Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Otlayan fil gördüm!!!!AHA :)(:

SbNN

Öne çıkan mesajlar

Lem bugün Erenköy carrefoura gitmiştim tam çıkıyodum bi baktım sirk varmış neyse dedim çıkıtım arabayla(arabayı anam sürüyo) şü sirkin kenarına bi bakıyım dedim(hani belki cins it fln vardır die) bi baktım atlar otluyo taylar fln var ayy ne kadar şirinler fln dedim sonra kafamı biraz sola çevirdim lann büyük bir gövde gördüm ne lamm bu dedim yüzüne doğru bir baktım lemm filmiş meğerse atlarla birlikte otluyodu...Muhahaha koptum lem orada eve gelene kadar güldüm...Ahaa... :) :tebrikz:[hline]Fenerbahcelilerin 55bin sosislisini kesip yemekle suçlanan ve aynı zamanda bjk'nin galibiyetine sevinen siyahlı beyazlı alacalı bulacalı sevimli ihtiyar mahlukat!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Nefr, 19 June 2003 18:20 tarihinde demiş ki:
Aslında pek acayip değil thanatos.
Kediler ve köpekler mide rahatsızlıklarında rahatlamak için ot yer ve kusarlar. Benimki de yapar arada, normal yani, zaten kusmak için yiyor onu.

böhühü ben kopegimi geri istiyorum :([hline]What does not kill,makes stronger.
Mail icin buraya basin
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Nefr, 19 June 2003 18:20 tarihinde demiş ki:
Aslında pek acayip değil thanatos.
Kediler ve köpekler mide rahatsızlıklarında rahatlamak için ot yer ve kusarlar. Benimki de yapar arada, normal yani, zaten kusmak için yiyor onu.
avatar süper değişti mi animasyonu yoksa ben yeni mi farkediyorum?
Sosyal ağlarda paylaş

Ha buarada bizim kedi kereviz ve kuru fasulye yiyo bunlardan ottan sayılırmı :)[hline]''Eğer o her kimki canavarlarla savaşıyorsa dikkat etmelidir yoksa kendiside bir canavara dönüşebilir. Ve eğer o kişi karanlığın derinliklerine uzun süre bakarsa; karanlık onun kalbinin içine yansır.'' - Friedrich Nietzsche

Sosyal ağlarda paylaş

said:
metboy, 19 June 2003 19:56 tarihinde demiş ki:
uhah kediler yermi öle şeyler ya yoksa ardeth seninki özel mi :)[hline]canjovi, 17 June 2003 21:33 tarihinde demiş ki:
yani metala sokuyo burdakiler

özel diil salak benim kedi hehe.[hline]''Eğer o her kimki canavarlarla savaşıyorsa dikkat etmelidir yoksa kendiside bir canavara dönüşebilir. Ve eğer o kişi karanlığın derinliklerine uzun süre bakarsa; karanlık onun kalbinin içine yansır.'' - Friedrich Nietzsche

Sosyal ağlarda paylaş

benim kedim arı yerdi yazlıkda:D havadaki arıyı yakalayıp yiyodu ehhe pilav yiyodu felan
şirin şeylerdi:)
benim yılan sadece balık yiyo sinir bişi kıyma felan yemio
balıkda canlı olucak:)[hline]Now Whould you like to live whit mee?
I'm lazy as man can beee!
Aaaaaaaa Aaaaa i'm lazzyy
Aaaa AAA don't you want to save meeee?

Bu şarkıyı hepimize armağan ediyorum
Sosyal ağlarda paylaş

said:
_NoelBaba_, 19 June 2003 18:06 tarihinde demiş ki:
Lem bugün Erenköy carrefoura gitmiştim tam çıkıyodum bi baktım sirk varmış neyse dedim çıkıtım arabayla(arabayı anam sürüyo) şü sirkin kenarına bi bakıyım dedim(hani belki cins it fln vardır die) bi baktım atlar otluyo taylar fln var ayy ne kadar şirinler fln dedim sonra kafamı biraz sola çevirdim lann büyük bir gövde gördüm ne lamm bu dedim yüzüne doğru bir baktım lemm filmiş meğerse atlarla birlikte otluyodu...Muhahaha koptum lem orada eve gelene kadar güldüm...Ahaa... :) :tebrikz:[hline]Fenerbahcelilerin 55bin sosislisini kesip yemekle suçlanan ve aynı zamanda bjk'nin galibiyetine sevinen siyahlı beyazlı alacalı bulacalı sevimli ihtiyar mahlukat!!!

hocam bende gördüm
millet hayran hayran bakıyodu[hline]Dj Ben pazar 13-15 arası
isteks->20474989
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...