Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ER

Xaero

Öne çıkan mesajlar

Çok süper yaa cidden ben mesela pediyatri konusunda bayagı bi uzmanlaştım. manyak güzel yapmışlar böle oyunları pek sevmem ama bu gerçekten güzel. Mesela hastahanedeki hemşirelerle ilişkileri genişletebiliosunuz benim şu an aynı hastanede 3 tane flört ettiğim hemşire var :) Çok güzel bi oyun tavsiye ederim alın oynayın...

Valla ben anca bi konuda gelişebildim birde böle görev falan gibi bi muhabbet yok oyunda zannedersem öle hastahanede dolaşıosunuz gelen hastayı tedavi ediosunuz. Görev falan vermedi bana ondan uzun süreli oynanana bilir birçok skill mevcut cardiyografi falan ortopedi o yüzden hepsinde gelişmek bayagı zaman alır uzun surelı oynanabilir...[signature][hline][/b]XÆ®ø fâ®ß®Ìght[/b]
Gym-World
Ben gülüomuyum LAN!

[Bu mesaj XaeroFarb tarafından 10 Haziran 2005 19:41 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Sims tarzı bi oyun ama öle ev mev kurmuyorsun bi hastahanede doktorsun işte bi doktor neler yaparsa onu yapıyorsun hastalar gelio onlara bakıosun kendini. Prof olmuş doktorlar sana işi öğretio falan çok zevkli yane sürükleyici bi oyun...[signature][hline][/b]XÆ®ø fâ®ß®Ìght[/b]
Gym-World
Ben gülüomuyum LAN!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...