Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Savaştaki civcivler :D

SoLaReS

Öne çıkan mesajlar

Abi savaşa bütün leveller katılabilir dedi admin ii ki dedi valla.. Ne de olsa bizim civcivlerden kimse girmedi savaşa bildiğim kadarıyla.. :D
Bu akşam 3 tane civciv kerttim muhahahah... Civcivlere ders olsun bir daha sakın savaşa girmesinler yoksa kerterim. gerçi beni de CooLTaNG kertti 2 kere orasını karıştırmayalım :D[signature][hline]Nick : SoLaReS
Clan : 1907
Server : Ares
Nation : El Morad
Level : 41+

İki Kişinin Bildiği Sır DEĞİLDİR!!!!
Sosyal ağlarda paylaş

evet kimsenin haberi yoktu ki zaten... Ben oyunu oynarken admin gönderdi savaş oldunu... sen girmedin sanırım ii kide girmedin herifler gene kertti bizi. :D[signature][hline]Nick : SoLaReS

Sosyal ağlarda paylaş

Abi adamlar sağlam geldi... Bret'e kadar gittik ondan sonra kıçımıza baka baka geri döndük.. adamlar bi alan atıyo yalan olmasın bir anda 10-15 kişi birden yatıyo... :D[signature][hline]Nick : SoLaReS

Sosyal ağlarda paylaş

ya bi bozukluk war yine.biz de sawasa giremedik.lunar walley de inledik.bi de safe zone die mekan sozde lunar walley.bizim lunar walley de el moradlar dolanıo iceri girmei bekleyenleri kestiler.adamlara wurulmuo ama onlar wurabilio.cok sapıtıo son gunlerde bu war. SS gelmish bi de o kesio kapıda bekleyenleri.Bu bi GM kıyagı mı nedir,savash dewam ederken breth lunar walley e el moradlı gondermek. Olsun istila guzeldi ama cok saglam gecti. Kapıya nowalar meteorlar yaayodu.Dindikten sonra bi cıktım yerde cesetler yatıo. screenshot ını almayı unuttum aceleden aa cok super bi screenshot olurdu..
Ha bir de hayran kaldım o laga yaaa.[signature][hline]ottoman_prince(co-leader)
OTTOMAN_EMPIRE
level:6x
Ares
Moradon serbest piyasa broker ı
Ah bu ben nerelere gitsem diodm da aslında hadi gel gidelm salla gerisini,tırmanmaktan yorulduysan sana yukardan uzatırım elimi
i love this game!
i am waitin in the shadows to kill u
Sosyal ağlarda paylaş

E aynı şey bizdede var..

Hemen her savaş sırasında bizim lunarda bi karuslu oluyor ve milleti kesiyor...

Bizde GM'in orclara torpili diye düşünüoz..[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikri de odur.

Nick : Lively (Leader) / Clan : The_Others / Allies : Academy & The_Hunos / BDüşman : CooLTanG / Server : Ares

ve tAnrI gIzI yArattI; eRKekLerDe gAdInI :pP (by CursetH)
Sosyal ağlarda paylaş

Keeper`ı totti nası aldı elimden yaw, keeper paso bana çalışıyodu bende ona ama totti öldürdü. Valla adalet deil kardeşim :D[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
Name: KASIMPATI_MANYAGI
Nation: El-Morad
Clan: The_Others
Lvl: 6x
Server: Ares
Cesaret ödül gerektiren bir yetenek değildir.

http://forum.paticik.com/view.php?id=120703
Sosyal ağlarda paylaş

said:
mrproblem, 06 Haziran 2005 09:52 tarihinde demiş ki:
ya bi bozukluk war yine.biz de sawasa giremedik.lunar walley de inledik.bi de safe zone die mekan sozde lunar walley.bizim lunar walley de el moradlar dolanıo iceri girmei bekleyenleri kestiler.adamlara wurulmuo ama onlar wurabilio.cok sapıtıo son gunlerde bu war. SS gelmish bi de o kesio kapıda bekleyenleri.Bu bi GM kıyagı mı nedir,savash dewam ederken breth lunar walley e el moradlı gondermek. Olsun istila guzeldi ama cok saglam gecti. Kapıya nowalar meteorlar yaayodu.Dindikten sonra bi cıktım yerde cesetler yatıo. screenshot ını almayı unuttum aceleden aa cok super bi screenshot olurdu..
Ha bir de hayran kaldım o laga yaaa.

Ya sana bişey sorcam o kapıda civciv varmıydı savaşa girmek isteyen merak ediyom ya... Ben savaşa girmeye çalışırken 4-5 tane civciv girmeye çalışıyodu içeri... Ama giremedi galiba çünkü savaş ta ben hiç bizden civciv görmedim... Karus'lardan 2 tane civciv vardı.. onlar da Bret'in orda idi... 2'side yattı bi anda ...[signature][hline]Nick : SoLaReS
Clan : TurkMasters
Level : 4x

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...