Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Las vegas

Disappear

Öne çıkan mesajlar

demin izledim.
ama ilk bolumu izlemediim icin biraz bosluklar var, karakterler oturmadi kafada gerci ama cok klise geldi bolumun konusu ..

karakterler hos gibi en azindan esas oglan siritmio, sevdim onu; hatunlar hos falan. ama iste anca angel kadar izlerim, yapicak baska bise olmadikca :P
Sosyal ağlarda paylaş

lol dral
bu arada şunu da söliyelim
geçen haftaki bölümden yanlış anlamışız;greg danny'nin kardeşi demiştik
şimdi danny bu bölümde o benim arkadaşımdı dedi
ama sonra da babam onu benden daha iyi bir evlat olarak gördü gibi bişi söledi:)
ben oyumu danny'nin arkadaşı olarak kullanıyoruım:)[signature][hline]Rangermania
Fizban 25 Ocak 2004 00.01 tarihinde demişki:
valla hayatımı toplarla işkillendirmem ben

Fizban 30 Ocak 2004 22.00 tarihinde demişki:
evet 3 te toplaşalım
Sosyal ağlarda paylaş

oğlanla patronun kızı yatakta yakalandı patron önce adamı öldürcekti ama sonra adama damat gözüyle bakmaya başladı ilk bölümün özeti bu[signature][hline][b]''Nindyn vel'uss malar xuil phindaren zhal'la lor ulu uk uktan 'udtila naut doera natha phindar. Ka dos l'inya verve wund l' rendan l' rendan mziln l'inyan wund dos.''
Sosyal ağlarda paylaş

biri baska bi yerde soole demis, kliseleri bize geri sunucaklarsa ama iyi sunuyolarsa dizi izlenebilir
ki kliselerin yani sira guzel seyler var, anlatim tarzindan kazaniyo dizi, atmosferden kazaniyo, mesela bu bolumdeki cift superdi tam bi tipik las vegas kuzusunu canlandiriyodu :)

Greg Danny nin kan kardesi, Mary Greg ve Danny beraber buyumusler iste o kadar yakinlar birbirlerine, heralde Greg in aile gidince Danny nin babasi evlat edindi cocugu ya da gayriresmi olarak oglu yapti iste.

[spo=ed in sirri]Bu bolumde soylendi cok az iste olmamasi gereken bi yerde olmus hede hodo o gizli operasyon yuzunden, ama daha fazla aciklanacagini sanmam, senator u feci patakladi Ed cunku hehe[/spo][signature][hline]too much, too young
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
valla orda anca angel kadar izlerim o da yapicak baska bisey olmadikca demisimde, o msg dan itibaren 2sini de kacirmiorm sanirim eheha

baya guzel dizi, james caan in hastasiyiz[signature][hline][i]"Someday, someone will best me. But it won't be today, and it won't be you."
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...