Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sormak istediğim bir kaç soru

senko

Öne çıkan mesajlar

herkese slmlar öncelikle
knight online hakkında size sormak istediklerim var
1_)skill bölümünde yukarıda leadership, siege weapon gibi skilller var bunlar ne işe yarıyor ben lvl 18 falan oldum bunlara hiç vermedim paso archery'e veriyorum
2_)bu oyunda pvp mevcut mu yoksa hep yaratık mı kesiyoruz?
3_)chat window nasıl kullanılır? party'e basıyorum party mesajları bloklandı diyor?
4_)ben skilleri beğenmedim diyelim skilleri 0layıp baştan dağıtma imaknım var mı?[signature][hline]S.E.N.K.O.: Sucuk Ekmek Ne Kadar Oldu
bu mesaj bitmiştir lüften sıradaki mesaja geçiniz.Ayrıca bu msj okunduktan 10 yıl sonra kendini doğal şekillerde toprağa dönüştürüp imha edecektir.
Sosyal ağlarda paylaş

sen kesın uo cusun skıllerını ıstedıgın zaman para ile 0 larssın pvp de mevcuttur ama 1. sorun belkı master skıllerıdı onu bılmıom[ Chat ıse SAg alt kosede normal var var odan konus chat sadece o kutuyu acıp kapamana yarar tıklayınca Aşşa doru ok vardır ona basarsn kapanır :=)

[Bu mesaj Wrong tarafından 16 Haziran 2005 10:26 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

1. Paso archery e vereceksin, daha sonralari archery skillin levelinden yüksek olamaz diyecek, explore vereceksin. Üstteki skillere su anda dokunmayacaksin.

2. Pvp savaslarda ve colony zone da mevcut.

3. Yapmak istedigin chat butonuna basacaksin. Yandaki saga dönük ok basili olacak. Basili olmazsa o chati bloklarsin.

4. Captain Kunarabl'dan leveline ve daha önce sifirlayip sifirlamamana göre belirli bir ücret karsiliginda sifirlayabilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

player vs player[signature][hline]Nick: Volkann / / / Server: Xigenon / / / LvL :

6x Blade Master Warrior Clan : ßlack

[b]ABAZAN, 15 Haziran 2005 18:29 tarihinde demiş ki:

Bende abazan oldugum için geçen attırıyodum bizim kız aradı da bi heycanlandım asıldım iyice sabunda taşıyo elimden vıcık ses geliyo kız dedi napıyosun bende dedim seni dusunerek 31 cekiyorum dedim kız kapattı pazartesi yanına gittim elimi omzuna koydum bunu yazan tosun okuyana kosun diyerekten beni elleme dedi :d

Sosyal ağlarda paylaş

skill bölümünde yukarıda leadership, siege weapon gibi skill'ler Knight Empire'de çalışmaktadır.

Şu anda hepsini hatırlamıyorum ama leadership, CSW de liderlik yapabilmek için, language cz ve savaşta karşı ırkın yazılarını okuyabilmek için, siege weapon csw de arabaları kullanabilmek için gerekli... Ama şu anda oyunda aktif değiller.[signature][hline]Nick : Lively (Leader)
Class : Priest (Paladin)
Clan : The_Others
Allies : The_Others² & The_Hunos
Np : 24xxx
BDüşman : CooLTanG
Server : Ares
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...