Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

dunyanın en iyi bateristi

hellspe

Öne çıkan mesajlar

Virgil Donati , Mike Portnoy , Dave Weckl , Dave Dicenso , 84 doğumlu olan ve 12 yaşında attığı soloyla davulcu arkadaşlarımın şevkini kıran Tony Royster Jr. var , Dennis Chambers tarafından yetiştiriliyor kendisi sanırım...Ayrıca tabii ki Richard Christy , rahatsız bir adam , zil manyağı...[signature][hline]chuck!
Sosyal ağlarda paylaş

bilmem steve vai dinler mısınız::? steve vai icin dunyanın en ii gitaristi derimm satriani falan hikaye onun londra konserindeki bateristinn yaptıklarını da yapcak baterist youktur adam bagetleri elinde cevirerk davul calıo ki ben bunu hem bateri hem de davul calan bi kisi olarak soluorummm ayrıca bu baterist rings of fire'da da calıoo ben ce bi yerden bulup izleyin o dvd leri
Sosyal ağlarda paylaş

slipknot bateristinin baş aşağı çaldığı bir videoyu izledim geçen gün, hoştu ama en iyi kimdir bilmem :).

şahsi favorilerimden birini yazmak gerekirse sepultura nın igor cavalerasının tribal olaylarına hastayımdır bi de perkusyon girdi mi tadına doyulmaz.[signature][hline]Violence in my head
like a thorn that pierced my skin.[/i]
Sosyal ağlarda paylaş

Ya böle konu mu olur allam yarabbim ya..

mike portnoy kendi tarzında çok iyidir dennis chambers başka tarzında çok iyidir karşılaştıramazsınki. hem belki ismi bile duyulmamış ama hepsinden iyi çalan bi baterist var dünyada? nerden bilosun olmadını? böle saçma bi konu görmedim "dünyanın en iyi bateristi kim" hey allam. benim ben..[signature][hline]Siamon @ DeviantArt

Sosyal ağlarda paylaş

Gayette tartışılabilir. Çalınan tarzlar farklı olsada tarzların gereğini yerine getirebilirlik. Yaratıcılık. Yetenek ve hakimiyet ne tarzda olursa olsun bi bateristte daha dorusu bi müzisyende olması gereken özelliklerdir. Bu özellikler baz alınırsa tartışılır.
Sen tartışmayabilirsin istemiyorsan.[signature][hline]Offering the tokens, the reliced idols to the heirs of the newly raped ground inferior even to the transparent winds lesser in motion and sound.
Sosyal ağlarda paylaş

Coooook var coooook. 1-2 tane ile sinirli kamayin. O kadar cok saglam davulcu vardir ki ben sadece 70 civari adam biliyorum harbi saglam olan.

Su dunyanin en iyisi lafina da durup durup sinir oluyorum. Ya kardesim yok bole bisi en begendigin baterist fln olabilir ancak...[signature][hline]Isso The Drummer ----> MSN
Davulcular Mekani!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
caca109, 16 Haziran 2005 14:04 tarihinde demiş ki:
bilmem steve vai dinler mısınız::? steve vai icin dunyanın en ii gitaristi derimm satriani falan hikaye onun londra konserindeki bateristinn yaptıklarını da yapcak baterist youktur adam bagetleri elinde cevirerk davul calıo ki ben bunu hem bateri hem de davul calan bi kisi olarak soluorummm ayrıca bu baterist rings of fire'da da calıoo ben ce bi yerden bulup izleyin o dvd leri

1.si, dediğin adam tahmin ediyorum ki Mike Mangini.
2.si, Bunu yapmak iyi davul çalmak anlamına gelmez. Ha geliyorsa da bunu yapan bir sürü davulcu var.
3.sü, sen bunu hem davul hem bateri çalan birisi olarak söylüyorsan sana diyeceğim şudur ki, adam mı zikiyosun ?[signature][hline]Beleş Upload: www.megaupload.com
Pink Floyd - The Gold Its In The...

Sosyal ağlarda paylaş

lombardo yada mike portnoy hiçbirşeydir.

tamam kendi tarzlarına göre süper bateristler.

ama caz bateristleri varken ikisine de laf düşmez.

(ha bana kalırsa daniel svensson'dur :P)[signature][hline]"Vanities in extreme formations ride into tomorrow's rigid great face
The Machinery outlives the futile scripts of our dying jester race..."
In Flames - The Jester Race
Sosyal ağlarda paylaş

türkiyede kırmızı kafa'(kurbanın baterıstı)'dan iyisini tanımam...[signature][hline]Wendigo, 09 Haziran 2005 17:28 tarihinde demiş ki:
zaten ellerim titriyor kac saattir thread kitlemedim die ;)=
----
Hiçbirşey yok aslında...
By Joker...
----
Wow:Troll Rogue ByJoker lvl 60 / Burning Leg.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
elvyn, 16 Haziran 2005 23:44 tarihinde demiş ki:
Dave Lombardoda sadece hız başka hiç bi olayı yok. Mike Portnoyu da severiz ama herzaman için daha iyileri var.

O_o

tek kelime
Show No Mercy[signature][hline]Velvet Revolver Türkiye'ye Gelsin
I WANNA GET FREE!!!!

[Bu mesaj Quivalen-soth tarafından 17 Haziran 2005 11:52 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...