. çogu zeki insan buff scro ltasıamdıgı için orya gelınce buffsız oluo ve 1 spike lık canı kalıor:D[signature][hline]-ares-
-Sirius_tr-
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...