Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Adamın imzasına bakın

KaKsi

Öne çıkan mesajlar

Eziklikte salaklıkta diz boyu, bunu knightonlineranking.tk nın forumlarından aldım. Bi şahsın imzası bu yorumu sizin[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
Name: KASIMPATI_MANYAGI
Nation: El-Morad
Clan: The_Others
Lvl: 6x
Server: Ares
Cesaret ödül gerektiren bir yetenek değildir.

http://forum.paticik.com/view.php?id=120703
Sosyal ağlarda paylaş

Hacı Koptum su ilk baştakine bakarmısın i am girl diyo like sex diyo zuhahahahahh ne diyim daha...böyleleri yüzünden bizler arada kaynıyoruz[signature][hline][b]Nick: Volkann / / / Server: Xigenon / / / LvL :

6x Blade Master Warrior Clan : ßlack

Nick: WoLCaN__ / / / Server : Xigenon / / / LvL: 6x Kasar Hood / / / Clan :i LLusioN

Sosyal ağlarda paylaş

said:
forgiver, 10 Haziran 2005 22:00 tarihinde demiş ki:
fazla uzun

Fazla uzun olması bir şeyi değiştirmez, bana sırf post olsun diye yazmışsın gibi geldi. Konu başlığına bak, resimlerin olduğu postta nası bir mesaj düşmüşüm ona bak, ondan sonra bir yorum yap lütfen, burda kimseyi rencide ettiğim yok, bizi rezil edenleri buraya koyup çeşitlemeler yapıyorum...[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
Name: KASIMPATI_MANYAGI
Nation: El-Morad
Clan: The_Others
Lvl: 6x
Server: Ares
Cesaret ödül gerektiren bir yetenek değildir.

http://forum.paticik.com/view.php?id=120703
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Gladros, 10 Haziran 2005 22:02 tarihinde demiş ki:
benim anlamadığım biz "i" kullanıncamı yoksa "ı" kullanıncamı yoksa her ikisindedemi o "y" benzeri şekil çıkıyor

"i" kullanicaksin, nedeni ingilizce'de "ı" harfinin olmamasi. adamlarin da en cok dalga gectigi konulardan birisi normal olarak.[signature][hline]hakiki tosun pa$a benim!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
HasMez, 11 Haziran 2005 00:40 tarihinde demiş ki:
iide bu adamlar bizi diil kendilerini rezil ediyorlar. bunlar türklerin genelini etkileyen mevzular degildir.

tabi, cok haklisin. "bunu yapan uc-be$ kendini bilmez; tum turkler boyle degil" diyorlar di mi?.. boyle genellemelerden kaciniyor bu adamlar?

ciddi degilsin sanirim bunu derken?[signature][hline]hakiki tosun pa$a benim!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Malach, 10 Haziran 2005 22:03 tarihinde demiş ki:
bende de bazen arkadaştan pm alınca sırf semboller çıkıyor..karmakarışık.%&^%^&/+ gibi..bir iki kere oldu

Eger Konustugun taraf ORC ise Moradon dısındaki tüm zone larda yazılar öyle cıkar[signature][hline][b]Nick: Volkann / / / Server: Xigenon / / / LvL :

6x Blade Master Warrior Clan : ßlack

Nick: WoLCaN__ / / / Server : Xigenon / / / LvL: 6x Kasar Hood / / / Clan :i LLusioN

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...