Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

para,para, e yine para,,:(

dlhangman

Öne çıkan mesajlar

abi nedi bu rogue itemlernn pahalılıı??? ya bunu çözemedm ben!! nedeni belli: az çıkması ama gm ler neden az koyuyo bunu inadna mı abi_?? alala!! lan bi bıçak aliim diosn hani en iisi de dii bak mirage aliim diosn +1 ine 50m fiyat çekiolar iş midir bu ya!! sırf bu bıçak meselesnden oyundan souduma abi. "sword brealer" larla gezinioz :(
Sosyal ağlarda paylaş

said:
CursetH, 13 Haziran 2005 13:15 tarihinde demiş ki:
doruu diyo 50 ye al koy 60 dan rahat gider 61 e satamazsın he :P

birkac gun once abyss'den cikan mirage'i 65'e sattim. bazen neyin kaca gidecegi hic belli olmuyor. belki o an pazarda satilan item sans eseri bir tek sende oluyor, belki parasi cok olan bir dupe manyagi 3un 5in hesabini yapmadan aliyor. sans biraz da..[signature][hline]hakiki tosun pa$a benim!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
oQo, 13 Haziran 2005 01:28 tarihinde demiş ki:
Su Abyss öldürüyo beni gülmekten gecen kafeleri geziyordum cocuklar Abyss dungeonda para kasıyolar cocuk diyoki ,
Aboo lan Abeys cıktı lan gel gel Abyys diyemiyor Abeeys diyor öbürü arkadan diyo ;
La Osman , Süreyya ayhan büyüsü ver cabuk orc kovalıyo (Swift oluyor bu büyü) lan hadi kescek beni :D Abyys böylelerle dolu ben tavsiye etmem başka yerde kasın paranızı

Abi örenecekler daha ezik bunlar bende yaşadım aynı sorunları örneğin priest ten tp istedim :D[signature][hline]Nick : SoLaReS
Clan : The_Others2
Server : Ares
Nation : El Morad
Level : 4x

İki Kişinin Bildiği Sır DEĞİLDİR!!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
tosun_pasa, 13 Haziran 2005 13:41 tarihinde demiş ki:
said:
CursetH, 13 Haziran 2005 13:15 tarihinde demiş ki:
doruu diyo 50 ye al koy 60 dan rahat gider 61 e satamazsın he :P

birkac gun once abyss'den cikan mirage'i 65'e sattim. bazen neyin kaca gidecegi hic belli olmuyor. belki o an pazarda satilan item sans eseri bir tek sende oluyor, belki parasi cok olan bir dupe manyagi 3un 5in hesabini yapmadan aliyor. sans biraz da..

abi hngi abyss die bunu kasttetm mirage için yani..
Sosyal ağlarda paylaş

eheh adamin biri priest charimdan swift istemisti "ben priestim swift atamam" dedigimde "ne bicim buffersin swift atmayi bile bilmiyon ***** senin diyip partyden atmisti...cok dusundum acaba karsimdaki insanmi diye sonra cahilligine verdim :).Egitim Sart!!![signature][hline]Nick:Marla
Server:Beramus
LvL:4x
Sosyal ağlarda paylaş

Yaratıın adı Were House Keeper yalnış hatırlamıyosam :9 hem pat küt döüş kavga yoq sen ona bi gem veriyosun abi ben bunu deiştirim senle die oda sana artıq ne düşerse bahtına mirragede verir gold barda manada verir 2 k lık heal potda verir : )[signature][hline]ve tAnrI gIzI yArattI; eRKekLerDe gAdInI :pP
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...