Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Adsl mi kablo mu aklım karıştı ?

screamer

Öne çıkan mesajlar

Bana yazın 4 aylığına adsl veya kablonet lazım ama hangisi daha iyi olur ve hangisi 4 ay sonra kapattırırken sorur çıkarmaz bilemiyorum bilen varsa bir el atsın.

Ve performans / fiyat olarak değerlendirsin.

Ek bilgi oyun oynamıycam sadece dl amaçlı olarak kullanacam.

Ve adsl kullanan arkadaşların adsl ı 4 ay sonra NAH kapattırabilirsin lafları hurafe mi ?[signature][hline]Msn ¦ Mail ¦ Icq
Just keep on trying, keep on flying, I will be the light.
Sosyal ağlarda paylaş

dogal olarak adsl.[signature][hline][spo2=Durma Tikla Para Kazan]Avensis Uo Shard/Admin Toxic
Ultima-Strike.COM/Admin [WJD]-Sexy

*Ayda 180$ ve ustu bi miktar kazanmak Istiyorsan Ibux'a Buyur...*

*Ayda En Az 24$ Kazanmak Istiyorsan Netbux'a Buyur...*
Sadece Uye Ol 25 $ Kazan
Detayli Bilgiyi Pm Atarak Ogrenebilirsin...
Durma Sende Para Kazan.[/spo][spo1=Radyomuz ve Uo Serverimiz]Radyomuz İçin :
Radyomuz

Bilgisayarınızda Winamp yüklü değil ise :
Winamp 5.0.9

BodrumClubin İyi Günler Diler
Sitemiz

Avensis Uo Shard
Avensis uo Shard

En Iyi Uonun Keyfi.[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
orc_lord, 05 Haziran 2005 23:36 tarihinde demiş ki:
yaşatır. kesinlikle kablo al derim. yıllardır kullanıyorum ve aşırı memnunum. en azından telekom değil.

o zaman telekom degilse neden telekomda reklami var neden telekom bagliyor ?[signature][hline][spo2=Durma Tikla Para Kazan]Avensis Uo Shard/Admin Toxic
Ultima-Strike.COM/Admin [WJD]-Sexy

*Ayda 180$ ve ustu bi miktar kazanmak Istiyorsan Ibux'a Buyur...*

*Ayda En Az 24$ Kazanmak Istiyorsan Netbux'a Buyur...*
Sadece Uye Ol 25 $ Kazan
Detayli Bilgiyi Pm Atarak Ogrenebilirsin...
Durma Sende Para Kazan.[/spo][spo1=Radyomuz ve Uo Serverimiz]Radyomuz İçin :
Radyomuz

Bilgisayarınızda Winamp yüklü değil ise :
Winamp 5.0.9

BodrumClubin İyi Günler Diler
Sitemiz

Avensis Uo Shard
Avensis uo Shard

En Iyi Uonun Keyfi.[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BOccOB, 05 Haziran 2005 23:36 tarihinde demiş ki:
Nah değil telekom...

kablonetin dağıtımını sadece özel firmalar üstlenmiş, bağlantı gene telekomdan, adsl ise tamamen telekom ve son zamanlarda hizmet kalitesi için iyi para harcıyorlar...
su siralar boyle konusmazsan iyi olur be abi, zaten ortalik kayniyo
zaten arkadasin da demek istedigi muhtemelen bu. yani adsl gibi asiri derecede yuklenme yok, surekli sorun yasanmiyo. bundan 3 4 ay once herkesin agladigi konulari hatirliyoruz, laf edip duruyodu insanlar adsl'e. kablo sorunlari bunun yarisi kadardir heralde, belki daha bile az.
adam 4 ay baglanmak istiyo, bolgesel bi sorundan dolayi 1 ay yavas hizmet alirsa adsl'den amacina ulasamamis olur haliyle ki dagitimi telekom yaptigi icin ortaligi karistirma ihtimalleri her an var (abimin evine adsl basvurusu yaptim, acildigi belirtildi, telefon hattini kesmis adamlar...!!!?!?!)
belki biraz daha fazla para veriyosun kablo icin, ama oyun oynayabiliyosun ve adsl'e gore "sorunsuz" bi baglanti...[signature][hline]Tulahr
Sosyal ağlarda paylaş

actırması da kapatması da dert değil. adsl de kabloda telekom.
kablonet özel bir şirketin elinde ama baglantı telekom'un elinde.
dl istiyosan fiyat ve performans bakımından adsl derim. ben kablo kullanıyorum. oyun da oynuyorum dl de yapıyorum ve neredeyse sorunsuz. 128k baglantı + kablotv yayını için ayda 36+7+15 veriyorum.. sadece dl yapmak istiyosan kablonet senin için tuzlu olur. o yuzden adsl alıp ayda 50 ytl (bildigim kadarıyla) vererek 256k baglantı alabilirsin.

ayrıca kapatmak sorun olmaz. neden sorun olsun ki?
adamlar zorla senin uyeliğini devam ettirmek istiyolarsa, arkadasın da dediği gibi ödemessin olur biter.

kolay gelsin[signature][hline]Düm teka düm tek
Sosyal ağlarda paylaş

toggie O_o

ödemezsen almasını biliyolar.
sen hiç adsl açtırdın mı? hiç kapattırdın mı?
Ufak bi yerde yaşıyosan kolay ama büyük bi şehirde yaşıyosan açtırması yok portdur yok bilmem nedir uzun sürüyo.
kapattırması zaten bi dert.sözleşme yapıyosun.önce bi dilekçe falan vercen.o dilekçeyi cart diye okumuyolar bekliyosun.sonra form vercen ohohooo[signature][hline]Akvaryum Tutorial
Imagine your life without me...+Miserable huh?.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
vesmor, 06 Haziran 2005 14:40 tarihinde demiş ki:
en saglami kablo,sadece adsl gibi reklami yapilmadigi icin kullanicisi az sayida ve bu bir avantaj :)

turk telekom ozellesmezse isiniz is ,cidden bu cok uzucu cunki kablocular cidden uvey evlat muamelesi goruyo ve malesef ttnet tekeli oldugu surece ve dedigim gibi ozellesmedigi surecede hep olacak ..yoksa bencede en saglikli hat kabloda bir de altyapida duzenlemeler daha profesyonel olarak ele alinsa tek tercih olurdu .soruya cevap ise: kotali dsl al .[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
vimpir, 06 Haziran 2005 10:26 tarihinde demiş ki:
internet cafede takil madem ole cunku sozlesmede kapatmayla ilgili bisiler vardi simdi evde gidince bakarim kimse okumuyor tabi naparsan yap actirmasi bi dert kapattirmasi dedikleri gibi

Kafede script yazan 24 saat dl yapan günde 20 küsür milyon hesap ödeyen bir tip düşünmesi bile kötü.[signature][hline]Msn ¦ Mail ¦ Icq
Just keep on trying, keep on flying, I will be the light.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...