Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Veda

TurkisGril

Öne çıkan mesajlar

bazı nedenlerden dolayı oyunu bırakmam gerekiyor.sizin gibi arkadaşlarla beraber daha çok zaman geçirmek isterdim ama buraya kadarmış ke görmek kısmet olmadı:)))öncelikle clandan olmak üzere tanıdığım veya tanımadığım bütün arkadaşlar hoşçakalın görüşmek üzere

CANAN[signature][hline]world : Ares
nick : Older
job : Asassin
Race : El morad
lvl : 5x
Clan : The_others

[Bu mesaj TurkisGril tarafından 07 Haziran 2005 15:19 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Murtaza sorunu bilmiyorsun, ama çok sinirliyim, birinin canını yakıcam sırf bu konu yüzünden....[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
Name: KASIMPATI_MANYAGI
Nation: El-Morad
Clan: The_Others
Lvl: 6x
Server: Ares
Cesaret ödül gerektiren bir yetenek değildir.

http://forum.paticik.com/view.php?id=120703
Sosyal ağlarda paylaş

gule gule grill.Tanımadım ama sewdigim tek el morad klanı mensubusun o yuzden sen de ii biriisndr.

P.S: alınganlık cok moda bu aralar diger herkesten nefret ediorm gibi bir seyler cıkarılmasın,bir cok iyi arkadasım mevcut burada olsun oyunda olsun..[signature][hline]ottoman_prince(co-leader)
OTTOMAN_EMPIRE
level:6x
Ares
Moradon serbest piyasa broker ı
Ah bu ben nerelere gitsem diodm da aslında hadi gel gidelm salla gerisini,tırmanmaktan yorulduysan sana yukardan uzatırım elimi
i love this game!
i am waitin in the shadows to kill u
Sosyal ağlarda paylaş

murtaza abi çok kırıldım başkaları gibi olmak gerekiyormuş bu oyunda ama ben başkaları gibi olamıyorum char için özel mesaj atanlar var charın şifresi kakside. kaksi kendi isteğine göre verir veya vermez ona karışmıycam kaksi bu arada bu kafede msn açılmıyor istanbulun cafeleri kötü heralde ben ne yapim bağlanamıyorum msn ye[signature][hline]world : Ares
nick : Older
job : Asassin
Race : El morad
lvl : 5x
Clan : The_others
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...