Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Knight Online' a dün başladım bazı sorularım var...

Paradoxx

Öne çıkan mesajlar

ilk önce Ultima Online oynarken bu oyunun adını duyuyodum dedim oynayalım.

Oyuna girdim bi warrior açtım lvl 23 e kadar kastım ama anlamadığımbi iki şey var yazıyorum.
1- nasıl kişilere mesaj yazılıyo (Hani kucuk pencere olarak gelen)
2- Skill işini anlamadım şöle; skill point yazan yerin altında leadership vb. şeyler yazıyo ama P' ye tıklayınca arttıramıyorum + allta bulunan yerlerde arttırım yapılabiliyor.
3- str dex int' i biliyorum (ultimadan) ama hp mp ne onu bi anlatırsanız çok iyi olur.
4- bide questleri yapamıyorum off ya çok acemiyim.

Açıklamalarınız için şimdiden teşekkür ederim...

Not: gülmeyim walla bilmiyom. :))
Sosyal ağlarda paylaş

İlk karakterini açarken "Next Page" yi tıklarsan human sayfasına geçersin..[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikri de odur.

Nick : Lively (Leader) / Clan : The_Others / Allies : Academy & The_Hunos / BDüşman : CooLTanG / Server : Ares

ve tAnrI gIzI yArattI; eRKekLerDe gAdInI :pP (by CursetH)
Sosyal ağlarda paylaş

Language skill'leri, savaş sırasında karşı ırkın yazdıklarını okuyabilmen için (savaşta veya colony zonede normalde karşı ırkın yazıları &^+%^%'&+'! gibi görnür. Şifrelidir yani), siege weapon skilleri, castle siege war'da weapon'ları kullanabilmen için gerekli vs.vs.

Ancak oyunda aktif değiller.. Knight Empire'ye geçildiğinde inşallah aktif olacaklar...[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikri de odur.

Nick : Lively (Leader) / Clan : The_Others / Allies : Academy & The_Hunos / BDüşman : CooLTanG / Server : Ares

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından 08 Haziran 2005 19:03 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Oyundaki karakterler, kullanıcı arabirimi, stat puanları, skiller....

İngilizcen varsa buralardan da yardım alabilirsin. Oyunun sitesinde çok temel olarak anlatılmış.. Ayrıntılarını merak edersen bize sorabilirsin.[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikri de odur.

Sosyal ağlarda paylaş

ya bosver ben insanım ama yaratık(orc) daha ii galiba cunku tum baba adamlar orc :D:D:D:D:D:):):):-):):):):):):D:D:D:D:D[signature][hline]Do you belive in fate
İ belive
And i belive that i will be a Master Jedi likeYoda
İ belive i have force in me but i can't use it
When you see the light in the future there will be a jedi and that jedi will be me
And never turn your lights of that is the way that goes to the dark side.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BuRiAL_TR, 08 Haziran 2005 19:05 tarihinde demiş ki:
Yol yakın ;

*!uninstall KO*

Girme elemanın kanına, kıro... :-p[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikri de odur.

Sosyal ağlarda paylaş

hazır sizleri de yakalamışken yazıyım :)

LEVEL 26 oldum hala plate set giyemiyorum offf amele gibi kaldım yaw levelde atlamak ölüm bildiğiniz gi quest var mı yaw

captan kunabarla baya konuştuk gerekenleri yaptım 2 tanesisi yaptım başka quest var mı yada hangi yaratığı kemeliyuim
Sosyal ağlarda paylaş

kardes adm in ustune tiklayip private e tiklican ok konusursun

bi de

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

sen warrior olmussun bende sen gateden gec kalluga ya git orc watcherlarla ugrasma ayip tir yaziktir speciallerini acmissin dir insallah ok mi bab saol desene lem zuahahhaa
Sosyal ağlarda paylaş

bide şu manner olayını anlamadım.

şöle açıkladılar oyunda senin vasıtanla level atlattığın kişiler manner veriyomuş level atlatınca.

ben warriorum bu şeye yani manner e ihtiyacım olacak mı onu açıklarsanız sevinirim. :)

ne zor sordum yaw ÖSS gibi :))[signature][hline]-= Paramız Yok ki Şeklimiz Olsun =-
-= Ferdiciyiz Sağlık Olsun =-
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...