Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şampiyon Fenerbahçe

Fistan

Öne çıkan mesajlar

Dyna siz UEFA yı hala kutluyosunuz bırak 2 gün kutlamayı ;)

GS cim 100. yılda olmadı umarım 200. yılda artk hehehuh

Şaka bi yana (lafı geçirdim zaten çoktan :p) Gerçekten sezon başındaki GS yi hatırlarsak kimse hiçbişey yapamaz bu gs diye düşünüyordu hatta eski topiclere baksak mutlaka gsli arkadaşlar dahi Hagi ile bi halt olamayız diyordu. Bence o çökmüş takımı son haftaya kadar şampiyonluk kovalayan takım haline getiren Hagi başarılıdır. Gelecek sezon çok renkli çekişmeli geçecek sanıyorum. BJK iyi hazırlanıyor. Trabzon altyapı olarak çok iyi durumda futbolcu kaybetmezlerse başa güreşecekler. GS de şu an görünen pek bişey olmasada eminim mali açıdan daha rahatlamıştır gelecek sezon daha iyi bir takımla ve teknik yönetimle ligde olur.

Bütün bunların dışında gerçekten Fenerbahçe'nin hakettiğini düşünüyorum bu seneki şampiyonluğu.[signature][hline]Atahost.net Web Hosting
Sosyal ağlarda paylaş

''UEFA yolcusu kalmasın!''
ama böyle olması kötü oldu..ben diyodum derbide gs ye yenilelim..1 puan farkla birinci olalım..iyice kıl olsunlar diye..ama her türlü birinci olduk o yeter :)[signature][hline]_iReM_, 09 Ocak 2005 22:16 tarihinde demiş ki:
ne bu ya kız diyince öyle altın günü gibi boş işler gelio hemen aklınıza.bitek çay servisine yaramıoruz yane.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Fistan, 24 Mayıs 2005 19:08 tarihinde demiş ki:
bana diyosan ben edebiyata katkıda bulunuyom :P

Valla eline sağlık fistan gzl olmuş :) Sen sürekli gnder bunları.

Zaten fazla söze gerek yok! ŞAMPİYON FENERBAHÇE!!!![signature][hline]Severek asla bir şey kaybetmezsiniz. Ama hiçbir şey yapmadan durursanız,her zaman kaybedersiniz...
Sosyal ağlarda paylaş

kalsın daum ya.[signature][hline] we have no great war, or great depression. our great war is a spiritual war. our great depression is our lives. we've all been raised by television to believe that one day we'll all be millionaires and movie gods and rock stars -- but we won't. and we're learning slowly that fact. and we're very, very pissed off."
Sosyal ağlarda paylaş

tamam ya anladık şampiyon fener en büyük fener
kayseri trabzon ve gençler maçlarımızla size çoktan hediye etmiştik şampiyonlugu zaten.gençler maçından sora şampiyon fenerdi ama şamp ligi için vede size kadıkoyde tur attırmamak için yenmemiz gerekiodu.ama olmadı.ortada geçen hatta alabilcegmiz bi maçken dandirik bi golle yenildik.maçın kader anı necatinin bomboş durumda rüştünün önünde topa kafasıyla vuramayıp omzuyla vurmasıydı.rüştü golü yemişti yani ama necati vuramadı.olsun 100. yılda ne kadar rezil de olsak bu takımla bu şartlarda yapılabilcekleri fazlasıyla ypatık.hedefimiz fenerin 100. yılı :)[signature][hline]"Far away is a place where I hide
the truth that have to be locked away"
Sosyal ağlarda paylaş

bu hediye sanirim avunmak icin kullaniliyor.
neyin hediyesiymis bu acaba merak ediyorum.
kayseri : beraberligi degil galibiyeti hak eden kayseri, kayseri golu atana kadar gs nin yarim pozisyonu bile yok.
trabzon : adamlar eze eze yendi.
gencler : sadece ozet izledim ama yine de haketmediniz maci.
bisilerin arkasina siginmaya calismayin artik yani. utanmasan bilerek yenildik diyecen. sanki fener hic puan kaybetmeden sampiyon olmus, bizim puan kayiplarini yazmaya hic baslamiim gerek yok bunu hakettik bu oldu. 3.luge sukret bunu da bulamayabilirsin.[signature][hline]dahi'ye gore bisi yok.
Sosyal ağlarda paylaş

daum un kotu oldugunu aziz yildirimda biliyo yani ama adamin kafasinda plan var..bugun hurriyet te yaziyodu. her 2 sene de T.D degistiren bir takim olmak istemiyoruz bir istikrar yakalamak istiyoruz diye ama daum un kredisi tukendi yani yine Ş.L de basariz olursa kesin gonderirler ama olaya mantikli bakmak gerekirse adam 2 senedir FB i sampiyon yapiyo o mu yapiyo takim kendisimi oluyo belli degil ama gonderilecek durumda degil yani hic bir takim sampiyon olduktan sora T.D ünü gondermez..
Sosyal ağlarda paylaş

ya bu sene önemli değil...Anelkayı düşünüyorum ben...acaba gelecek sene efsane olduğunda millet nasıl laflar edicek ardından?

ah Anelka olmasa fenerbahçe bi bok yapamaz laflarını şimdiden duyar gibi oluyorum...

bir de Hıncal Uluç ''Aurelio nun en iyi olduğu takım sıradan bir takımdır'' demiş.Doğrudur Tuncay gibi 15 yaşında futbolcu olan çok basit topları eğitimsiz futbolu yüzünden harcayan birini oynatanda mahalle takımından öteye gidemez...

Ama gelecek sene için ümitliyim.Semihi ve Volkanı takımda görmek istiyorum...

Gelecek sezon başında bir sürprizle Nobre ve Luciano gönderilebilir gibi geliyor bana...[signature][hline]_iReM_, 09 Ocak 2005 22:16 tarihinde demiş ki:
ne bu ya kız diyince öyle altın günü gibi boş işler gelio hemen aklınıza.bitek çay servisine yaramıoruz yane.
Sosyal ağlarda paylaş

Bende Anelka'nın seneye parlayacağını düşünüyorum. Nobre'nin sözleşmesi ne oldu? Hatırladığım kadarıyla en son kiralık durumdaydı ve bu sene sonunda tekrar anlaşma sağlanması gerekiyordu. Hatta Anelka'nın alınmasını Nobre'nin bonservisini almamızda elimizi güçlendirdiğini, takımına "aha Anelkamız var bu paraya veriyosan ver" diyebileceğimizi düşünmüştüm. Nobre'nin kalmasından yanayım ama yinede takımda değişiklikler yapılması gerekiyor.
Alıcısı çıkarsa Tuncay'ı satalım gitsin yerine Semih çıkabilir kaç sezondur yedekte oturuyo. Serhat bence satılmamalı biraz gaz verilip iyice kazanılmalıdır. Orta sahaya da Aurelio'nun yükünü hafifletecek yerli bir oyuncu Gökdeniz, Emre gibi..
Ve tabiki defansa sağlam bir yabancıyla gelecek sezon iyi bir kadroya ulaşabiliriz bence. Luciano'nun gitmesi iyi olur yerini çok çabuk kaybedebiliyor. Çok kritik maçlarda çıkıp takımı kurtardı ama vefa göstermek için taraftarı kanser etmeye gerek yok :)[signature][hline]Atahost.net Web Hosting
Sosyal ağlarda paylaş

Serhat ın yıldız olma şansı vardı ama eleman takımın en kötü döneminde oynamak talihsizliğini yaşadı...Tuncayın zaten hiç bir zaman öyle bir şansı olamaz...

Luciano yerine Lucio alıacak diyorlardı.Emre de güzel olur hani.[signature][hline]_iReM_, 09 Ocak 2005 22:16 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...