Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

9 Haziran Sebastian Bach Konseri

Tarist

Öne çıkan mesajlar

Valla aralıktaki konsede 18 değildim,girmiştim beleş bilet kazanmıştım zaten Yuxexes'ten =].Şimdi 18 im girecem yine ehe.
Sorun olacağını sanmıyorum,zaten adamı tanıyan çok olmadığı için yaş sınırı koymamışlardır,gençlerden tanıyan yoktur diye ehe.Ne de olsa piyasa müzik değil.[signature][hline]Still Goin' Wild !
Sosyal ağlarda paylaş

Geçen konser Wasted Time ve Quicksand Jesus'u söylemedi içimde kaldı baya onlar.Umarım söyler bu sefer.

Playlist şöyleydi:

Slave to the Grind,Big Guns,Piece of Me,Frozen,Here I Am,18 and Life,Rock 'n' Roll,The Threat,In a Darkened Room,Monkey Business,Time Warp,I Remember You, Youth Gone Wild

Bi ara get the fuck out da çalınmıştı sanki;ama tam hatırlamıyorum ehe.[signature][hline]Still Goin' Wild !

[Bu mesaj Tarist tarafından 08 Haziran 2005 19:02 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi geldim konserden of allahım of..30 sene öncesine dönmek kolay;fakat şimdiye dönmek zor oldu diyebilirim.
Hep diyorum ,20 yaşında 70lerde Avrupa veya Amerikada yaşayan bi adam olmalıymışım.

Wasted Time'la duygulandık,Youth Gone Wild'la coştuk..
Bu adam bişeyi gösterdi bize:Hala sert(Nasıl açarsanız..kaliteli,sağlam) müzik var..Sözünü tuttu geldi herif,Steve coştu,baterist şovunu yaptı.En önemlisi bi Rock Star ı ağırlıyordu Istanbul..Nasıl sahne şovu olur herkes gördü.
En ilgimi çeken şeyse bi ailenin gelmiş olmasıydı.4,5 Yaşlarında bi çocuk babasının kucağında,konseri izliyordu.Heavy Metal işareti yaparaktan =]...Bi sürü orta yaşlı vardı,doğal olarak.

Bu seferde In a Darkened Room ve Quicksand Jesus ı dinleyemedik ama olsun.Wasted Time,18 and Life,Monkey Bussiness,I Remember You,Slave To The Grind,Big Guns yetti de arttı..Hele Wasted Time..O 5 dakkayı unutamıcam...

Buarada ön gruplar gayet iyiydi.
Erutan.Abinlerin grubunun son şarkısına yetiştik =]..Onlar da gayet başarılıydı,tebrikler.Tam tarzları gitmiş..Geldiğimde backstage den izliyolardı öngrupları..

'Forever Wild' diyip bitiriyim.Ehrm.[signature][hline]Still Goin' Wild !
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...