Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Spellforce?

shapshal

Öne çıkan mesajlar

fena deil die duydum rts ile rpg kırması bir oyunmuş
fantastik bi yerde adalar falan mi ne varmis euhe
gamespy da incelemesini okumadan bilemeyecem nasildir ona göre alacagim[signature][hline]No time for tears
No time to run and hide
No time to be afraid of fear
I keep no time to cry

Sosyal ağlarda paylaş

Bana abartı zevkli geldi oyun, durmadan başındayım =)
Warcraft tarzında ama rpg içeriyor yani karakterinizi heroes of might and magic deki gibi giydiriyorsunuz , ölen yaratıklar bazen item bırakıyor, ana ve yan görevler halinde bir yığın yapılacak şey var.Bi haritaya geçip ordaki ana görevi yaptığınızda çevreyi dolaşıp bir yığın yan görevi yapabiliyorsunuz.Bütün oynadığınız haritalara geri dönebiliyorsunuz buda size durmadan birlik yapıp karşıdakini yoketme tekdüzeliğinden kurtarıyor.Bence kesin deneyin, grafikler abartı güzel olmasada bence çok değişik bir oyun olmuş.[signature][hline]''Most of us walk in the light and the shadow but there are the chosen few who walk this world , carrying their own light to brighten both day and night.''
Sosyal ağlarda paylaş

Karakterin lev atlıyor ve aldığı skill,ability leri sen belirliyorsun.Yani fighterda yapabilirsin , mage de yada istediğin bir kombinasyonu kullanabilirsin.Fazla büyü olmaması kötü bence ama expansion çıkarsa kesin alırım =)[signature][hline]''Most of us walk in the light and the shadow but there are the chosen few who walk this world , carrying their own light to brighten both day and night.''
Sosyal ağlarda paylaş

Bgn kapalıydı benim cd'cim yarın alırım tabi para bulabilirsem .[signature][hline]Bir sormacam var balalar / Gaydi gaptir gaptir /
Caya gaamaltiya gatar / Dimeli nedir nedir /
Miskimit denince ahla / Tamam sindi gaptim /
Heman onun adi duser / Eti Eti Eti
Sosyal ağlarda paylaş

Sürükleyici falan ama güzel item ları kuşanabilmek için belli bir lvl da olma gereksiniminden hep iğrenmişimdir şahsen.[signature][hline][b]Any man is capable of driving a blade into another man's chest. Anyone who thinks otherwise is a fool and won't live long. Killing is not a bad thing in and of itself; it is the intent behind the action that counts.[b]

[b]Umrae[b]
Sosyal ağlarda paylaş

O bölümü biliyorum
gidip hero monument den herolarını spawn et direk minayourları öldür, ben öldürürken şehri yapıp arkaya okçu,healer desteğiyle trolleride aldım.O bölümde beklersen yeni spawn spotları açılıyor hayatta öldüremiyorsun.[signature][hline]''Most of us walk in the light and the shadow but there are the chosen few who walk this world , carrying their own light to brighten both day and night.''
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
savaşların içinde bizzat 3rd person yer alıyorsun..rpg de rts de azar azar var tam dengeli olmuş..sistemi de bi güzel kasan bir oyundur 3rd person kameradan oynarken..şu an ikincisi yapılıyor...oyundaki yeni ırklar Alliance of Light,Hordes of Chaos,Brotherhood of Darkness..100 den fazla yeni yetenek ve 12 farklı birim oyunda yer alacaktır...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...