Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Haritalar

Buzi

Öne çıkan mesajlar

Ko forumlarından caldım,sonra aha calmıs falan demeyin,lazım olabilir diye koyayım dedim.
Bunlar bosslar ve nerede oldukları;
Shaula: Inside all the golem bunch (Eslant); Near Orc Blade? and DM(Eslant)
Dragon Tooth: Desert between kalluga gate and asga (Elmorad); Inside all the golem bunch (Eslant)
Snake Queen: Near the rock with Lamias (Eslant)
Talos: Inside all the golem bunch(Eslant)
Troll King: North middle side of desert (Eslant)
Atilla: Somewhere North of Asga near Barons and Lard Orcs(Elmorad)
Antares: Southernmost spot just passing the big desert near Striper Scorps(Elmorad)
Kekurikekuka: By the large bones by the river (Moradon); In the forest near the Keilans and Lycans (Moradon)
Lesath: Near the Lamentations Oasis (Eslant)
Antares: Scorpion Desert near the Mastodons (Piana)
Shaula: Near golem spawn place
Dragon Tooth: Near Dragon Tooth Skeletons & Dark Mares (Eslant); In between the 3 troll swamps near town (Eslant)
Snake Queen: By the Golems (Eslant); Near Dragon Tooth Skeletons & Dark Mares (Eslant); Between Lamentations Oasis and Lamia Rocks (Eslant)
Samma: Near Dragon Tooth Skeletons & Dark Mares (Eslant); Between Troll swamps and the map limit near town (Eslant); Between Lamiros rocks and Orc Archers (Eslant)
Deruvish Founder: Walking around Lamiros rocks (Eslant)
Troll King: In the Troll Swamps Near Town (Eslant)
Lycoan: "The bowl" in Colony Zone
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-Kobe-, 19 Aralık 2004 23:19 tarihinde demiş ki:
level 10'dan sonra hangi yaratıkla kasacas..
Orc Warior.

Moradon da Small bulcan, bandicoot, kecoon.

Werewolf, orc watcher ve shilan ların olduğu bölüme şu anda geçme..[signature][hline]Orc'lar savulun, Battal gazi geliyorrr... Yallaaah..
Ares1-2
El Morad (Bildiğin insan işte)
Mage (Bildiğin büyücü)
undeath
Level sürekli değişiyo. Moradon'da yükselio, diğerlerinde belli olmuyo. Oynak bi levelim var. :-P
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Buzkirpisi, 20 Aralık 2004 17:53 tarihinde demiş ki:
yukkaruu..

Up up up up...[signature][hline]Orc'lar savulun, Battal gazi geliyorrr... Yallaaah..
Ares1-2
Mage (Bildiğin büyücü)
undeath
Level sürekli değişiyo. Moradon'da yükselio, diğerlerinde belli olmuyo. Oynak bi levelim var. :-P
Sosyal ağlarda paylaş

level 18 den 19 dan sonra neyle kasmam iyi olur sizce?? 14 den beri BULTURElarla kasiorum çok da faydalı gibi gozukuyo hala da, ama werewolfta hala sansim yok[signature][hline]Dimebag Darrell --Darrell Lance Abbott-- (August 20th 1966 - December 8th 2004) Thanks for eveything, thanks for Pantera, thanks for Damageplan... Rest in peace.

insan barbarian ismini hatilamiorum simdi insanlarin el moradmiydi neydi

[PLS YARDIM :)]

[Bu mesaj can22k tarafından 23 Aralık 2004 01:11 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
can22k, 23 Aralık 2004 01:09 tarihinde demiş ki:
level 18 den 19 dan sonra neyle kasmam iyi olur sizce?? 14 den beri BULTURElarla kasiorum çok da faydalı gibi gozukuyo hala da, ama werewolfta hala sansim yok

Mage isen uzaktan Giant bulcan, başka bişeysen kecoon fighters.[signature][hline]Orc'lar savulun, Battal gazi geliyorrr... Yallaaah..
Ares1-2
Mage (Bildiğin büyücü)
undeath
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Lentisel, 23 Aralık 2004 23:08 tarihinde demiş ki:
Nieye düşünüyorsunki git bi partye gir yada party kur
ozaman kolay olur herşey hem hızlı exp hem daha az ölüm derdi.

Partiye aldığın insanların yarısı salaklardan, diğer yarısıda aşırı zekilerden oluşursa benim durumuma dönersin.

Bi parti kurdum 3 kişi level 20 gittiler skeletonlara saldırdılar tek başlarına, diğer 4 kişide "işim var gelicem" dedi, oturdu bi dahada kalkmadı. Tek başıma sap gibi kaldım asga da...[signature][hline]Orc'lar savulun, Battal gazi geliyorrr... Yallaaah..
Ares1-2
Mage (Bildiğin büyücü)
undeath
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fatihkaraca, 24 Aralık 2004 10:43 tarihinde demiş ki:
said:
Lentisel, 23 Aralık 2004 23:08 tarihinde demiş ki:
Nieye düşünüyorsunki git bi partye gir yada party kur
ozaman kolay olur herşey hem hızlı exp hem daha az ölüm derdi.

Partiye aldığın insanların yarısı salaklardan, diğer yarısıda aşırı zekilerden oluşursa benim durumuma dönersin.

Bi parti kurdum 3 kişi level 20 gittiler skeletonlara saldırdılar tek başlarına, diğer 4 kişide "işim var gelicem" dedi, oturdu bi dahada kalkmadı. Tek başıma sap gibi kaldım asga da...

Ahahaha
Onu birkez bende yaptım oturdum bidaha kalkmadım.
Ama gerçekten işim vardı.5 dakka dedim ve gidiş o gidiş.Bilgisayarın açık olduğunu işim bittikden sonra fark ettim.Bi baktım 3 lvl atlamışım :D.
Ama kasıt yoktu bu yaptığımda.[signature][hline]Bildiğimiz yerlerden uzakta,farklı bir boyutta,tanımadığımız akıllı ırkların;Kara Elf'lerin yaşadığı karanlık bir yer;Menzoberranzan...
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
*Hoppidi uppidi zuppidi....*

Diplere bi yere mesaj olayı: Fatih İmzanı beğendim. Şu "bildiğimiz" orclarla ilgili de bişiler ekleseydin ya imzana. :D[signature][hline]Nation: El MORAD
Race: Barbarian
Level: 5x
Job: İşsizim, ne iş olsa yaparım abi.
weapon: Kullanmıyom, ellerimle öldürürüm genelde. Silah yokken atağım 53:D

[img=http://img63.exs.cx/img63/8021/sinekumitgifweb3wx.gif]
Sosyal ağlarda paylaş

böhübeübehübehüeheü

haybeye yazdım mesajı

*üzülür ama bir "up" daha yaptıı için renk vermez*[signature][hline]Nation: El MORAD
Race: Barbarian
Level: 5x
Job: İşsizim, ne iş olsa yaparım abi.
weapon: Kullanmıyom, ellerimle öldürürüm genelde. Silah yokken atağım 53:D

[img=http://img63.exs.cx/img63/8021/sinekumitgifweb3wx.gif]
Sosyal ağlarda paylaş

up kurban ossun size uP Up up[signature][hline]Server:Xig -----------Server:Ares
Nick:oQo -------------Nick:KuardoN
LvL:5x ------------- LvL:60
Clan:PunisheR----------Clan:TOWN
A live--------- Banned
My Logo Click Please.
rockncoke, 26 Ocak 2005 18:24 tarihinde demiş ki:
ya0 banad0 bisewy0 olfduğu0 yok kladvyewyew0 kolad0 d0dkuldu
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...