Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Death ban mı yedi ??

megakill

Öne çıkan mesajlar

adam eskiden sağlam macrocuydu..Darkness ,vystele ,Toni fln
beramusta akarken bu çok tanınmayan bir oyuncuydu ve np için bariz macro yapıyordu.Hatta o zmanlar bu şahıs hakkında
günde 5466757 şikayet topici açılırdı.O ara macro ile beraber baya np kastı fakat göze çarpmadı fazla.Ne zaman ki Press Ok'lar bann yedi meydan ona kaldı, o da macroyu bıraktı sanırım veya BIRAKMADI , bilmiyorum yani[signature][hline]Wer kaempft kann verlieren,
Wer nicht kaempft...hat schon verloren!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Thadeus, 15 Haziran 2005 01:11 tarihinde demiş ki:
said:
CaDoBaBa, 14 Haziran 2005 20:59 tarihinde demiş ki:
bu adamın üstünde chitinde yok nasıl bole np kasıyor ya.

ustundekiler fp ve kendisi paper [/qfp
fp deil plate~~
bide eski dupecüler tony falan 2 haftada 100k np kasmıslar elde 2 shard dalıyo adam spike da war :D bu serverda 1 tane saglam adm war dupecü falan deil galiba Hit me baby1 more time
BP 62 daha ne[signature][hline]Name:Und3rt4k3rs
Server:beramus
LvL:6xxx paladin
class:healer/holy
Clan:Payback
####NOTICE :CAREFUL Und3rt4k3rs is here####
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Und3rtak4rs, 15 Haziran 2005 02:31 tarihinde demiş ki:
said:
Thadeus, 15 Haziran 2005 01:11 tarihinde demiş ki:
said:
CaDoBaBa, 14 Haziran 2005 20:59 tarihinde demiş ki:
bu adamın üstünde chitinde yok nasıl bole np kasıyor ya.

ustundekiler fp ve kendisi paper [/qfp
fp deil plate~~
bide eski dupecüler tony falan 2 haftada 100k np kasmıslar elde 2 shard dalıyo adam spike da war :D bu serverda 1 tane saglam adm war dupecü falan deil galiba Hit me baby1 more time
BP 62 daha ne

server da sağlam adam çok
sen hiç klex i golem keserken gördün mü ?
3. vuruşunun yarısı boşa gidiyor adamın
hergün 20 boss kesiyor
yanında kanka sı :B ile
pazar a bak gece klex in ne kestiğini görürsün

hit me baby nin item çok iyi ve hiç tek takılmaz

ayrıca daha çok sağlam adam var

mesela punisher ( name change yaptı )
mesela suisui ( 65 e kasıyordu en son )
Sosyal ağlarda paylaş

klex pk da 0 sabahtan akşama kadar boss kesio.Hitmebaby en fazla 1 assasla dolaşır ben şunu gördüm adamı gördük kowalıyorz btüün cz yi tur attıtrdı arkada 2 assas 1 warrior war bide ben assaslar wuruyo bişe farketmiyo adama.Sonunda adam bowla soktu we karambolde bizi dagıtttı.Bi klexin npsine bak bide hitme nini~~[signature][hline]Name:Und3rt4k3rs
Clan:Payback
Sosyal ağlarda paylaş

Heidi_Klum a.k.a. hit me baby one more time oyunun en iyi debufferı beramusun 2. haftasında lvl 60 3. 4. haftasına doğru 62 olmuştu serverın ilk judgement vuran priestıdır.gerek unique itemları gerekse oyunu ile bence serverın en iyi oyuncularından.bildiğim kadarı ile izmirli.en son 180 k npsi vardı.bükemediğin bileği öpeceksin kapışmaya çalıştım ama 3-4 dakika cure-debuff pvp sinden sonra yeter artık ne olacaksa olsun deyip daldığımda çıkardığı 1500 hp damage ile gözlerimi yaşartmıştı.3.2 k hp mi torment ile assasinden daha hızlı bitirdi .Tebrik eder uzak dururum cz ortamında. :)[signature][hline]Nick:Hera_Xul
Server:Beramus
Level:60
Class:Paladin
Clan:JusTown
Np:26xxx
Sosyal ağlarda paylaş

Diez_J we Diez_Family tabi bu diezde bunlar iyi olsa ne olur serverı soyup sövmüş gm desteği eksik olmayan adamlar stn humanlara bakıom yarısının roquelerin shardları +8 ben bişi diyemiyorum artık Taarus ztn ayrı bişi o adam.[signature][hline]Server : Diez
Lvl:6x
Job:Elemental Lord
Name:Tina_Pierre
Clan:UnReaLPk
Sonuçta Mühim olan insanlık...
Sosyal ağlarda paylaş

hit me baby hakket felaket yani herşeyiyle adam ölmüyo bi kere ama executer slackers tan oda baya iyi ama hack yemiş:D
hitmebaby we kunt ikisi bütün cz harpy partimizi almıstı hemde herkes nowa provoke da 61di bende sheller olmasına ragmen malice 900den az komuyo adam[signature][hline]Name:Und3rt4k3rs
Clan:Afterlife
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada comboya gelince Ossjoo mu Osynt mi neydi 7 wuruşu olan roquenin 8 li combosunu cakmıstı bana wallahi ben cok şaşırmıştım ama ne yapabilirki bunların ban yemesi icin[signature][hline]Server : Diez
Lvl:6x
Job:Elemental Lord
Name:Tina_Pierre
Clan:UnReaLPk
Sonuçta Mühim olan insanlık...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...