Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yarışma 1. Getiren Kayıt

RedallHoor

Öne çıkan mesajlar

Evet Arkadaşlar Çok Israr Ettiniz Yollayayım Korax a burdan çok teşekkürler şimdiden

Kayıt hakkında birkaç söz

1.Vokaller berbat ben bu gruptan bu herifler yüzünden çıkıyorum
2.Solistimiz kankamdır şarkıyı ezberliyemedi yazık oldu
3.Ritm Gitaristimiz klavyeci olmasaidi iflasdı
4.Link e Tıklayıp Sivas City i indirin
Toxi City
Şimdiden Teşekkürler

[signature][hline]------------------------------------------
nedanko, 06 Şubat 2005 23:13 tarihinde utanmadan demiş ki:"Hayatımın film izleme rekorunu kırdım 21 saat, peki en çok siz ne kadar izlediniz diyede bi topic açabilirdim. Ama herkes şüpheli o yüzden açmadım..

[Bu mesaj RedallHoor tarafından 05 Haziran 2005 21:49 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj RedallHoor tarafından 05 Haziran 2005 21:50 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar link e tıklayıp indirmeniz yeterli şimdi düzelttim[signature][hline]------------------------------------------
nedanko, 06 Şubat 2005 23:13 tarihinde utanmadan demiş ki:"Hayatımın film izleme rekorunu kırdım 21 saat, peki en çok siz ne kadar izlediniz diyede bi topic açabilirdim. Ama herkes şüpheli o yüzden açmadım..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Werewolf, 05 Haziran 2005 21:49 tarihinde demiş ki:
Linke bak.
Bu Korax gereksizin önde gideni.

hadi len,zaten 64kpbs upload'Im var halletti herif upload'ımı "yarışma şarkısı yarışma şarkısı" diye.ne msn kaldı ne download felç etti bağlantımı :)
Sevmesem keratayı valla uğraşmam.
Ehemn neyse,

Kayıta gelince,elektro çok geride kalmış,vokalde çok önde.
Başlarda gitar koşmuş biraz,buna davulda eşlik ederek birlikte başladıkları tempodan biraz uzaklaşmışlar.
Klavyede çok eksik kalmış.Ama genel olarak iyi,bukadar hata bişeydede olur derlerdi unuttum.[signature][hline]o . o .. o/ . o/ .. o/ .. o/
|. | . /|/. /|/ .... |__ .. |__
_______/___/___/_____/____

Kuğu Gölü..
Made by Çukulatalı Korax
[Pati halay ve bale ekibi kurucusu]
Sosyal ağlarda paylaş

vokaller dışında, çok iyi olmuş :) da elektro sanki effect i tutturamamış gibi geldi bana, yani birebir aynısı olcak diye bi şey yok tabiki de gitarın sesi bana pek hoş gelmedi, biraz bas istiyo sanki effect? zor bi parça ama harbi iyi çalmışsınız tebrix[signature][hline]Your Ad Here!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Aegean, 05 Haziran 2005 22:25 tarihinde demiş ki:
vokaller dışında, çok iyi olmuş :) da elektro sanki effect i tutturamamış gibi geldi bana, yani birebir aynısı olcak diye bi şey yok tabiki de gitarın sesi bana pek hoş gelmedi, biraz bas istiyo sanki effect? zor bi parça ama harbi iyi çalmışsınız tebrix

eheuhu oyüzden gitar geride kalmış.
Davulcu redall :) koçum bee yürü :)
Werewolf bugun kıl illa benle uraşcak eheh :)[signature][hline]o . o .. o/ . o/ .. o/ .. o/
|. | . /|/. /|/ .... |__ .. |__
_______/___/___/_____/____

Kuğu Gölü..
Made by Çukulatalı Korax
[Pati halay ve bale ekibi kurucusu]
Sosyal ağlarda paylaş

Çok teşekkür ederim arkadaşlar Grupta harcanma konusunda ise şunu söyleyeyim.

Grup u okulda ben kurdum bass cı akor yapmayı bilmez gitarist idare ediyor bu grup la zaten pek bi işim olmuyacak bi takım sorunlar yaşıyorum Amatörlük ruhlarını çabuk kaybettiler bi ödül alıp geleceğin mor ve ötesi oluruz dedikleri an ben çıkıyorum abi dedim olay bitti neyse bu kayıt hatıra kalıcak :)[signature][hline]------------------------------------------
Sosyal ağlarda paylaş

Ben davulcuyum Sesim orta derecede ama Eğitimli ve ben bu erife kayıttan 1 hafta önce Diyafram dersi verdim kayıt ta yapmadı[signature][hline]------------------------------------------
Sosyal ağlarda paylaş

Vokalin şive berbat :) Eating'i aynen böyle telaffuz etti koptum: "İğtting"
Bide şive yapmaya çalışıyo ağzını yuvarluyo voavoav diye aheu
Davullar süper
Gitarda iyi ama sesi kısık geliyo

[signature][hline]Follow your instinct. It usually takes you home
In Flames We Trust!

[Bu mesaj Sensible tarafından 05 Haziran 2005 23:15 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Sensible tarafından 05 Haziran 2005 23:16 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...