Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dupe Maceraları

FuHR3RMaNia

Öne çıkan mesajlar

lafa bak yaa onlar yapıyor diye bende yaptım utanman lazım kendinden ve bunu gelmiş forumlara yazıyorsun sen birde yani sana yuh[signature][hline]Msn+Resimlerim+Karalamaca

Ormanlar Yakılıyor,Ozon Deliniyor,Irakta Binlerce İnsan Ölüyor,Galiba Biz Bu Dünyayı Hak Etmiyoruz...!!!
[TÜRK`E KEFEN BİÇENİN ÖLÜMÜ KORKUNÇ OLUR]

Sosyal ağlarda paylaş

fightrance estafurullah

said:
Gothic, 11 Haziran 2005 22:21 tarihinde demiş ki:
lafa bak yaa onlar yapıyor diye bende yaptım utanman lazım kendinden ve bunu gelmiş forumlara yazıyorsun sen birde yani sana yuh

dürüst olarak anlattı en azından vede adam pişman olmuş zaten (en azından ben o şekilde yorumluyorum). kaldı ki oyunculara başka bir şans bırakmıyor şuan ki sistem.[signature][hline]Diez:
Kalgeldi
lvl 1x sin
Sosyal ağlarda paylaş

said:
HasMez, 11 Haziran 2005 22:40 tarihinde demiş ki:
fightrance estafurullah

said:
lafa bak yaa onlar yapıyor diye bende yaptım utanman lazım kendinden ve bunu gelmiş forumlara yazıyorsun sen birde yani sana yuh

dürüst olarak anlattı en azından vede adam pişman olmuş zaten (en azından ben o şekilde yorumluyorum). kaldı ki oyunculara başka bir şans bırakmıyor şuan ki sistem.

daha bugün 6 tane wiz+7 yaptım 1 ine flame eklerken kırıldı 1 taneside oldu. olanı ben kullanıyorum. Diğer 4 taneyi satamıyorum. Dupe diyip almıyor millet. 1 taneside gelmiş. ss ini aldım gm e verip seni banlatıcam dupe yaptığın için demiş. Noluyoruz dedim. Ben diğer sistemi kullandım. dupe olmayan kendim upgradeleme yaparak elde edilen sistemi. Fakat yine dupe denip alınmıyor. Dediğin konuda haklısın 2 sistemdede şanssızız[signature][hline]Sadece Üye Ol 25$ Kazan!
Sonunda işe yarar birşey yaptımya artık exp kaybetsemde gam yemem :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Fightrance, 11 Haziran 2005 22:46 tarihinde demiş ki:

daha bugün 6 tane wiz+7 yaptım 1 ine flame eklerken kırıldı 1 taneside oldu. olanı ben kullanıyorum. Diğer 4 taneyi satamıyorum. Dupe diyip almıyor millet. 1 taneside gelmiş. ss ini aldım gm e verip seni banlatıcam dupe yaptığın için demiş. Noluyoruz dedim. Ben diğer sistemi kullandım. dupe olmayan kendim upgradeleme yaparak elde edilen sistemi. Fakat yine dupe denip alınmıyor. Dediğin konuda haklısın 2 sistemdede şanssızız
yuh adama bak tekini bana versene :Dclandaşız nede olsa :D

[Bu mesaj CaDoBaBa tarafından 12 Haziran 2005 16:06 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Fightrance, 11 Haziran 2005 22:46 tarihinde demiş ki:
said:
HasMez, 11 Haziran 2005 22:40 tarihinde demiş ki:
fightrance estafurullah

said:

dürüst olarak anlattı en azından vede adam pişman olmuş zaten (en azından ben o şekilde yorumluyorum). kaldı ki oyunculara başka bir şans bırakmıyor şuan ki sistem.

daha bugün 6 tane wiz+7 yaptım 1 ine flame eklerken kırıldı 1 taneside oldu. olanı ben kullanıyorum. Diğer 4 taneyi satamıyorum. Dupe diyip almıyor millet. 1 taneside gelmiş. ss ini aldım gm e verip seni banlatıcam dupe yaptığın için demiş. Noluyoruz dedim. Ben diğer sistemi kullandım. dupe olmayan kendim upgradeleme yaparak elde edilen sistemi. Fakat yine dupe denip alınmıyor. Dediğin konuda haklısın 2 sistemdede şanssızız

Flame eklerken nasıl yakıyorsun ya??

Blessed Elemental Scroll

This scroll has a near 100% success rate.
It is recommended to use on an item that is +6 level or higher. Blessed Elemental Scroll can be obtained by killing a monster. This scroll will also change an unique item to be upgradeable.
Blessed Dispel Scroll This scroll will change a staff that has thunder property into a staff with fire and ice.
This scroll has a near 100% success rate.

Yani %100 değil diyor ama valla ilginç geldi :)

[signature][hline]Name: CaNNi
lvl: 55++
Class: Rogue-Assassin
Clan: SlaShTown
Race: El Morad
Server: Beramus

CaNNiBaL_CoRpSe >>>> Kısaca CaNNi ;)

[Bu mesaj CaNNi tarafından 12 Haziran 2005 19:13 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj CaNNi tarafından 12 Haziran 2005 19:14 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
CaNNi, 12 Haziran 2005 19:24 tarihinde demiş ki:
Bende %100 demedim ki. Ama şuana kadar hiç yakmadım b.e.s. le. Yakanda görmemiştim :)

dupe scroll lardan kaynaklanıyor dediler ama bilmiyorum son zamanlarda çok duydum ve gördüm böylr yanan
dex eklerken yanan 4 rogue chitin 6 fp
str eklerken yanan shell pads
10 civarı staf

bunlar son 2 haftada bizim başımıza gelenler sadece
Sosyal ağlarda paylaş

yok dupe scrolllarla da pek alakası yok.abbys e +9 item ya da TS icin gittigimde bazen arkadaslara ordaki scroll satan npc den alıyorum.arada onlarla dahi yanıyor itemlar.[signature][hline]ottoman_prince(co-leader)
OTTOMAN_EMPIRE
level:6x
Ares
Moradon serbest piyasa broker ı
Ah bu ben nerelere gitsem diodm da aslında hadi gel gidelm salla gerisini,tırmanmaktan yorulduysan sana yukardan uzatırım elimi
i love this game!
i am waitin in the shadows to kill u
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...