Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Web sitesine şöyle bi çerçeve düşündüm

Joker

Öne çıkan mesajlar

Sizce nasıl olur ortadaki ufak ekranda biticek işler,
ama sankı arkadakı çizgiler biraz uyduruk olmuş gibi geldi bana :I
[signature][hline]Wendigo, 09 Haziran 2005 17:28 tarihinde demiş ki:
zaten ellerim titriyor kac saattir thread kitlemedim die ;)=
----
Hiçbirşey yok aslında...
By Joker...
----
Wow:Troll Rogue ByJoker lvl 60 / Burning Leg.

Sosyal ağlarda paylaş

bende fark ettim pek prof. durmuolar :I
bide size sorayım dedim netice aynı çıkıcak gibi :)[signature][hline]Wendigo, 09 Haziran 2005 17:28 tarihinde demiş ki:
----
Hiçbirşey yok aslında...
By Joker...
----
Sosyal ağlarda paylaş

hem hız açısından ufak ekran yormaz zaten agır bir içeriği olmayacak... o ekran yeter bana...[signature][hline]Wendigo, 09 Haziran 2005 17:28 tarihinde demiş ki:
----
Hiçbirşey yok aslında...
By Joker...
----
Sosyal ağlarda paylaş

o çizgiler içimden gelmişti karalama gibi olur diye düşündümde pek olmadı galba :)[signature][hline]Wendigo, 09 Haziran 2005 17:28 tarihinde demiş ki:
----
Hiçbirşey yok aslında...
By Joker...
----
Sosyal ağlarda paylaş

throndor güzel söylüyo.

bi de hızlı, karalanmış gibi olucak diye sizin de hızlı hızlı karalamanıza gerek yok. hiç unutmam sene 1996 şafak tavkul ile konuşuyoruz, öyle öğrenciler var ki diyo adamın arkasındaki hız çizgisini hızlı hızlı çiziyolar daha bir hızlı olsun diye demişti. hakeza dövüş oyunlarında tuşlara öküz gibi abanmak daha fazla enerji götürtmez bilardo oynarken yana yana eğilmek topun yönünü değiştirmez. millet çamurlu araba fotoğrafı çekerken fırçayla yerleştiriyo çamurları alooo..[signature][hline]Bu hayattan asla sağ kurtulamayacaksın.
Sosyal ağlarda paylaş

keskinlik farkı var
renk derinliği, zenginliği olarak fark var
boyut olarak çok fark vark

netice: göz yoruyor, hoş ve tam durmuyor. kullanım alanın ise neden o kadar küçük olduğuna anlam veremesem de içeriği bilmediğim için o konuda pek bir şey diyemem. ama o boyuttaki bir tabelada zerre görsel kullanamayacağını kgaranti edebilirim. bir de uzun metinler için de tabelanın dar olması hiç kullanışlı değil, kullanıcıyı bezdirir..

baştan çalış, alternatifler geliştir derim şahsen[signature][hline]__and one day.. one day i'm gonna grow wings # # a chemical reaction [ u know where u are ] hysterical and useless [ u know where u are ] hysterical and.. [ u know where u are ]

**no more dinosaurs @montezaus
*** montezaus.deviantart.com
Sosyal ağlarda paylaş

Çizgileri kullanırken sabit bi brush kullanmışsın, yavaş yavaş yüklenirken hepsinin aynı olması dikkatimi çekti.
Bi de bence o çizgileri nasıl yaparsan yap yorucu olacakmış gibi bi izlenim yarattı bende.
Anca beyaz üzerine gri yormaz gibi..[signature][hline]Unique|MF (eski) >> CS ---- Wololo (yeni) >> CS ---- Padaone >> Sanane (JK2)
Celeis >> Elan Realms (UO) ---- Celeis Sirion >> Dark Venue (UO)
Webmaster >> www.FAOto.com & www.FAEmlak.com ---- Hayatına çeşni kat!
Sosyal ağlarda paylaş

ya ortadakı cercevede movie olcak site :)
onun için ufak olmaz zorunda...
bi film gibi düşünün olayı eğer büyütürsem siteyi kb coşar :O[signature][hline]Wendigo, 09 Haziran 2005 17:28 tarihinde demiş ki:
----
Hiçbirşey yok aslında...
By Joker...
----
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...