Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Forum moderatörü, 2 kullanıcının evini basıp öldürmüş!!

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

abi son sayfadaki herifin resimler süper :)
gay bi arakdaş heralde[signature][hline]I am lost in the black chamber.There's no way to turn back. I'm possessed by the old creature who has planned all to take my soul. Too late for me, in my hands, in my head. He is in me, my soul is lost in his black chamber...
Sosyal ağlarda paylaş

ayrıca bizim 20 lik elemanlardan birinin 30 yaşındaki bi hatunla konuşmalarıda var oda komedi
kızda under 18 miş
3 sene sonra veririm sana dio lol ya[signature][hline]I am lost in the black chamber.There's no way to turn back. I'm possessed by the old creature who has planned all to take my soul. Too late for me, in my hands, in my head. He is in me, my soul is lost in his black chamber...
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.pirate969.org/mboard/showthread.php?t=18735&page=41&pp=50
Geberdim gülmekten yaa. Hele hele "kim .sker seni seni s.kn top olsun" kısmı müthiş ya...[signature][hline]Emektar Pati Üyesi
Since 2000
"Değiştirmiyorum imzamı. Ben 2000 yılında paticik açılmış olmasa da yüreğimde bir paticik açmışım. Bundan utanmıyorum laaan !"
My Space
Sosyal ağlarda paylaş

:D zıahahhahahahaahh bende o bilhassa olayına bittim bu nedir abi bıahHAaaaa[signature][hline]| Dut ağacında üzüm YETİŞMEZ !! |
--------------------------------------------------------------
Evrende bir toz bile sayılamayacak ufaklıkta bir yer kürenin üstünde küçüklüğü belki hesaba bile katılamayacak bir varlığımız var;ne var ki aklımızla büyüğüz . Aklımıza güvenelim
--------------------------------------------------------------
| Sahip olduğun gücü asla gösterme !
|B_L
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...