Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

††...LÜTFEN YARDIM EDİN...††

tower

Öne çıkan mesajlar

Selam arkadaşlar bu oyuna bi arkadaşımın tavsiyesiyle başladım.oyuna çok bağlandım her zaman oynuyorum.bu forumdan yazdıklarınızı elimden geldiği kadar okumaya çalışıyom.ama hala bilmediğm o kadar cok şey varki.levelim 45 bana upgrade savaslar master skill ve daha bilmediğim 144 k diye bişi var bunlar hakkında bilgi verebilirmisiniz.hepinizden cevaplarınızı bekliyorum şimdiden çok sağolun.
OLDER KARDEŞİM NE ZAMAN GİRCEN OYUNA BEN ALİ İHSAN KAC GÜNDÜR YOKSUN MERAK ETTİM Bİ HABER ET.,[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
tower, 08 Haziran 2005 10:41 tarihinde demiş ki:
Selam arkadaşlar bu oyuna bi arkadaşımın tavsiyesiyle başladım.oyuna çok bağlandım her zaman oynuyorum.bu forumdan yazdıklarınızı elimden geldiği kadar okumaya çalışıyom.ama hala bilmediğm o kadar cok şey varki.levelim 45 bana upgrade savaslar master skill ve daha bilmediğim 144 k diye bişi var bunlar hakkında bilgi verebilirmisiniz.hepinizden cevaplarınızı bekliyorum şimdiden çok sağolun.
OLDER KARDEŞİM NE ZAMAN GİRCEN OYUNA BEN ALİ İHSAN KAC GÜNDÜR YOKSUN MERAK ETTİM Bİ HABER ET.,

ugrade silahların armorların geliştirilmesi. (Çeşitli taktiklere ;) )
Savaşalar çok eylencelikir. Np kazanırsın adam öldürdükçe ve öldükçe np kaybedersin. sen suan 30-50 savaşlarına gir. Senin seviyene göre iyidir. (ezik savaşları :))

master skill lvl 60 görevini yapınca açılan skillerdir.

144 k da bi clanın pelerin görevini yapabilmesi için gerekli olan np sayısıdır ;)[signature][hline]Name: CaNNi
lvl: 55++
Class: Rogue-Assassin
Race: El Morad
Server: Beramus
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...