Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Combo`mu? Makro`mu?

KaKsi

Öne çıkan mesajlar

CZ de arkadaş bilenler bilir warrior dur kendileri, biz apos takılırken baskın yapıyolar. Tabi o esnada apos bana bi koyuyo taş gibi kitlenip kalıyorum. Amca da bana tek bir atak verio ve arka arkaya 4 kere aynı sikili koyuyo.... Tek bir atakla nası 4 vuruş yapabilior annamıyorum. Böyle bi skill mi var kodumun varriorlarında....

[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
[Bu mesaj üzerinde fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmeye teşebbüs edilmiştir.. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır. Arada bir gaz kaçırmaktadır. Ammawelakin taş gibin ayaktadır.]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
CaDoBaBa, 03 Haziran 2005 11:22 tarihinde demiş ki:
ard arda 4 kez vurmuş olmasın??

1 Kere vurdu 4 dmg yedim

EDİT: Yoksa warrior un elimden kurtulmak için pek şansı kalmıyor. Malum 5'li atışla 1k dan fazla dmg yiyor benden...
[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
[Bu mesaj üzerinde fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmeye teşebbüs edilmiştir.. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır. Arada bir gaz kaçırmaktadır. Ammawelakin taş gibin ayaktadır.]
Sosyal ağlarda paylaş

Walla bu işin içinde bi hile kokusu var ama burnum bu yeni kokuyu ayırt edemio, anlam getiremior.[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
rockncoke, 03 Haziran 2005 11:38 tarihinde demiş ki:
makrodur heralde başka bi açıklaması varmı?

Scream de öle demişti o esnada...[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
oQo, 03 Haziran 2005 12:21 tarihinde demiş ki:
Combo olabilir Warriorun combosunda 3 tane 600 cıkarılabilmekte ama 4 - 5 olursa Macroya girer

said:
rockncoke, bir kaç post üstte demiş ki:
zaten her class 1 slideda max 2 vuruş yapabiliyomuş.
[signature][hline]Name: Archy_Firestorm
LvL: 4x
Class: Rogue-Assassin
Race: El Morad
Clan:Academy
National Point: 1xxx
Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

Diggeldigglo saglam warrior dur, dediğine göre kaksicim o sırada apos seni stun'ladıysa peş peşe vurulan dmg lar comboymuş gibi gelir... ha bunu engelleyebilir misin hayır.

Ama bi şekilde lightning dmg dan dolayı stun'lanırsanız "Z ve E" ye basarak tekrar koşaabilirsiniz..

Özellikle Hebolah adlı orc mage çok fena sopaya bağlar adamı.. Gelip geçip vurur, öyle kurbanlık koyun gibi kalırsınız :D[signature][hline]Nation: El MORAD
Race: Barbarian
Level: 61
Job: Blade Master
Clan: DarkThrone
Sosyal ağlarda paylaş

dün akşam bayagı lag wardı eger olanlar dün gece ise,belki lagın da etkisi diyeblirm.Ama warrior combo macrosu hic duymadm.[signature][hline]ottoman_prince(co-leader)
OTTOMAN_EMPIRE
level:6x
Ares
Moradon serbest piyasa broker ı
Ah bu ben nerelere gitsem diodm da aslında hadi gel gidelm salla gerisini,tırmanmaktan yorulduysan sana yukardan uzatırım elimi
i love this game!
i am waitin in the shadows to kill u
Sosyal ağlarda paylaş

warrior combo macrosu var ama kullanan yok ben görmüştüm adam aposta warrior combosu yapiyordu :) 2 saat tuşamı bascam diye yakınıyordu birde. warrior kolay kullanılır zor degil olakadar[signature][hline][b]Nick: Volkann / / / Server: Xigenon / / / LvL :

6x Blade Master Warrior Clan : ßlack

Nick: WoLCaN__ / / / Server : Xigenon / / / LvL: 6x Kasar Hood / / / Clan :i LLusioN

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Grrry, 03 Haziran 2005 12:49 tarihinde demiş ki:
Combo, Macro herne boqsa Bobert'ten iyi bu işi yapan yok. adam 1 sn. içerisinde (abartmıyorum) 8-9 skill birden kullanabiliyo.

Arabamın arkasına yazı yazıcam " Bobert gibi sevenler " diye :)

8 9 skill degil o vuruş : ) 8 skillse 4 r 4 skill dir.[signature][hline][b]Nick: Volkann / / / Server: Xigenon / / / LvL :

6x Blade Master Warrior Clan : ßlack

Nick: WoLCaN__ / / / Server : Xigenon / / / LvL: 6x Kasar Hood / / / Clan :i LLusioN

Sosyal ağlarda paylaş

z r skill s r skill s r skill... bu elle yapılan assasin kombosu.
Ama manual kombonun da bug abuse diye nitelendirilip ban sebebi oldugunu duydum. Bu olayı bi kac dana yaratıkta denedim arada fail cekio ama arada tutuoda.CZ de denemedim hc bu duydugum durumdan dolayı..Kullanmaya kalkarsanız dikkat edin.[signature][hline]ottoman_prince(co-leader)
OTTOMAN_EMPIRE
level:6x
Ares
Moradon serbest piyasa broker ı
Ah bu ben nerelere gitsem diodm da aslında hadi gel gidelm salla gerisini,tırmanmaktan yorulduysan sana yukardan uzatırım elimi
i love this game!
i am waitin in the shadows to kill u
Sosyal ağlarda paylaş

Bu dediginiz olay bir program ve bu programın adıda Combos arayıp bulabilirseniz bulun..[signature][hline]Sen, kaçan ürkek ceylânsın dağda,
Ben, peşine düşmüş bir canavarım!
İstersen dünyayı çağır imdada;
Sen varsın dünyada, bir de ben varım!

Seni korkutacak geçtiğin yollar,
Arkandan gelecek hep ayak sesim.
Sarıp vücudunu belirsiz kollar,
Enseni yakacak ateş nefesim.

Kimsesiz odanda kış geceleri,
İçin ürperdiği demler beni an!
De ki: Odur sarsan pencereleri,
De ki: Rüzgâr değil, odur haykıran!

Göğsümden havaya kattığım zehir,