Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Warrior max ac?

megakill

Öne çıkan mesajlar

said:
megakill, 14 Haziran 2005 01:28 tarihinde demiş ki:
said:
oQo, 14 Haziran 2005 01:22 tarihinde demiş ki:

Sitedekilerin yarısı Yanlış

Benimde sordugum buydu zaten,gayet basiy SS fln gerekmez yani...bakar skillerine söylersin inanmayacak değiliz sonuçta...

Yukarıyı okursan sana 3 kere söyledim % 40 def olmadını sen sitede gördüğünü söyledin sürekli...............[signature][hline]Never+Again+Never+Again+Never+Again.........
Hayat Combosu..........
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi yani Brui veya OQo shield cekseniz ,1500 ap'li bi asasin size en fazla 300 mü vurabilir spike ile yani.,e o zaman Buri senin 1200 ac varken spikeden kac yedin maximum bugüne kadar ,çünkü 1500 ap li ki o da 2 tane +8 shardı olacak ki o kadar ap si olması için herhalde , sana en fazla 600 vurabilir?[signature][hline]Wer kaempft kann verlieren,
Wer nicht kaempft...hat schon verloren!
Sosyal ağlarda paylaş

dagger defence var kafamda bana en fazla 550 - 600 vurabiliyor xigenondaki 2 tane +8 shardlılar paper olanlar ise 750 falan vuruyor ama dayanamıyorlar bana teke tekte alıyorum her türlü[signature][hline][b]Nick: Volkann / / / Server: Xigenon / / / LvL :

6x Blade Master Warrior Clan : ßlack

Nick: WoLCaN__ / / / Server : Xigenon / / / LvL: 6x Kasar Hood / / / Clan :i LLusioN

Sosyal ağlarda paylaş

said:
BuRiAL_TR, 14 Haziran 2005 01:30 tarihinde demiş ki:

Yukarıyı okursan sana 3 kere söyledim % 40 def olmadını sen sitede gördüğünü söyledin sürekli...............

pff nerde gördüğümü soran sen degilmiydin arkadaşım,ben de nerde gördüğümü söyledim doğrudur demedim....Neyse ben daha fazla uzatmayacağım...
ama anladığım şu sen +7 chitin shield ceksen mesela öbür towna tek basına oturursun çünkü 1200 ac ile 450 vuran adam
1600 ac ile 225 vurur,e serverınızın en iyi asasini spike ile 225
vuruyorsa sen istesen ölmezsin :)) , debuff durumu hariç tabii..[signature][hline]Wer kaempft kann verlieren,
Sosyal ağlarda paylaş

said:
megakill, 14 Haziran 2005 01:43 tarihinde demiş ki:
said:

Yukarıyı okursan sana 3 kere söyledim % 40 def olmadını sen sitede gördüğünü söyledin sürekli...............

pff nerde gördüğümü soran sen degilmiydin arkadaşım,ben de nerde gördüğümü söyledim doğrudur demedim....Neyse ben daha fazla uzatmayacağım...
ama anladığım şu sen +7 chitin shield ceksen mesela öbür towna tek basına oturursun çünkü 1200 ac ile 450 vuran adam
vuruyorsa sen istesen ölmezsin :)) , debuff durumu hariç tabii..

alla alla mageler ne gune duruyor onlar armut mu topluyor.kafana on tane nowa yedim mi nolcak orda townda portlemish waziyette kalcaksın. herseyi assasinlere gore planlamayın.towna girdiginde kuleler calıshmaya baslıyor debuffer warsa zaten bitane bi de mageler de ordaysa yardırdın..
su kadar defansım olsa super olurla kıyaslamayın hic.saglam bir warriora zaten assasin teke tek dalmaz ki warriorların bile arkasına debuffer takıp dolashtıgı bi ortamda istedigin kadar defansın olsun hc faketmez.yatmamak defansa degil oynamaya ve towna giriyorsan takım calıshmasına bakar..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
mrproblem, 14 Haziran 2005 09:30 tarihinde demiş ki:
said:
megakill, 14 Haziran 2005 01:43 tarihinde demiş ki:
said:

vuruyorsa sen istesen ölmezsin :)) , debuff durumu hariç tabii..

alla alla mageler ne gune duruyor onlar armut mu topluyor.kafana on tane nowa yedim mi nolcak orda townda portlemish waziyette kalcaksın. herseyi assasinlere gore planlamayın.towna girdiginde kuleler calıshmaya baslıyor debuffer warsa zaten bitane bi de mageler de ordaysa yardırdın..
su kadar defansım olsa super olurla kıyaslamayın hic.saglam bir warriora zaten assasin teke tek dalmaz ki warriorların bile arkasına debuffer takıp dolashtıgı bi ortamda istedigin kadar defansın olsun hc faketmez.yatmamak defansa degil oynamaya ve towna giriyorsan takım calıshmasına bakar..

:tup:
Sosyal ağlarda paylaş

400 ac = 1/2
800 ac = 1/4
1200 ac = 1/8
1600 ac = 1/16

her 400 ac de aldığın dmg yarı yarıya düşer...şöyle diyim:

asasin 1500 ap ile 0 armoru olan bir monstera vurursa :
1500*6 = 9000 dmg verir
asasin 1500 ap ile 0 armoru olan bir oyuncuya vurursa :
9000 / 2 = 4500 dmg verir

400 ac si olana 4500 / 2 = 2250 dmg
800 ac si olana 2250 / 2 = 1125 dmg
1200 ac si olana 1125 / 2 =562 dmg
1600 ac si olana 562 / 2 =281 dmg

atack ile defans arasındaki ilişki böyle...
Atack-defans guildi oldu :D[signature][hline]Wer kaempft kann verlieren,
Sosyal ağlarda paylaş

said:
megakill, 14 Haziran 2005 12:25 tarihinde demiş ki:
400 ac = 1/2
800 ac = 1/4
1200 ac = 1/8
1600 ac = 1/16

her 400 ac de aldığın dmg yarı yarıya düşer...şöyle diyim:

asasin 1500 ap ile 0 armoru olan bir monstera vurursa :
1500*6 = 9000 dmg verir
asasin 1500 ap ile 0 armoru olan bir oyuncuya vurursa :
9000 / 2 = 4500 dmg verir

400 ac si olana 4500 / 2 = 2250 dmg
800 ac si olana 2250 / 2 = 1125 dmg
1200 ac si olana 1125 / 2 =562 dmg
1600 ac si olana 562 / 2 =281 dmg

atack ile defans arasındaki ilişki böyle...
Atack-defans guildi oldu :D

o zaman ben 1200 lerde ap ile bi worma wurdugumda 9000bin kusur damage weriyorsam 1600 ap ye ulashtıgımda 12k damage koyarım mı demek oluyor bir worma.ve sıfır ac si oldugunu dusundugum bir insana da 6k wururm sonrasında da 1600 ac li bir human a 750 wururm.Benim 9k nın ustunde bir damage ı worma wurmam anormal mi?
bir de bu sadece assainler icin gecerli bir attack-defans durumumu?[signature][hline]ottoman_prince(co-leader)
OTTOMAN_EMPIRE
level:6x
Ares
Moradon serbest piyasa broker ı
Ah bu ben nerelere gitsem diodm da aslında hadi gel gidelm salla gerisini,tırmanmaktan yorulduysan sana yukardan uzatırım elimi
i love this game!
i am waitin in the shadows to kill u
Sosyal ağlarda paylaş

pff bi charın 1600 ac ile melee ve arrowa karşı ne kadar dayanklı olduğu üzerine geyik yapıyoruz sadece,tutupta yok 35654 mage ile 476567 asasla baseye sokmayız aha bi de debufferımız olsa sen gör bak nasıl sokmayız fln..gereksiz gurur yapmayın,altı üstü en dayanıklı charın ne kadar dmg absorb edebileceğini hesaplamak için açtım forumu yardım etmeniz için de size sorduk bilsek sormazdık di mi... herşey ciddiyetten ibaret değil ,neyin ne olduğunu bizde biliyoruz.....mage görünce bomba diye karakola götürmüyoruz herhalde...[signature][hline]Wer kaempft kann verlieren,
Sosyal ağlarda paylaş

gurur yapan birine ratlamadım burda ama yanlısh algılamıshsın herhalde.geyikle acılan isin icine sayıları vermishsin ciddi ciddi.ben de sana ciddi ciddi bu sayılar da war dedim.
o kısmın geyik oldugunu dusunmedigimden ben de geyik olmayan bir soru yonelttim warriorlarda durum ne diye.
ama geyigin dibine vurmak icin acılmısh bir konu olarak gormedigimden boyle soru falan sorma hatasında bulundum.yuksek kisiliginizden ozur diler sorumu geri alırım.buyrun geyiginize dewam edin..[signature][hline]ottoman_prince(co-leader)
OTTOMAN_EMPIRE
level:6x
Ares
Moradon serbest piyasa broker ı
Ah bu ben nerelere gitsem diodm da aslında hadi gel gidelm salla gerisini,tırmanmaktan yorulduysan sana yukardan uzatırım elimi
i love this game!
i am waitin in the shadows to kill u
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...