Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

komboo lazımmmmmmmm

tyran_tr

Öne çıkan mesajlar

ya kardeşim kime sorsam ya söylemem diyor yada bilmiyorum diyor lan bunlar tam vatan hayini
oyunda nefret edılenler turk genelde eziklerin cogu turk
niye söylemiyorsunuz şu assasin kombosunu
şöle adam gibi kombo bilen yokmu burda
biri diyo r+skill
diyeri diyo r+skill+sr+skill
doğru dürüst kombo bilen ykmu
Sosyal ağlarda paylaş

ahanda dunku savasta kafama yedigim spike. BP tarafindan malice atilir, akabinde sin, warrior dalar olaylar geli$emez.

kyha efendinin BP olacagi gun merak edilir :)

[img=http://img181.echo.cx/img181/6340/oeeeh5rt.th.jpg] (imageshack'in verdigi thumbnail linki yemiyo bu forumda galiba?)

bok vardi dagger defens'i cikaracak.[signature][hline]hakiki tosun pa$a benim!

[Bu mesaj tosun_pasa tarafından 12 Haziran 2005 14:34 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bi sürü combo var. hep birlikte combolara bir göz gezdilerim...

örneklerde spike 5 thrust 4 olarak göstericem

tank
r+skill+r+skill -> r5r4 en basit tank combosu
r+s+skill -> rsssssss5 burda başta r ye basıcaksın damage koyar koymaz s ye basıp karakteri geri çekiceksin, geri çekerken skill koyucaksın. sonra tekrar ediceksin.

chase
w+r+skill+r+skill target seçip "w" ya basılı tut , "r" ye bastıkça targeta dogru koşar , "r" damageını koyunca skill yapıştır. bunda "w" dan elini çekmiceksin ve sürekli bas-bırak yapıcaksın "r" ye[signature][hline]Diez:
Kalgeldi
lvl 1x sin
Sosyal ağlarda paylaş

said:
rockncoke, 12 Haziran 2005 15:22 tarihinde demiş ki:
chase'de w'ya basılı tutmak yerine e'ye bi kere bassa olmaz mı ?

"e" ile yaparken skill gecikirse veya hedefteki kacmaya cali$irsa hedeften sapip daglara ta$lara dogru ko$maya ba$liyosun. bunu onlemek icin de skill aralarinda "z"ye dokunmak lazim. o yuzden w+r daha kolay..[signature][hline]hakiki tosun pa$a benim!
Sosyal ağlarda paylaş

S combosunu yanlış yapıyorsun.

s r + skill + s r + skill + W + S r + Skill S r + Skill+ W + Sr
+ Skill
2 SR skill de bir birkere W ye basıp adamını düşmanın dibine yapıştırman lazım yoksa devamlı geri gider R ye basman fark etmez 1 kare ileri götürür W basarsan tam dibine iner senin PC de adamın ileri geri gidiyor kolu kalkıyor gibi gözüküyor diger PC de senin adam kendi etrafında dönüyor gibi gözükecektir.[signature][hline][b]Nick: Volkann / / / Server: Xigenon / / / LvL :

6x Blade Master Warrior Clan : ßlack

Nick: WoLCaN__ / / / Server : Xigenon / / / LvL: 6x Kasar Hood / / / Clan :i LLusioN

Sosyal ağlarda paylaş

edit: hepsi aynı hesaba geliyor hangisi kolaysa onu kullanıcaksın. z,a,s,d,w,r animasyonları kesmek için kullanılan tuşlar. istedigin türde bi combo yaparsın kendine.

benim en sevdigim r+skill+r+skill bide w lu olan

[Bu mesaj HasMez tarafından 12 Haziran 2005 16:41 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

hashishin -> assassin -> sin

hazır bunu yazmışım geldigi yeride anlatiim size kültür olsun. hassan sabbah diye bir adamın tarikatının adından günümüze gelmiş bir kelimedir. bu tarikat ismini haşhaş bitkisinden alırmış. nasıl mı ? ahanda şöyle bir hadisedir bu olay ; bu adamlar haşhaş, afyon vs. çekerlermiş sürekli beyinleri yıkanmış bir tarikatmış ,daglarda yaşar ve suikast işlerinde kullanılırlarmış. hatta ne kadar dogrudur bilinmez bir hikayeside var. suikast yaptırmak isteyen birisi hassan sabbaha gitmiş konuşmuş anlaşmış ve sonunda ben senin adamlarına nasıl güvenirim diye sormuş. hassan sabbah uçurumun yanına gitmiş ve 5 adamını yanına çagırmış. ilkine atla demiş adam atlamış 2.sine atla demiş oda atlamış. tabii adam mevzuyu görünce şok olmuş ve hassan sabbaha yeter inandım demiş. böyle enteresan bir tarikattan geliyor assassin kelimesi.[signature][hline]Diez:
Kalgeldi
lvl 1x sin
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...