Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yardım

fereke

Öne çıkan mesajlar

arkadaslar yazmadan forumu biraz aradim aam tam bilgi bulamadım oyuzden yazıyorum
1-arayuzde location ın altında 30 ile 40 arasında değişen bi rakam var nedir o acaba ? ping diyecem ama normal degil ki 30-40

2-exit menusunde 4 secenek var digerleri ne ise yarar? ciktiktan sonra option diye bisi var mesela

3-party yapınca itemler nasıl paylasılıyor?para esit galiba ama silah felan kim kaparsa elinde mi kaliyor? ranger oldum da uzaktan calisinca alma sansim kalmıyo tabii :)

4-Bulture Horn icin bissuru bulcan kestim aam hic cikmadi :( illa bulture mi kesmeliyim ve moradon da var mi nasil bulacagim

5-silahlardaki artılar icin hesaplama nasil? mesela bende fire damage veren bi silah var ama etkileri character menusunde gorunmuyo

6-gavolt da goremedim quest için lazim olan wingleri alcam o da moradon da yok mu acaba varsa nerde ve nasil giderim

7- chat menusunu anlayamadım yan taraftaki kucuk oklar aktif olunca mi yazabiliyoruz mesaji mesela party ye yazmak icin party ye tıklayıp mesaji yazdim ama goremedim yazdıgımı ??

8- bir de yardım sayfasında "Level 1 - 20 Arası : Armor Upgrade
Vendor'lardan Upgrade Armor ve Cursed Upgrade Scroll alıp bımları Proconsul'e veriyoruz. O da bize +4 Armor ve 1,000 Coin veriyor... " denmis ama sanırım proconsul diil biz 1k veriyoruz yanılıyor muyum?

9- (bunu simdi ekledim )bazı yaratıklar uzakta da olsa dmg alıyorum ama hangileri tam bilemiyorum boyle ranged dmg veren yaratık var mı?

şimdilik bunlar oynadıkça başınızı agrıtacam kusura bakmayın :)

lamalas
lvl 12 karus tuarek hunter
xigenon2

[Bu mesaj fereke tarafından 02 Haziran 2005 11:42 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj fereke tarafından 02 Haziran 2005 11:54 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

1- fpsyi gösteriyor
2- exit = çıkış, select character = karakter degiştirme, options = ayarlar. 4. seçenek neydi hatırlamıyorum bi ara bakıp yazarım.
3- para lvl a göre paylaşılıyor ama ortalama eşit gibi birşey, itemlarda sırayla partydeki adamlar arasında dagıtılıyor. kutuları lootlaman gerekiyor range attack bile yapsan gidip alman gerekiyor.
4- moradonda en sag tarafta bol bol bultur var en çok onlardan çıkar.
5- elemental damagelar için kesin birşey söylemek zor attack power a göründüte etkisi yok fakat damageını arttırıyor. sanıyorum silahta elemental damageın yarısı kadar vuruyor. bazen 15 bazen 30 civarı.
6- gavolt questini yapmasanda olur gereksiz bir quest zaten gavolt wing neredeyse hiç çıkmıyor. gavoltlar orcsan breth / humansan pianada bol bol bulunur.
7- nereden yazmak istiyorsan oraya tıklayıp yazıcaksın. partyde degilsen ve partyden yazarsan birşey görememen normal.
8- evet haklısın cus ve 1k veriyorsun procounsula.
9- ranged damage veren yaratıklar var ama moradonda yok belki lagdan dolayı sen öyle görüyorsundur.[signature][hline]Diez:
Kalgeldi
lvl 1x sin
Sosyal ağlarda paylaş

9- (bunu simdi ekledim )bazı yaratıklar uzakta da olsa dmg alıyorum ama hangileri tam bilemiyorum boyle ranged dmg veren yaratık var mı?

o oyunun bi bug i aslinda yani var boyle bişey sana attack verdikten sonra mesela hizlica kactin yanindan ( lightfeet ) ama o sana bi kere attack vermiş oluyo ve sen nereye gidersen git dmg aliyosun. ama arkadaşında dedigi gibi lagdan da oluyo eminim seninki lagdandır :)
Sosyal ağlarda paylaş

yaw 1 haftadır takılıyom hem oyuna hem foruma
bazı seyler okudum ucmus arkadaslar
yani bayaa bi uzmanlasmıslar anlatıyorlar
misal priest ile ilgili baslıkları okudum cok önemli bilgiler yazmıslar

neyse benim sorulara cvp veren yok da dedim acaba cok mu basit kaldı tenezzül eden yok :)
welhasıl el cevap reca ederim
hörmetler[signature][hline]ehven-i şer, şerdir.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Gothic, 08 Haziran 2005 14:48 tarihinde demiş ki:
cevaplıcak soru kalmamış :)

kaldı ya yukarıda da kaldı yenisi de var :)

1-tp nin town cekmekten farkı yok yane oyle mi?

2-dmg nasıl hesaplanıyo bilen var mı?
misal malice atıyorum vuruyorum bultera
(lvl 15 im 39 ap var) 20-25 arası
malice atmıyorum gene aynı 20-25 arası
ya da bana mi oyle geliyor acep ?[signature][hline]ehven-i şer, şerdir.

[Bu mesaj fereke tarafından 08 Haziran 2005 15:08 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

teleport la town ayni degil. teleport u sadece mage party uyesi yapar ve seni 1hp kalsan bile yanina cekebilir amd hp nin yarisindan fazlasi gitmisse town atamazsin :/ malice konusuna gelince ise zaten attack power in sinirli o yuzden verebilecegin damage araligi da iyice sinirli malice li yada malicesiz 20/25 vurman normal. eger attack power in fazla olursa atiyorum level 60 archer paper mage e 500 falan vurur AC buffli malice attiginz zaman hem AC buff i silinir hemde armor u duser boylece 750+ falan vurabilirsin. ( not : sayilar ortalama sallama falan filan )
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...