Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Şebnem Ferah::

AshK

Öne çıkan mesajlar

ciddi anlamda zaten pamela ile şeboyu karşılaştırmak doru olmaz. yani pamela evet sesi hoş fiziki hoş bir kızımız ama şebo 1 numara. yani birincisi şebonun bir alt yapısı var. geçmişi var söz ve besteleri var. pamela daha yeni.

ben yine derim pamela jazz sölese daha ii olur. hoş zaten teomanın vokalisti iken sesi daha iidi. şimdi az kötüleşmiş gibi.

elinde kadınım ve değirmenler parçası olan var mı??? şebodan ama:P[signature][hline]Türkiye' nin En Genç Şebnem Ferah Fan Sitesi

www.SebnemFerah.biz

Herşey Şebo İçin.....
Sosyal ağlarda paylaş

said:
vaniLLe, 17 Şubat 2005 13:58 tarihinde demiş ki:
bencede pamela rockci falan degil, takiliyo kendi capinda i$te anca punkrock ya da poprock tarzi bi$iler olabilir.. gerci tecrübesi var dogru,seside güzel diycek bi$ey yok ama teomanin vokalisti oldugu siralar ,konserde papatya $arkisinin icine micmisti,o ayri..
$ebnem ferah'a gelince türkiyenin en güzel sesli kadinlarindan birisi.digerleri istisna =P $arkilarida süper..
özlem tekinde var tabiiki. ama özlem'in live performanslari sebnem ferah kadar iyi degil, ki ikiside zamaninda ayni gruptalarmi$.sevioruz kendilerini..

Evet hatta bende fotoları bile var şebo nun eski hali özlem tekin le birlikte oldukları grup un.

Grup un adı da VOLVOX du hatta...[signature][hline]Severek asla bir şey kaybetmezsiniz. Ama hiçbir şey yapmadan durursanız,her zaman kaybedersiniz...
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Türkiye'den çıkan en güzel ses.
Türkiye'deki tek Rockçı.[signature][hline]SWG - Ealos Tsaark, Bounty Hunter of Bounty Hunter Association
WoW - Penthesilea, Night Elf Huntress of Anatolian Sunrise

Aşk, şekerli sakız gibidir. Önceleri çok tatlıdır. Sonra tadı gider, yavanlaşır ve yormaya başlar. En sonunda bir kenara atılır. Bu sefer de insanın canı yeni bir tane ister. Bulamayınca kenarda sertleşen eskisine bile razı olunur.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
kaliteli de olsa popüler olmuş bir müzisyeni sevebilirmiyim acaba sorusuna verdiğim EVET cevabı dır kendisi.
kemancı da oturacak yer bulamaması üzerine kendisine yerimi vermeye çalıştığımda mütevaziliğinden ötürü "birisini kaldırıp onun yerine geçemem" diyen insandır. ötedir.[signature][hline]
sevdasız bir iklimde çember çeviriyordu yüreğimki sen çıktın gene ağaçların köklerinden. Her yıktığım ağaç sen büyüdün. Yüreğimi çizdiğin bir bardak biradan, içerimi sildiğin bir silginden külleri savurdum rüzgara, kalanları diktim tekrar kestiğim boynundan çıkan kanlarla suladığım çınara. Kustum, tiksindim sonra.
Sosyal ağlarda paylaş

haziran ortasında yeni albumu geliyor sanırım. bakalım dort gözle bekliyoruz. tarzında değişiklik varmıkineidir :)[signature][hline]Feror ego veluti - sine nauta navis,
ut per vias aeris - vaga fertur avis...
Quidquit Venus imperat - labor est suavis,
quae nunquam in cordibus - habitat ignavis.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...