Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battle Priest için en iyi armor

Quadrophenia

Öne çıkan mesajlar

+6 paldron 72 +7 si 74 olmalı goblin 70 int ile giyiliyor
paldron ve pad i goblin giy gerisini beginner armordan yap str yada hp bonuslu hp tercih et sonra para yapınca onları +6-+7 ye upla

taktik de şöyle önce 10 cus la 10 tane yapacağın armordan alıyorsun (10 tane daha az değil )
sonra hepsini proconsula yaptırıyorsun
2-3 er tane str ve hp li armorun oluyor

sonra bunların hepsini nus ile aynı anda uplıyorsun
en az biri bazen 1 str 1 hp bazen dahada fazlası +6 oluyor
paldron ve pad i goblin kullan gerisini bu şekilde yap

ileride daha çok paran olunca bolca +6 yapıp hepsine bus ile +7 basıyorsun
ortalama 4 taneden 1 tanesi +7 oluyor
+7 de 12 bonus veriyor
bolca para lazım oluyor ama emin ol chitin uplamaktan daha kolay :)
Sosyal ağlarda paylaş

Pad i +7 yaptim bile burayi okumadan önce maalesef.. 70 int te duruyor. Simdi ona hp veya str bassam artar mi int i?

Bir de öncelikle söyle bir durum var ki, hp bonus mu giyeyim str bonus mu? Veya giysiler full hp, takilar full str mi yada tam tersi mi? Sonucta amac bi spike da yatmamak gerisi kolay zaten.

1. nesil lootlamak icin full moradondayim zaten günlerdir.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Quadrophenia, 05 Haziran 2005 16:13 tarihinde demiş ki:

Bir de öncelikle söyle bir durum var ki, hp bonus mu giyeyim str bonus mu? Veya giysiler full hp, takilar full str mi yada tam tersi mi? Sonucta amac bi spike da yatmamak gerisi kolay zaten.

şunu bende merak ediyorum.[signature][hline]Name: Archy_Firestorm | Buffy_Firestorm
LvL: 4x | 3x
Class: Rogue-Assassin | Battle Priest
Race: El Morad | El Morad
Clan:Academy | -
National Point: 1xxx | 100
Server: Ares | Ares
Sosyal ağlarda paylaş

bende yeni bi battle priest actım dun bugun level 39 oldu beramusta

herseyi str verdim gayette guzel oldu 174+95 str var kodum mu oturtuyom elimde +7/56 weight hammervar butun giysilerim +5/8 str cok ta ii arenada cogu kişileri alıyorum eger 1500 buff kullanırsam da asasinlere yatmıyorum (altını ciziyom yatmıyorum ama olduremiyorumda) sonra da kacıyorum :D gayet zevkli fakat gunde 200 mana gidiyo 480 lik :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Quadrophenia, 05 Haziran 2005 17:34 tarihinde demiş ki:
Pauldron u da +7 12 str yapsam 70 int yeter mi acaba ? Bunu yapmis olan var m1 ??

pauldron +7 72 veya 74 int ister diye biliyorum ama emin değilim.[signature][hline]Name: Archy_Firestorm | Buffy_Firestorm
LvL: 4x | 3x
Class: Rogue-Assassin | Battle Priest
Race: El Morad | El Morad
Clan:Academy | -
National Point: 1xxx | 100
Server: Ares | Ares
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Quadrophenia, 05 Haziran 2005 16:13 tarihinde demiş ki:

1. nesil lootlamak icin full moradondayim zaten günlerdir.

sana şöyle açıklayabilirim :
bi takım str bi takım da hp armorun olacak
helmeti +7 içn çok kasma dagger defense bulmaya kalk

spear defense giymenin çok anlamı yok o yüzden spear defense arama .
partideki veya kendindeki buff a göre lvl kasarken hp yada str giyeceğine sen karar ver

cz de hangi armor giyeceğine gelince eğer yeterli dagger defens ın varsa str hp karışık giy derim hp 2500 ü mutlak geçsin bence 3000 civarı bir hp fena değil

bonuslarla 3000 hp yaptıktan sonra geri kalan bonus statları str yaparsın
not: 3000 hp lvl 60 yada 62 deki durum için biliyorsun lvl arttıkça hp nin etkisi de artıyor
bence paldronu goblin giy sana 10 hp 50 de healt verir ki +7 hp paldrondan daha iyidir
gene pad i goblin giymekte yararlı 10 str ve 50 healt ayrıca goblinlerin 3 büyü skillinede resist i var

kafan zaten dagger olmalı

geriye +7 yapacak bir granulet birde bot kalıyor

biliyorsun ki base str bonus str den daha çok atack sağlar o yüzden mümkün olduğu kadar str basmak faydalı

kullanacağın uniq itemları forumda arama yapıp bulabilirsin

uniq bulana kadar str yada hp +9 partideki buff seviyesine göre
sana kaloy gelsin
Sosyal ağlarda paylaş

evet paldron ve pad i pazardan bulursun bi ara sürekli araştır aradada yaptır istersen ama %15-20 gibi bi şansın var
paldronu goblin giymezsen +7 için verdiğin 2 int i aldığın 2 str bonus ile dengelersin ben hp nin 1500 olmasını lvl 60 yada 62 için tavsiye ettim

bence ulaşmak istediğin lvl e kadar buff/heal git hemen hemen her party de yer bulursun

sonra reskill yap

yok ben reskill yapmam diyorsan önce 960 heal i aç sonra holly vermeye bak lvl 60 ta 57 holly (torment) ve 45 heal (1920 heal ) olursun ki en güzeli bu bence

ama böyle lvl kasmak zor hem int siz sin hem de healer olacaksın çok pot yersin

59.99 da yada 61.99 da reskill yaparsın
bu arada hp nin 1500 olmasına çok takma düşük lvl lerde
1000 hp seni epey götürür
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...