Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rockistanbul 2005 hakkında birkaç soru

a-smurf

Öne çıkan mesajlar

öncelikle söyliim www.rockistanbul.com dan forumlara girersen orada da bilgi bulabilirsin kanımca

benim yazacağım bilgiler geçtiğimiz sene dağıtılan rockncoke broşürlerinden alınma, yanına ne alman ve almaman gerektiğine dair bilgi veriyor, bunların neredeyse %85-90 ı rockistanbul için de geçerli ancak rockistanbulun 4 gün olduğunu aklından cıkarma hazırlanırken yine de

Yanında bulunması gerekenler
[hline]

-Festival bileti
-Fotoğraflı kimlik belgesi(nüfus cüzdanı, ehliyet, pasaport, vb.)
-Çadır, uyku tulumu, mat ve çadır için kilit
-Örtü
-Rahat ayakkabı ve yedeği
-Her türlü hava koşuluna uygun giysi ve yedekleri(akşamları soğuk olma ihtimali var, sweatshirt tavsiyedir)
-Kişisel hijyen ve temizlik malzemeleri
-Varsa; reçetede belirtilen doza göre maksimum 3 günlük miktarda reçeteleri ile birlikte ilaçlar(bu rockistanbulda 5 günlük olacak tahminimce)
-Güneş kremi ve koruyucular
-Şapka, siperlik, güneş gözlüğü
-Küçük el feneri

Yanınızda bulunmaması gerekenler
[hline]

-Açık ve kapalı yiyecek-içecek
-Alkol içeren her türlü içecek ve sıvılar(kolonya, parfüm vb...)
-Tedaviniz kapsamında olduğu reçete ile kanıtlanmadıkça; kırmızı reçete kapsamında olan sakinleştirici, teskin edici ve tüm ilaçlar...
-Yasadışı madde ve uyuşturucular...
-Kamp ocağı ve tüp
-Her türlü yanıcı, parlayıcı ve patlayıcı madde
-Ateşli(ruhsatlı bile olsa) silahlar
-Çakı, bıçak ve her türlü delici ya da kesiciler
-Cam şişe ve malzemeler
-Havai fişek, maytap vb...
-Metal kutulu ya da cam şişeli pulvarizatörler, sprey deodorantlar
-Lazer kalem, anahtarlık, vb.
-Telsiz, radyo, müzik seti, vb...
-Her türlü ses kayıt cihazı
-Her türlü görüntü kayıt cihazı ve ışığı
-Her cins evcil hayvan(rehber köpekler hariç)

bu maddeler esnetilebilir, dijital fotoğraf makinası sokarsın bence, ben geçtiğimiz sene sokmuştum, ama geneli ile bu maddeler geçerli kamplı festivaller için...[signature][hline]Penthesilea'yı banlayanları protesto ediyorum
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Chuck, 12 Haziran 2005 20:10 tarihinde demiş ki:
Ben tek gunnuk bilet alcam donuste servislere baktım 23:00 de kadıkoy e var.Kilyostan kadıkoy kac saattir vede kadıkoy e vardıımızda minubus bulabilirmiyiz eve donecek o saatte ?

Kaç saat sürer bilemeyeceğim ama saat gece 03:00 civarında bile minibüsler var onu biliyorum o yüzden sorun yaşamassın.[signature][hline]Arian Elwing
!?Papyrus!*
Sosyal ağlarda paylaş

bence çadır götürmeyin mat ve uyku tulumu yeterli olur sabahları çadırın içi inanılmaz sıcak oluyo dolayısıyla saat 6 da ayaklanıyosunuz.. kuytu serin gölgelik ve temiz biyere büyükçe bi mat bulursanız daha uygun gibi.. olmadı başkasının çadırında yatarsın.. ama sabah uyandığınızda sıcağın beyninize işlemesini sıcak yüzünden hastalanmayı istemiyosanız çadırda kalmayın .. yada öyle müthiş bulunki kurulması 20 sanıye toplanmasıda bi o kadar kolay olsun+ içi serin leten cinsten kumaştan yapılsın... kendi sabununuzu yanınızda götürün .. cebinizin bi köşesinde her gün için bi 10 kağıt saklı dursun..terlik şort iç çamaşırı torba mayo 2 büyük havlu olmazsa olmazdır mayonuzu unutmayın üzülürsünüz[signature][hline]~o O
COMFORTABLY NUMB
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...