Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yine Uğraşmaya Başladılar

mrproblem

Öne çıkan mesajlar

Bu sabah saat besh sularında memoyu nam-ı diger twinfetus u tradehack kullanarak soydular.uyandım memo bizdeydi makina basında,adam bir de soydum seni muhabbetlerine girmish.yattım sabah tekrar kalktım ve hala konushmaktalar.Sizin klanla ugrashmaya dewam edecegim daha oncekileri d eben soymushtum diye soylenip duruyormush.Sonra pm i bloklayıp pazar acmısh baktım birde shout dan memonun itamları satısa koymush.Ben de baarmaya basladım biraz once caldıgı malzemeleri simdi satıyor die.

sonrasında pm i acmısh daha once bizim klandan aragorn_tr diye biri warmısh bu bu hekleyen sahıs level 62 iken onu heklemish sonra bizim klan arasında malzemelerini paylasmıslar diye birseyler zırwalamısh.ben de bu yuzden yaptım diyor.aragorn_tr diye birini dahi klanda hatırlamıyorum hele ki boyle bir paylasım olacak ve doru duzgun hackin h sinden anlamayan tipler karakter hekleyip malzeme calcaklar..

İste bu serefsizligi hırsızlıgı yapan kisi:

ismi: _NaMe_
clanı: 9th legion

eger bu kisi hakkında birseyler biliyosanız konu altına yazın.Daha once forumda serefsizler listesi gibisinden bir konu wardı onu bulamadım.Bu sekilde bildiginiz adamlar warsa onları da buraya yazın ya da o konuyu bulup up layalım.
Sabah sabah igrenc bir moralle gune bashlamak kadar kotusu yok..[signature][hline]ottoman_prince(co-leader)
OTTOMAN_EMPIRE
level:6x
Ares
Moradon serbest piyasa broker ı
i love this game!
i am waitin in the shadows to kill u
Sosyal ağlarda paylaş

Bu kadar bug dolu sacma sapan oyunu oynamaya devam ediyorsunuz.
Bende uzun zaman oynadım ama bu dupe hackleri, upgrade hackleri,lvl up buglarını gordukten sonra bıraktım oyunu.

Oyunda olsa bir emek veriyorsun senin emek verip geldigin yerlere baskasının kolayca bug somurerek veya illegal programlarla gelmesi pek hos gelmiyor insana.

Oyun gercekten bug dolu ve bunlara cozum yolu bulunmuyor.Yol yakınken dicemde yakını kalmadı.İnsallah en kısa surede gercegi gorursunuz.

Baska beles oyunmu yok gidin onları oynayın.(Oyun icin Para veremicek olanlar)
Para verebilcek olanlarda Guild wars yada world of warcraft arasında tercih yapabilir.[signature][hline]CrystaL LvL 60 Tauren Shaman Burning legion
CrystaL_Xen LvL 61 Master Priest adonis 1/2
Sosyal ağlarda paylaş

Her online oyunun bugı wardır yok denilemez sadece zamanla ortaya cıkar fakat böyle şerefsizlerde wardır biriside size rastlamış geçmiş olsun :([signature][hline]Server : Diez
Lvl:6x
Job:Elemental Lord
Name:Tina_Pierre
Clan:UnReaLPk
Sonuçta Mühim olan insanlık...

[Bu mesaj sarus tarafından 15 Haziran 2005 10:37 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

trade yolu ile heklenmeye inanmıyordum bu sabaha kadar bu olaya kadar.Makina benim evdeydi ve makinada nod32 norton adaware microsoft antispyware kurulu ve automatik moddalar.Bunun yanında bir de firewallar mevcut.Ne bir keylogger ne bir trojan bulunmaktaydı makinede.Olaydan 5 saat once taranması yapılmıshtı.
Yapan adam olaydan sonra klandan ayrılmısh ya da atılmısh tam emin degilim.İsin kotusu arkadasın premiumu da yoktu.GM destegini ancak arkaadsları araya sokarak yapmaya calısıoruz..
Bakalım nolcak..[signature][hline]ottoman_prince(co-leader)
OTTOMAN_EMPIRE
Ares
i love this game!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
mrproblem, 15 Haziran 2005 08:56 tarihinde demiş ki:
Bu sabah saat besh sularında memoyu nam-ı diger twinfetus u tradehack kullanarak soydular.uyandım memo bizdeydi makina basında,adam bir de soydum seni muhabbetlerine girmish.yattım sabah tekrar kalktım ve hala konushmaktalar.Sizin klanla ugrashmaya dewam edecegim daha oncekileri d eben soymushtum diye soylenip duruyormush.Sonra pm i bloklayıp pazar acmısh baktım birde shout dan memonun itamları satısa koymush.Ben de baarmaya basladım biraz once caldıgı malzemeleri simdi satıyor die.

sonrasında pm i acmısh daha once bizim klandan aragorn_tr diye biri warmısh bu bu hekleyen sahıs level 62 iken onu heklemish sonra bizim klan arasında malzemelerini paylasmıslar diye birseyler zırwalamısh.ben de bu yuzden yaptım diyor.aragorn_tr diye birini dahi klanda hatırlamıyorum hele ki boyle bir paylasım olacak ve doru duzgun hackin h sinden anlamayan tipler karakter hekleyip malzeme calcaklar..

eger bu kisi hakkında birseyler biliyosanız konu altına yazın.Daha once forumda serefsizler listesi gibisinden bir konu wardı onu bulamadım.Bu sekilde bildiginiz adamlar warsa onları da buraya yazın ya da o konuyu bulup up layalım.
Sabah sabah igrenc bir moralle gune bashlamak kadar kotusu yok..

twinfetus benimde çok sevdiğim bir insan ve player çok üzüldüm.............:(((((((((((((((
Sosyal ağlarda paylaş

Aynı seyi tkrr soyluorum *!Gm ler ugrassa hic bi sikim olmaz*[signature][hline]Nick:.......Treador......................Evelin
LvL:........2X.............................30
Speciality:Assasin......................Mage
Clan:......Clan of the Elites(leader)....Dark rebuplic
Nation: Man-El Morad................Woman-El Morad
Sosyal ağlarda paylaş

said:
misanthropehus, 15 Haziran 2005 16:24 tarihinde demiş ki:
şerefsizler çoğunlukla beleş yerlerde olur...beleş serverların parazitleri gibi birşeylerdir...

Böle yapmaları kendilerinin ezik oldunu gösterir başka bişey deil... Şimdi de sıra Türklerin charlarını mı hackliyolar.... ne kadar ezik bi durum ne kadar ezik insanlar...[signature][hline]Nick : SoLaReS
Clan : The_Others²
Server : Ares
Nation : El Morad
Level : 4x

İki Kişinin Bildiği Sır DEĞİLDİR!!!!
Sosyal ağlarda paylaş

"ben ne diorum ugrassalar bi sikim olmaz "ugrasıolar ddm mi?[signature][hline]Nick:.......Treador......................Evelin
LvL:........2X.............................30
Speciality:Assasin......................Mage
Clan:......Clan of the Elites(leader)....Dark rebuplic
Nation: Man-El Morad................Woman-El Morad

[Bu mesaj treadors tarafından 15 Haziran 2005 18:07 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
mrproblem, 15 Haziran 2005 08:56 tarihinde demiş ki:

Sabah sabah igrenc bir moralle gune bashlamak kadar kotusu yok..

SİZE BİRŞEY ANNATAYIM DA GÜLÜN ARAGON_TR HAKKINDA

bu adam bizim cafeden bir elemanı kekledi

ama ne keklemek

elemn zaten eski dupe cilerden kendine full item yamış DİKKAT ADAM ESKİ DUPÇÜ aragon_tr bu elemana gelip kardeş itemleri ver dupe yapalım çoğaltalım diyor DİKKAT BİZİM ELEMAN İTEM VERECEK ADAM DUPE YAPACAK SONRA daha neler

bizim kuş da bubu yutuyor bütün itemlerini adam veriyor

sonra adam napıyor itemleri geri vermiyor

hayır bu adam dupe nin ne demek olduğunu bilmese nasıl yapıldığını bilmese olayı anlayacam ama adam eski dupçü

buradan çıkarılacak ders : her zaman gözü yüksekte olan çok kazanmak kısa yoldan kazanmak isteyen adamı soyarsın

bu olayı bizzat gördüm adama yapma dedim öyle dupe yapılmaz dedim

o adamım bunları satıp iron bow +8 alacam dedi :)

bilin bakalım ne aldı :) BAŞ

neyseki gm e yazıp hacklendim dedi hemen yazdığı için
itemlerini geri aldı
ama inn den verdiği itemler yok

bu yazıyı hepiniz bu adama dikkat edin diye yazdım

ayrıca bu kadar da kuş olmayın
Sosyal ağlarda paylaş

aragorn_tr yi hatırlamıyorum bile de,burada konuyu kendisine itafen actıgım serefsiz dun gece geldi eslanta bizim kankayı buldu.Yuzsuzce selam verdi bizim kanka da bodozlama lafa daldı,ben heklemedim diye girdi,arkadasın kendisi sifresini verdi dedi,sonra itemları da kendisi verdi hatta bana satti istersen bak kasasina para duruyor orda diyor.acc yi hekledi aklınca dalga geccek sonra yok delikanlıysan ayakları yok kufur vs. Sana da sıra gelcek yok bana da sıra gelcek vs. vs. Sonrasında zaten ben olayları yattıgım yerden izliodm uyuyakalmısım.9th legion da bu ibishi dupe yapmısh diye attı dedi kendisi.Neyse ismini vermek bu serefsizin benim icin bir gorev:
_NaMe_
dikkat edin kendinize.
Areste karus eslantta hala geziniyor serefsiz..[signature][hline]ottoman_prince(co-leader)
OTTOMAN_EMPIRE
Ares
i love this game!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...