Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

OTTOMAN_EMPIRE'ye kardeş clan dedik, yamuk çıktı.. :(

Lonely

Öne çıkan mesajlar

said:
fatihkaraca, 03 Haziran 2005 21:46 tarihinde demiş ki:
chitinleri bankada unutup "allah allah" nidaları atan bir warriorun peşinden, sırf onu ölümden kurtarmak için chitinleri almadan orc baseye dalarsan sonuçta 700küsür damageyi yersin..

Resimde tam görünmemiş. Cıbılım o anda..

keh keh keh:D[signature][hline]misanthropehus
The_Others Clan
Archer
Sosyal ağlarda paylaş

Cıbıl deilsin fati, o senin yalıtılmış halin :D[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
[Bu mesaj üzerinde fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmeye teşebbüs edilmiştir.. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır. Arada bir gaz kaçırmaktadır. Ammawelakin taş gibin ayaktadır.]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Schweppes, 05 Haziran 2005 12:14 tarihinde demiş ki:
said:
fatihkaraca, 03 Haziran 2005 17:46 tarihinde demiş ki:
*!yedik*

:D

Hehehehehehe :D
Adam bariz dalmı$.. Öldürmeye kalkmısta öldüremeyince town cekmis sonrada yok ben zaten town cektim falan ayakLari :lol:

yok be wala selam wermishtim. ama bi assasin wardı scream di galiba otherstan.ole sote mekanda gordum gireym dedim harbi ona girishtim bi,orda da benim mouse un mallıı tuttu pili bitti bole dimdik kaldım.o da bana sagdan vuruo soldan cekio slide i,e sonrasında tabi ok e bas yazısını gormush olduk,portledik..
others dan cok arkadash war cz de canm, canabis dururken bi suru eleman dururken ben nie arkadaslarıma dalaym :)[signature][hline]ottoman_prince(co-leader)
OTTOMAN_EMPIRE
level:6x
Ares
Moradon serbest piyasa broker ı
Ah bu ben nerelere gitsem diodm da aslında hadi gel gidelm salla gerisini,tırmanmaktan yorulduysan sana yukardan uzatırım elimi
i love this game!
i am waitin in the shadows to kill u
Sosyal ağlarda paylaş

La Fatih siz bi full tayfa human obo ya giderken beni tek basıma kestiniz biz ss alıp bişi dedikmi sessiz sessiz bi warriorunuzu 12 girişinde kaş göz actık sadece aiptir yane 50 np sunun surasında :D

Ayrıcxa kuisatz kardesim büyü lem defe ofiste karı kız atıp aşna fişna yapıcana lvl kas dopach :P[signature][hline]AccuraCy_Lord
_OneKnightStand_
Ares 1 - 2
Assassin
LeveL: 6x
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fatihkaraca, 03 Haziran 2005 17:48 tarihinde demiş ki:
said:
mrproblem, 03 Haziran 2005 17:38 tarihinde demiş ki:
hem daha once de yazdım bashka bi konuya selam naber anlamındaydı o,selam yerine yanlıshlıkla selamınaleykum demishim.

La bu senin yaptığın sadece "selamın aleyküm" değil "selamın aleyküm, yenge nasıl, çoluk çocuk nasıl, işler nasıl gidiyo, 6lıda hangi atlara oynadın" falan diye devam ediyo :D

İlahi fatih abi Allah iyiliğini versin yaf. :D:D:D:D:D:D:D:D
Kakşi 1 sen 2 stand up çımısınız nesiniz yaf :D[signature][hline]Nick : SoLaReS
Clan : TurkMasters
Server : Ares
Nation : El Morad
Level : 4x

İki Kişinin Bildiği Sır DEĞİLDİR!!!!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...