Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Eslant için bi yardım

OogieBoogie

Öne çıkan mesajlar

60 olmadan eslant ta item kasmanın tek yolu aoe golem e provake yapmaktır 5 sağlam mage (gerçekten sağlam) toplayabildiğin kadar golem toplayıp keseceksin arada mutlaka item düşer golem dışındada sadece trol berserkerdan para edecekitem düşer srn bu lvl de ass knight ı bile zor alırsın o yüzden item deme boşuna önce lvl atla sonra item bulunur zaten hele bi 60 ol
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Malach, 06 Haziran 2005 14:22 tarihinde demiş ki:
Aslında Eslant a gitme amacım item avı.Daha doğrusu para avı.Dün parti olarak apo kestik ama sanırım tek alamam onları ? Hatta full plate üst bile düştü.Bana ise hep potionlar geldi :)

İtem almak istiyosan gollem lere gideceksin ama az önce ki arkadaşın dediği gibi sağlam hatta çok sağlam 4-5 tane mage olması lazım buff + lr de olmalı her ihtimale karşı.. Bugün biz aşağı yukarı 25 tane felan gollem kestik. Ama sağlam 5 tane mage vardı... 25 tane gollemden 2 tane chitin çıktı..[signature][hline]Nick : SoLaReS
Clan : TurkMasters
Server : Ares
Nation : El Morad
Level : 4x

İki Kişinin Bildiği Sır DEĞİLDİR!!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Malach, 06 Haziran 2005 20:22 tarihinde demiş ki:
Ash Knight lar kasar mı acaba...

Ash knight'ı sen buff'sız hayatta tak başına yatıramazsın.. Yatırmaya kalkarsan ya yanında 10 tane healt ve 10 tane mana pot olacak yada buff + defense scroll olacak üzerinde...
Sakın bunları yapmadan deneme sen en iyisi party le beraber git AK kesmeye...[signature][hline]Nick : SoLaReS
Clan : TurkMasters
Server : Ares
Nation : El Morad
Level : 4x

İki Kişinin Bildiği Sır DEĞİLDİR!!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Gothic_Angel, 06 Haziran 2005 17:57 tarihinde demiş ki:
Direk Boss Kesse ? Dread Mare ?

Dread mare özünde boss değildir ve oyunda yoktur...

*!Direkt ciddiye alır...* :-p[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikri de odur.

Nick : Lively (Leader) / Clan : The_Others / Allies : Academy & The_Hunos / BDüşman : CooLTanG / Server : Ares

ve tAnrI gIzI yArattI; eRKekLerDe gAdInI :pP (by CursetH)

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından 07 Haziran 2005 05:06 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Malach, 07 Haziran 2005 14:04 tarihinde demiş ki:
En azından orc lard a dalmayı düşünüyorum..sonuçta max can 950..tek vuruşta alamaz heralde..zaten swift le kaçarım yemezse :D

lard orc un attağı hızlıdır.eger ii defansın yoksa o 950 hp cabucak biter dikkat et sen yine...[signature][hline]ottoman_prince(co-leader)
OTTOMAN_EMPIRE
level:6x
Ares
Moradon serbest piyasa broker ı
Ah bu ben nerelere gitsem diodm da aslında hadi gel gidelm salla gerisini,tırmanmaktan yorulduysan sana yukardan uzatırım elimi
i love this game!
i am waitin in the shadows to kill u
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...