Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heal pot nasıl üretilir?

sertur

Öne çıkan mesajlar

Lvl 60 priest karakterim var. Master görevimi de yaptım.
Pianadaki great priest helena dan pot yapmam lazım sanırım.
Ama yapamıyorum. Bununla ilgili bir yazıda bulamadım sitesinde. Yardımcı olursanız sevinirim...[signature][hline]Name : Serdarrr
Lvl : 60
Class :Priest
Race :El-Morad
Clan :ßlack
Server:Xig

[Bu mesaj sertur tarafından 01 Haziran 2005 21:02 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

10 holy water + 10 Prayer of Favors un maliyeti nedir ?[signature][hline]

Server :Xign ..................Server :Xign
NicK :volkann..................NicK :Tr_Last_War
CLaN :ßlack....................CLaN :ßlack
Nation :EL Morad.............Nation :EL Morad
LvL :6X Blade Master........LvL :62 Arch Mage
Sosyal ağlarda paylaş

10 tanenin maliyeti 22.7k i$te.. artik kaca satarsan. eskiden ares'te tanesi 3.5k dan satilirdi. $u siralar 4.5k civari. ne kadar str varsa priestler giyinip ku$anip pot yapiyorlar sonra da inn'e depoluyorlar genelde. bu arkada$larla anla$ip 1000 tane kadar alin, inn'de muhafaza edin derim. sonra npc'lere 7k bayilmak zorunda kalmayin.

invasion esnasinda bilgisayar ba$inda olamadigim zamanlar tanesini 3.5k'dan aldigim bu guzelim potlari 30k'dan satip milyonlarla piana'ya dondugum cok olmu$tur. biraz cikarcilik, biraz ibi$lik bunun adi ama maksat vatanda$in i$i gorulsun tabi![signature][hline]hakiki tosun pa$a benim!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KoRn3RoTh, 02 Haziran 2005 10:19 tarihinde demiş ki:
keşke 1920 heal potda olsa=)
ama işin b..ku çıkardı warriorlar hiç ölmezdi=)

moradon da ben de gordum 1920 heal pot u.Artık nasıl nereden elde etti o eleman bilmiorum ama sergiliordu sadece sanırım.50m ye mi ne koymushtu merchante.[signature][hline]ottoman_prince(co-leader)
OTTOMAN_EMPIRE
level:6x
Ares
Moradon serbest piyasa broker ı
Ah bu ben nerelere gitsem diodm da aslında hadi gel gidelm salla gerisini,tırmanmaktan yorulduysan sana yukardan uzatırım elimi
i love this game!
i am waitin in the shadows to kill u
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KoRn3RoTh, 02 Haziran 2005 10:19 tarihinde demiş ki:
keşke 1920 heal potda olsa=)
ama işin b..ku çıkardı warriorlar hiç ölmezdi=)

olsa demishsin.birsey yoksa keshke olsa denir ki millet bu kadar atlamısh cevap yazmısh olmaz olur mu die.gerek yok unlemlere hc ole..
priestler keshke yapıyor olsa desen senin de bunu bildigine inanırdı herkes ve cevap yazmazdı.Sanırım olsadan onceki cumle niteligindek tumcecigi yazmayı unuttun..[signature][hline]ottoman_prince(co-leader)
OTTOMAN_EMPIRE
Ares
Ah bu ben nerelere gitsem diodm da aslında hadi gel gidelm salla gerisini,tırmanmaktan yorulduysan sana yukardan uzatırım elimi
i love this game!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KoRn3RoTh, 02 Haziran 2005 15:30 tarihinde demiş ki:
offff offf tamam ztn sana kılım hatırlıyomusun (eziq ttoman_empire clanından attırmıştın beni=)neyse bu kdr yorum yapmaya gerek yok ztn=)

bu cumlede de yanlısın war.Kullandıgın sıfatlar hakkında hicbir yorum yapmayacagım zaten tanıyan bilir.tevekkeli degil klanımızın isimlerine benzer binbir cesit wersiyonda klanların kurulması da tabi.
Attırma konusuna gelince ben attırmadım seni,bizzat klandan ben atmıshtım.[signature][hline]ottoman_prince(co-leader)
OTTOMAN_EMPIRE
Ares
i love this game!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KoRn3RoTh, 02 Haziran 2005 15:39 tarihinde demiş ki:
afferin clanınız süper olduğu için belli ilk 100de bile yoksunuz o kdr artislik yapmanıza rağmen!!!

ztn sen atsan ne yazar ne yapem ben o eziq clanada!!

neyse herkesten özür mrproblem dışında

(konu sapıttı)

dedigin klandan atılman bu kadar icine oturduguna gore wardır klanın bi hikmeti.ilk yuzde degil die ilgili sıfatla yakıshtırma yaptıgına gore o sıfattan anladıklarımız farklı. Klan ezik uc kagıtcı insanları icerecegine olsun warsın ilk 100 e hayatta girmem(lafım oradaki hcbir klana degil,kimse yanlısh anlamasın).Onemli olan klandakilerin ezik olmaması. Dusunuodm neden attım diye derken sen hatırlattın yazdıgın postlarla zaten atmamın nedeninin bu cumlemden onceki soyledigim oldugunu..[signature][hline]ottoman_prince(co-leader)
OTTOMAN_EMPIRE
Ares
i love this game!
Sosyal ağlarda paylaş

=) sapıttınız

çağır çağır totoshuda çağır buraya clanca konuşun benle!!

ben totoshla okdr iyi anlaşıyorumki istersen sor ona!!
beni clana tekrardan alcaktı ancak ben clnda sizin gibi insanlar olduğu için girmiyorum....

bundan sonra yazdıklarınızada yrum yapmayacağım küçülmeye niyetim yok....

tamam laflarım iğneli ama doğru söleyeni 9 köydende kovuyosunuz...sizin hata ve yanlışlarınız yokmu hiç!!!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...