Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

n00b'lar

Lonely

Öne çıkan mesajlar

Bu bölüme n00b olduğuna inandığınız arkadaşlarınızın nicklerini tamamen geyik amaçlı olarak serveri ve sebebi ile birlikte yazın. Bizde tanıyalım :D

Siftah benden..

Ares / Burial_Tr (Çünkü Cz de paso kesiolar :D )

[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikri de odur.

Nick : Lively (Leader)
Clan : The_Others
Allies : Academy & The_Hunos
Server : Ares

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmiştir. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır]

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından 29 Mayıs 2005 21:29 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Server adı ve sebeplerde pls. :-)[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikri de odur.

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmiştir. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fatihkaraca, 29 Mayıs 2005 21:28 tarihinde demiş ki:
Bu bölüme n00b olduğuna inandığınız arkadaşlarınızın nicklerini tamamen geyik amaçlı olarak serveri ve sebebi ile birlikte yazın. Bizde tanıyalım :D

Siftah benden..

Ares / Burial_Tr (Çünkü Cz de paso kesiolar :D )

oyunda tr yok artık LOL![signature][hline]Nation :EL Morad
Server :Ares
NicK :BuRiAL
CLaN :TnT
LvL :62 Blade Master Warior
Sosyal ağlarda paylaş

kendim artık kadersizlikmidir nedir okadar zaman oynamama rağmen en yüksek adamım 51 oldu
bütün classlardan 40 üzerine çıktım ama şimdiye kadar 1 tane kassaydım paso kesin lvl 70 olmuştum buna inanıyorum[signature][hline]Name:Zibidi
Race: Barbarian
Level: 4x(henüz,bi yaz gelsin)
Job: Blade
Clan:henüz yoq
Sosyal ağlarda paylaş

NYChris / Ares / 65 lvl bence kaliteli bi n00b girip türk küfür sitelerinden küfür örenip harpy de ana avrat düz gidior :))) komik bi adam bence..[signature][hline]LvL: 50 ye yakın :P
Char: Rogue - Archery
Ekipmanlar: İron Crossbow +7/70, Chitin Set:+6/10
yani anlıcanız bi pok diilim daa.

Sadece Üye Ol 25$ Kazan!
Sosyal ağlarda paylaş

level 70 olmak????

hatırlıyorum da ben iddia etmiştim levl 43 ken, 65 e kadar kasıcam dedim...

İnan bana bi süre sonra level kasmaktan usanıyorsun, bi de level 61 den sonra %50 daha az exp alıyosun...

artık öldüüm zaman bile resslenmeyi beklemiyorum. ok'e basıp kalkıyorum. Respawn scroll almak lazım
^^[signature][hline]Nation: El MORAD
Level: 61
Job: Blade Master
Clan: TnT
Sosyal ağlarda paylaş

ben noobum :-)

bi kere xigdeyken czde buzkirpisi priestiyle ben assassin yaratık keserken orclar gelmiş buzu kesmişler ben hala yaratık kesiyorum sonra bide bana çaktılar bende öldüm :lol:[signature][hline]Name: Archy_Firestorm
LvL: 4x
Class: Rogue-Assassin
Race: El Morad
Clan:Academy
National Point: 1xxx
Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

bende sıkılmadan kassam diyorum bu uskoyu eylül ayında indirmiştim yanlış hatırlamıyorsam sadece ares vardı ozmn ilk adamım aşşağıda yazan zibidi idi ama onu kasmatı bıraktım server server dolaştım her adamdan kastım[signature][hline]Name:Zibidi
Level: 4x(henüz,bi yaz gelsin)
Job: Blade
Clan:henüz yoq
Sosyal ağlarda paylaş

En yeni n00b benim. Sıkıntıdan beramus ta char açtım. Barbarian nicki :Barbi:
lvl 11 filan galiba.. ama 130 vuruom kecoonlara. Feci bişi yani. Akla zarar.. :D[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikri de odur.

Sosyal ağlarda paylaş

bende zorlamıştım. bütün +5 citinlerimi +6 yapıcam diye bastım upgrade scrolları hepsi +6 oldu dex eklerken hepsi yandı :) sinirlendim +6 ironxbow umuda kırım dedim sinirden bus bastım +7 oldu :)[signature][hline]LvL: 50 ye yakın :P
Char: Rogue - Archery
Ekipmanlar: İron Crossbow +7/70, Chitin Set:+6/10
yani anlıcanız bi pok diilim daa.

Sadece Üye Ol 25$ Kazan!
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunda n00b deniLdiqi zaman herkezin onayLayacaqi bir isim sunuyorum ortaya .. Evet hazirmisiniz.. Arkada$ImIz Ares serverinde oynuyor.. cLan'ina girmek istiyen ki$iLerden 2m para ve haftada 5 abyss aLiyor.. Ve i$te nicki :) klzln1i Bu ismi bekLiyordunuz dimi :D n00b deniLdiqinde bunun üzerine tanimiyorum ..[signature][hline]Name : xCharm
Server: Ares
Clan :w00tabulous
Lvl :6x
Sosyal ağlarda paylaş

ya xCharm yaptığın çok ayıp. n00blarında bi gururu var. Lütfen n00blara hakaret etme..

:D[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikri de odur.

ve tAnrI gIzI yArattI; eRKekLerDe gAdInI :pP (by CursetH)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...