Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

16 Haziran Perşembe - Paticik Pizza Hut Buluşması

Spidee

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar bu sabah istanbula gelme ihtimalim var, belki bende gelirim..[signature][hline]Hep arkada oturduk, hep yalnızken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı, yaklaşmazdık, konuşmazdık, hep ayrı bir dünyadaydık, hep ordayken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı;yaklaşmazdık, konuşmazdık ve şimdi bir duvar örülü, hiç yıkılmaz aramızda. yaklaşmak zor istesen de, biz yarattık acıları... kaderimizi biz yazdıkça;
Renklerle bir siyah yaptık! Renklerle bir siyah yaptık!

[code=php] i died for you !
[/code]
Sosyal ağlarda paylaş

beyler bişi geldi aklıma...herkes tabağına eşit miktarda pizza dilimi alana kadar bekliyelim felan :D sonra bi anda saldıralım en hızlı kim yicek hesabı..o hayvani görüntüyüde kaydedelim naıhaahaha :D[signature][hline]Feriştah Yinge, ateşli bir yaz gecesinin bilinmeyen tarihinde demiş ki:
Adının sonradan Mando olduğunu öğrendiğim ''M'' harfli genç...
Sosyal ağlarda paylaş

Gökan bende geleyim mi lan ?[signature][hline]Hep arkada oturduk, hep yalnızken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı, yaklaşmazdık, konuşmazdık, hep ayrı bir dünyadaydık, hep ordayken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı;yaklaşmazdık, konuşmazdık ve şimdi bir duvar örülü, hiç yıkılmaz aramızda. yaklaşmak zor istesen de, biz yarattık acıları... kaderimizi biz yazdıkça;

[/code]
Sosyal ağlarda paylaş

1 ihtimal bu gece sabah 5 gibi atlar gelirim, yarın Istanbul 'da olurum..[signature][hline]Hep arkada oturduk, hep yalnızken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı, yaklaşmazdık, konuşmazdık, hep ayrı bir dünyadaydık, hep ordayken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı;yaklaşmazdık, konuşmazdık ve şimdi bir duvar örülü, hiç yıkılmaz aramızda. yaklaşmak zor istesen de, biz yarattık acıları... kaderimizi biz yazdıkça;

[/code]
Sosyal ağlarda paylaş

Bugun kredi kartım geldi, şifreyi alıcam simdi bankayı arayıp, peder kıllanmassa, sabah istanbul'dayım, yarın herkesle birlikte bende olucam, hadi gözünüz aydın.[signature][hline]Hep arkada oturduk, hep yalnızken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı, yaklaşmazdık, konuşmazdık, hep ayrı bir dünyadaydık, hep ordayken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı;yaklaşmazdık, konuşmazdık ve şimdi bir duvar örülü, hiç yıkılmaz aramızda. yaklaşmak zor istesen de, biz yarattık acıları... kaderimizi biz yazdıkça;

[/code]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sturm, 15 Haziran 2005 10:07 tarihinde demiş ki:
Çıkışta ne yapılacağına dair Spidee ile birlilkte programı hazırladık.. İsteyenler katılabilir orda.. Program gizli tutulacak..

ya senin programın caddebostan sahilde ayyaslıktır baska ne olcak sturm :)[signature][hline]yalnızlık, hayatta yalnız kalmana yol acan hatalarından sana ders verir ve ilerde bu hataları yapmadan daha kısa süre yalnız kalmanı sağlar
Sosyal ağlarda paylaş

Kadıköyden gelecekler ile saat 11.15-11.25 arası beşiktaş iskelesi önünde buluşacağız. Ultrapsycho daha önceden göztepe bp de grom un evini bastığı için oraya nasıl gideceğimizi biliyor. Rehberliğimizi o yapacak

kadıköyden gelecek olanlar tel. nomu alsınlar, arayıp özellikle söylemedikleri sürece 11.25 ten sonra bizi iskelede bulamayacaklar, şimdiden söylemiş olayım.[signature][hline]Penthesilea'yı banlayanları protesto ediyorum
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ZaugnaKhaldun, 15 Haziran 2005 12:23 tarihinde demiş ki:
http://my.paticik.com/nickdegistirme.php

çalışıyorsa tavsiye ederim freee

oke, daha adam bulmaya çalışıyorum ben=)

biz birbirimizi nicklerimizle tanıdık lan değiştirmeyin[signature][hline]yalnızlık, hayatta yalnız kalmana yol acan hatalarından sana ders verir ve ilerde bu hataları yapmadan daha kısa süre yalnız kalmanı sağlar
Sosyal ağlarda paylaş

Ben değiştirdim, sünnetci geldi 3 karakterimi kesti e oldu..[signature][hline]Hep arkada oturduk, hep yalnızken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı, yaklaşmazdık, konuşmazdık, hep ayrı bir dünyadaydık, hep ordayken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı;yaklaşmazdık, konuşmazdık ve şimdi bir duvar örülü, hiç yıkılmaz aramızda. yaklaşmak zor istesen de, biz yarattık acıları... kaderimizi biz yazdıkça;

[/code]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ZaugnaKhaldun, 15 Haziran 2005 13:37 tarihinde demiş ki:
cok alakasız olacka ama

[spo1=Space Tuşunun Hali][/spo]

temizledim tabi orayı, süper oldu şimdi...

oha ya içinde bi ben yokum[signature][hline]yalnızlık, hayatta yalnız kalmana yol acan hatalarından sana ders verir ve ilerde bu hataları yapmadan daha kısa süre yalnız kalmanı sağlar
Sosyal ağlarda paylaş

Bence 5'er 5'er girelim, 5 dakika arayla, sonra icerde kaynastık moduna girelim.[signature][hline]Hep arkada oturduk, hep yalnızken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı, yaklaşmazdık, konuşmazdık, hep ayrı bir dünyadaydık, hep ordayken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı;yaklaşmazdık, konuşmazdık ve şimdi bir duvar örülü, hiç yıkılmaz aramızda. yaklaşmak zor istesen de, biz yarattık acıları... kaderimizi biz yazdıkça;

[/code]
Sosyal ağlarda paylaş

ben bu gece nete giremicem..sorun olursa cepten arayın...ben yarın saat 12 de beklicem sizleri saat değişikliği olmaz bu saatten sonra hadi gençler yarın görüşürüz...[signature][hline]Feriştah Yinge, ateşli bir yaz gecesinin bilinmeyen tarihinde demiş ki:
Adının sonradan Mando olduğunu öğrendiğim ''M'' harfli genç...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...