Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Davul Secimi...

Slider

Öne çıkan mesajlar

16 floor tom sevmiyorum ben. benim sana onerim Kadıkoyde Sound Music Centerdan 1200 usdye yamaha stage custom var redall almıştı bence bu fiyatlarda alabilecegin en iyi davul. Bir de nasıl trampet falan sevdigine de baglı yamahanın trampeti daha iyi bence. Sistem olarak tamalar saglam diye duymustum ama stage custom çok iyi bi davul. Benim kişisel tercihim yamahadır ama bence git bi dene. bayagı yamuk bir stage custom drum clubda vardı. tama rockstarda cross diye bi studyoda var. studyoların yerlerini bilmiyorsan www.garaj.org dan ogrenebilirsin. Yazdıgın davullardan bi ara ben de export dusunmustum ama sonra yamahada karar kıldım, sonorun ust modelleri fena degil diye biliyorum ama pek onermem. Şunu da belirtiyim son olarak, biri gelse bana ne alayım diye ben yamaha oneririm onu soyliyim. Herşeyiyle super.[signature][hline]-Haa, pıhhh...
-Nefesin kokuyo lan uzak dur iki adım.
-As you wish.

Sosyal ağlarda paylaş

Ya aslinda bende ilk Yamaha Stage Custom dusunuyordum. Gittim ilk once onu arastirdim 900euro ya buldum boyutlari da soyle 10"-12"-14"-14"-18" yamahadan wazgecmemin sebebi boyutlarinin cok kucuk olusu. Ben jazzdan metale kadar hersey caliyorum (pop haric!). Crossa bi Pearl Eliminator P2002C twin pedal koymak koymak istiyorum. Yani twin pedal icin 18" cros s cok kucuk geldi bana. bide baktigim yamaha taiwan mali idi. Duyduguma gore taiwan mali uretimler en kotuleri oluyormus.

Bi turlu karar veremiyorum ya.[signature][hline]Isso The Drummer ;)
Msn: [email protected]

Iste davulcu budur!
Sosyal ağlarda paylaş

Ben aldım çok güzel Stage Customlar İyidir iyi :)[signature][hline]------------------------------------------
nedanko, 06 Şubat 2005 23:13 tarihinde utanmadan demiş ki:"Hayatımın film izleme rekorunu kırdım 21 saat, peki en çok siz ne kadar izlediniz diyede bi topic açabilirdim. Ama herkes şüpheli o yüzden açmadım..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Slider, 05 Haziran 2005 20:22 tarihinde demiş ki:
Ya aslinda bende ilk Yamaha Stage Custom dusunuyordum. Gittim ilk once onu arastirdim 900euro ya buldum boyutlari da soyle 10"-12"-14"-14"-18" yamahadan wazgecmemin sebebi boyutlarinin cok kucuk olusu. Ben jazzdan metale kadar hersey caliyorum (pop haric!). Crossa bi Pearl Eliminator P2002C twin pedal koymak koymak istiyorum. Yani twin pedal icin 18" cros s cok kucuk geldi bana. bide baktigim yamaha taiwan mali idi. Duyduguma gore taiwan mali uretimler en kotuleri oluyormus.

Bi turlu karar veremiyorum ya.

18den 24 e kadar var crossu istersen veriyorlar. yamahanın her urunu parca parca satılır, mesela sadece sehpa sadece sadece trampet sadece alto alabilirsin.[signature][hline]-Haa, pıhhh...
-Nefesin kokuyo uzak dur iki adım.
-İki baş sarmısak yedik halimize bak.

Sosyal ağlarda paylaş

Abi tek tek satiliyorda cok pahali yaw. Bide ii bi setup olurmu acaba? 10-12-14-14-22? ilerde bide 16 tom koyarsam cok iyi olur aslinda.

Redal bide senin aldigin taiwan mali mi?

Bende yazin calmak icin alicam. Yazlik ve diger mustakil evmizde yoksa kisin apartmanda imkani yok :)

Artik yazdan sonra buralarda bi dukkan kiralayip ses yalitimi yaparim.[signature][hline]Isso The Drummer

Davulcular Mekani!
Sosyal ağlarda paylaş

Benden baska Yamaha Stage Customla ilgilenen varsa Turkiye satis fiyatlari burda.

Redal sen ne tur caliyosun? Davulunun boyutlari ne? Bilgi verirmisin biraz...[signature][hline]Isso The Drummer

Davulcular Mekani!

[Bu mesaj Slider tarafından 05 Haziran 2005 21:04 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Slider tarafından 05 Haziran 2005 21:05 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Olm beni bilmiyormusun :) Msn deki Redall ım ben :) Blues Jazz gider :)[signature][hline]------------------------------------------
nedanko, 06 Şubat 2005 23:13 tarihinde utanmadan demiş ki:"Hayatımın film izleme rekorunu kırdım 21 saat, peki en çok siz ne kadar izlediniz diyede bi topic açabilirdim. Ama herkes şüpheli o yüzden açmadım..
Sosyal ağlarda paylaş

22 kullanıyor herkes ama ben alınca 20 inc alıcam kicki. kucuk seviyorum.

Ha senkoptan alma stage customı cok kazık orası redallın aldıgı yerden al ustte adını vermişim.[signature][hline]-Haa, pıhhh...

Sosyal ağlarda paylaş

1200 usdye almış. ayrıca senkopta indirim yaptıramazsın. yaparlarsa da cok az en fazla 25- 50 dolar arası bişey yaparlar. sen izmirden al işte en guzeli orası :p[signature][hline]-Haa, pıhhh...

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...