Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Patriot

Typetr

Öne çıkan mesajlar

Az önce 60 lvl rogue alacam die kandırıldım para ve itemim alındı nie inanıonki dienleri duyabiliom neyse konuya gelelim ben inş bi aksilik cıkmazsa bi sekilde itemlerimi alcam isteim jade_real in bu adamı clandan atması buyrun ss ler
görüşüm o clana o adam yakışmıyor birazda clanın saalamlıına güvendim pm den cvp alamadım belkide pc basında diildi suan clandan atması yeterli benim icin

[signature][hline]

[Bu mesaj Typetr tarafından 17 Haziran 2005 00:49 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

sözde ben ona name change scrool ve 250 m vercekdim oda bana 60 lvl rogue charını satmış olcakdı suan charı alıyom sözde öncesinde verdi acc yi boşken baktık ok ii güsel hoş sonra sifre deiş dedim dogum günü varmı die ok deiştirdi güsel sonra name scrool ve 50 m verip bd aldıkdan sonra 200 m vercekdim ama aldandık gitti bi aksilik olmazda geri alcam inş ama bu adam patriota yakışmıyo die düşünüyom clanına cok önem veren biri olarak biliyom jade yi clandan atarsa sevinirim..[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Böyle işleri yapmayın diye uyarıyoruz realden tanımıyorsan girişmiceksin isterse amcanın kızı olsun ogluda olabilir :) Yapmıycaksın güvenilir clan olabilir ama adam degildir adam clandan atılsada başka clana girer clan dan atılmayı göze almış zaten[signature][hline]Nick: Volkann / / / Server: Xigenon / / / LvL :

6x Blade Master Warrior Clan : ßlack

[b]ABAZAN, 15 Haziran 2005 18:29 tarihinde demiş ki:

Bende abazan oldugum için geçen attırıyodum bizim kız aradı da bi heycanlandım asıldım iyice sabunda taşıyo elimden vıcık ses geliyo kız dedi napıyosun bende dedim seni dusunerek 31 cekiyorum dedim kız kapattı pazartesi yanına gittim elimi omzuna koydum bunu yazan tosun okuyana kosun diyerekten beni elleme dedi :d

Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşım ben Patriot'a ilk girenlerdenim.Ve durumuna cidden üzüldüm.Patriot'un çekirdek takımından böyle insanlar çıkmas.Ne diyeyim tek kelime ile şerefizlik.Sanırım burayı Jade okumadı.Ben en kısa zamanda kendisine bildireceğim.Sanırım icabına bakar.Artı bu adam ne zaman gelmiş clana inanın haberim bile yok.Şaşırdım valla....

Her neyse Patriot'un yüzünü kara çıkaranlar eminim bu clanda barınamazlar.Şahsen ben Jade'den bunu bekliyorum.

Artı şunu da söylemek istiyorum.Kim olursa olsun.Bence çar satın alma işi can ciğer arkadaşın olmadığı sürece yanlış bişey.(Parayla alıyorsan tabi) İyice tanımadığımız insanlarla bu işe girmemeliyiz diye düşünüyorum.

Tekrar tekrar geçmiş olsun.

Sevgiler[signature][hline]Thalia_El_Fayed
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Eternalus, 17 Haziran 2005 00:56 tarihinde demiş ki:
kötü bi durum tabi. Bu arada paTRiot'a girmek için item fln veriliyo mu hakkaten?

Arkadaşım buna da cevap vereyim.Patriota girmek için kimse item felan vermez.Lütfen Jade'yi Kızın1 ile karıştırmayalım.Aksine Jade girenlerin hepsine item ve para konusunda yardım etmiştir.

Sevgiler[signature][hline]Thalia_El_Fayed
Sosyal ağlarda paylaş

öncelikle büyük geçmiş olsun diyorum harbiden uyuz bir olay. emmevelakin adresini bilmedigin adamdan karakter satın almak pek akıl kârı degil onun için kendi düşen aglamaz lafını ekleyesim geldi. fakat zaman harbiden degişmiş , bizde yapıyoruz böyle 3kagıtlar ama her işin bi raconu var hem adamı soyup hem bide laf edip dalga geçmek racona uymaz zaten gariban parasını sömürmek adil degil. bu yeni yetme .... ların alayını katletmek lazım. sanada kızasım var ama durumun harbi kötüdür şimdi soguk terler boşalıyodur onun için 1-2 gün sonra kızıcam sana.[signature][hline]unholy ownz u

[Bu mesaj HasMez tarafından 17 Haziran 2005 10:45 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

nicki kaalanan benim jade_real e bende pm attım clanınızdan biri char satmayı düşünüyor arkadasım alcak die adam hakkında fikrini sorcakdım cvp gelmedi ve bi ara blocklanmışdı sonra yine yazdım yine cvp yoq belki pc basında yok die düşündüm yani nicki karalanan benim night_dewil sadece extra olmaması icin yazdım bu ss lerde char satılıyo char ss lerdeki konusma pencereleri for_sale egandrend belki yalnış yazdım neyse ya aynı kişler ya aynı cafeden artıq bilemicem msnde ki ss de eganared denilen sahsın msn si char karsılıgına istenen item para zaten yalnış bi karardı sadece arkadas fazla hevesliydi zaten arkadaş clandan atmanız yeterli diyor bi aksilik cıkmazsa alır inş o adam clanınıza yakışmıyor[signature][hline]ve tAnrI gIzI yArattI; eRKekLerDe gAdInI :pP
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...