Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ares LUNAR GATE

wsadad

Öne çıkan mesajlar

Ben de onu merak edip duruyordum bugunku savasta (ares) cok kisa bir surede nasil oldu da elmoradlar bizim kapiya kadar geldi anlamis degilim iceri girdik 5 dakika sonra savas bitti nedir bu?Bu arada lag da cok vardi en az 4 kisiyi koyun gibi kestim adam belli ki lagta ama iide oldu biraz :P[signature][hline]IM A ALONE WARRIOR AWAY FROM HOME
Sosyal ağlarda paylaş

Savaşın erken bitmesini sebebi her savaşta en az 1 varderi ve keeperi kesen totti_gear isimli elemana sorun adam ne yapıyorsa gidiyor kesiyor adamı gören yok savaş arenasında ne diyelim helal![signature][hline]Nation :was EL Morad
Server :was Ares
NicK :was BuRiAL
CLaN :was TnT
LvL :was 62 Blade Master Warior
Anılar..... :/
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BuRiAL_TR, 08 Haziran 2005 09:23 tarihinde demiş ki:
Savaşın erken bitmesini sebebi her savaşta en az 1 varderi ve keeperi kesen totti_gear isimli elemana sorun adam ne yapıyorsa gidiyor kesiyor adamı gören yok savaş arenasında ne diyelim helal!

evet o totti de bi olay war ama anlamadım,warder i friend liste almısh da calling friend scroll mu kullanıo acaba :D
Dun gece savas sonrası breth istila edildiginde ordaydım,totti de ordaydı.arada bi kac kapıshmamız oldu breth ici arka tarafta.oyle agam pasam damage ı yok, ama ozel bir durumu warki dakika bes warder indirio keeper indirio..[signature][hline]ottoman_prince(co-leader)
OTTOMAN_EMPIRE
level:6x
Ares
Moradon serbest piyasa broker ı
Ah bu ben nerelere gitsem diodm da aslında hadi gel gidelm salla gerisini,tırmanmaktan yorulduysan sana yukardan uzatırım elimi
i love this game!
i am waitin in the shadows to kill u
Sosyal ağlarda paylaş

valla onu bunu b,lemem de su kriltal dibi super oldu ya bundan sonra her savasta olumune brethe dalacam yatacam orada uper ya 823 np kazandım ve hepsinide kendim kazandım ahahah partisiz parada super oldu ya hiç kesmediyse 10 tane "civciv" kestim... totti ye buradan basarılarının devamını diliyorum :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
wsadad, 08 Haziran 2005 12:08 tarihinde demiş ki:
valla onu bunu b,lemem de su kriltal dibi super oldu ya bundan sonra her savasta olumune brethe dalacam yatacam orada uper ya 823 np kazandım ve hepsinide kendim kazandım ahahah partisiz parada super oldu ya hiç kesmediyse 10 tane "civciv" kestim... totti ye buradan basarılarının devamını diliyorum :D

*!Helal!*[signature][hline]Nation :was EL Morad
Server :was Ares
NicK :was BuRiAL
CLaN :was TnT
LvL :was 62 Blade Master Warior
Anılar..... :/
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...