Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mutlulugumu Sizinle Paylaşmak İstiyorum

RedallHoor

Öne çıkan mesajlar

said:
RedallHoor, 04 Haziran 2005 17:55 tarihinde demiş ki:
Davul çalıyordum..

şunu her gördüğümde inatla aklımda bir davul-zurna ekibi geliyor:)
kutlamayı da ihmal etmiyoruz tabii :tebrikz:[signature][hline]Borbag müslüman olduuuu. ve adını kaleidoscopic olarak değiştirdiiii.
Then I wake its kaleidoscopic mind...
bedava D&D 3.5 ed., maksat wizards batsın.tık, indir
Sosyal ağlarda paylaş

Çocuuuu :) Chopcucu Heh Vuymayın abileyy[signature][hline]------------------------------------------
nedanko, 06 Şubat 2005 23:13 tarihinde utanmadan demiş ki:"Hayatımın film izleme rekorunu kırdım 21 saat, peki en çok siz ne kadar izlediniz diyede bi topic açabilirdim. Ama herkes şüpheli o yüzden açmadım..
Sosyal ağlarda paylaş

Sezerciğin filminden bi alıntı:

Duy sütçü dede vuyma,dökme o sütü,beni çok döv vuy kıy kemikleyimi ama dökme o sütü :(

muahah :D[signature][hline]o . o .. o/ . o/ .. o/ .. o/
|. | . /|/. /|/ .... |__ .. |__
_______/___/___/_____/____

Kuğu Gölü..
Made by Çukulatalı Korax
[Pati halay ve bale ekibi kurucusu]
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar Kayıt şuan elime geçti Korax kardeşim yardım ediyor geliyor anlıyacağınız kayıt[signature][hline]------------------------------------------
nedanko, 06 Şubat 2005 23:13 tarihinde utanmadan demiş ki:"Hayatımın film izleme rekorunu kırdım 21 saat, peki en çok siz ne kadar izlediniz diyede bi topic açabilirdim. Ama herkes şüpheli o yüzden açmadım..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DeamoN, 05 Haziran 2005 14:13 tarihinde demiş ki:
su torn çalanlar angelfire ın arkadasları sanırım
2 sene oldu herhalde demolarını yollamıslardı
gayet başarılı idi onlarsa

onlar emre
yeni kayıtları var şimdi ahmetin bi kaç bestesi var ne diyim
hastasıyım ahmedin :)[signature][hline]I am lost in the black chamber.There's no way to turn back. I'm possessed by the old creature who has planned all to take my soul. Too late for me, in my hands, in my head. He is in me, my soul is lost in his black chamber...
Sosyal ağlarda paylaş

redall hoca bu kayıt yarışmadaki performans değil dimi
ben direk bateriye daldım kulak onu çekio belki kalitesi düşük olduğu
içindir[signature][hline]I am lost in the black chamber.There's no way to turn back. I'm possessed by the old creature who has planned all to take my soul. Too late for me, in my hands, in my head. He is in me, my soul is lost in his black chamber...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...