Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Güne oyunla başlamak

Freedom_Fighter

Öne çıkan mesajlar

Kahvaltı?[signature][hline]Delanoresse, 08 Kasım 2004 20:08 tarihinde demiş ki:
hmm o zaman gorillere epilasyon yaparsak dunyayi domine edebiliriz

fizban, 08 Kasım 2004 20:52 tarihinde demiş ki:
ideal kız arkadaş ideal gaz gibin bişeydir. Z = 1 dir ideal kız arkadaş için. 1 atm de oda sıcaklığında muhteşem bir insandır o kız arkadaş.

Eskinin Saendulu oldu patinin Venatoru
Sosyal ağlarda paylaş

bence konusu, evet başlık ecimi yanlış olabilir, ama "acaba her sabah iki el WC3 stsam iki tur underground oynasam (tur diyoruz dimi nfs de yanlış olmasıdna) " gunun geri kalanında o mululuk işime yararmı.

Gibi bi soru var burda ki bence duşunulmesi gerekilen bişey.[signature][hline]
Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Cuce, 16 Haziran 2005 01:38 tarihinde demiş ki:
bence konusu, evet başlık ecimi yanlış olabilir, ama "acaba her sabah iki el WC3 stsam iki tur underground oynasam (tur diyoruz dimi nfs de yanlış olmasıdna) " gunun geri kalanında o mululuk işime yararmı.

Gibi bi soru var burda ki bence duşunulmesi gerekilen bişey.

valla hala verdiğin cevap buysa daha ben yazmıyım .
benim ne demek istediğimi anlamadın galiba
bu konu içersinde bilgisayar oyunlarıyla ilgili bi mantık yok .
belki konsol oyunu oynar insan ?
ya aslında olay o değil.
insanlar bu threada sabah kalktıgında oyun oynamanın yararlarını öğrenmek içinmi geliyolar? sanmıyorum.
kanaatımce burda pc oyunları hakkında bilgiler
sorular
cevaplar
falan filan gibi şeyler olur.
yani anlatmak istediini garbage olmasa da kişisele açsa oraya bile daha çok yakışır...
daha da yanlış diyosam .
bişey demiyorum...
ha zaten burda arkadasın yeni olduu için böyle şeylere dikkat etmesi gerektigini sölüyorum.
yani onu kısıtlamak gibi bişey söz konusu değil.[signature][hline]İmzam yok abi Parmak basayım mı ?
Sosyal ağlarda paylaş

bilgisayar oyunları bölümünün iceeriğini neden bu kadar daralttın anlamış değiğlim bu bölümde oyunlar hakkında "felsefi" tartışmalarda yer aldı sayfalarca suren en azından oyuncunun manifestosu gibi bi örnek var daha yakın zamanlara ait.

Bence topiğin başlığı dışında bi falsosu yok.

hatta bende bi zamanlar oynardim ayrım saat bilgisayar evden cıkmadna once, oyununa göre garip bi keyfi mutluluk verir, özellike hoş temalı ince ayrıntılı, veya heycan dolu mutli maçları yaşanan oyunlarda.

herşeyide kişisele atmanın manası yok, bu konu kişisel bir yoreumdan cok ortak noktası bilgisayar oyunları oynamak olan bilgisayar oyunları bölümüne bakanları ilgilendiriyor.

Benim düşüncem budur, bence herkez denemelidir.

nereye gideceği Mod'ların taktiridir.[signature][hline]
Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

ben de cüce gibi düşündüm, başlığa el atıp ilk mesaj içerğine benzetiyorum şimcik.
umarım iyi niyetle açılmış birşeydir de iyi niyetimiz suistimal olmamıştır.

valla oyunun benim için zamanı yok, güne iyi bi başlangıç için süper bi oyun kavramına katılmıyorum çünkü süper bi oyunu günün ilerleyen saatlerinde oynamaya devam edeceğimden oyundan arta kalan zamana katkısı olmayacaktır hehe.[signature][hline]Violence in my head
like a thorn that pierced my skin.[/i]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...