Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sanatsal fotoğraf çekimi denemeleri

Cd-

Öne çıkan mesajlar

said:
odchu, 04 Haziran 2005 10:21 tarihinde demiş ki:
ilk fotoğrafı bir yerlerde gördüm ama... Yayınlandı mı bi' yerde ?

[Bu mesaj odchu tarafından 04 Haziran 2005 10:26 tarihinde değiştirilmiştir]

Eheh bu mesajı görünce bi anda açtığım bi post aklıma geldi :-p[signature][hline]Beni öldürmeyen şey güçlü kılar...
Sosyal ağlarda paylaş

Arak felan yok arkadaşlar-Ferrero'yu bilemem ama..:P- 2004 yazında Seattle'da çektim o fotoğrafları şüphelenen varsa ispatlayalım :) Olumlu eleştiriler için sağolun bu arada...[signature][hline][Bob Marley]
Ben!!!(Ünlemlere de bak)
Başkalarından övgü bekleyenler, mutluluklarını onların ellerine bırakmış zavallılardır.

[Bu mesaj Cd- tarafından 05 Haziran 2005 16:57 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

hilkus kardeş hilkus arkadaş ne oldugunu anlamadım diyorum anlatsana, bende yaparım falan dedimmi :) yani işte bu yüzden seviyorum süper olmuş ilk resim gibi şeyler geldi de. nedir özelliği benim kaçırdıgım bir şey var acaba diye merak ettim.bence hiç bir özelliği yok o da apayrı bir konu.[signature][hline]
sevdasız bir iklimde çember çeviriyordu yüreğimki sen çıktın gene ağaçların köklerinden. Her yıktığım ağaç sen büyüdün. Yüreğimi çizdiğin bir bardak biradan, içerimi sildiğin bir silginden külleri savurdum rüzgara, kalanları diktim tekrar kestiğim boynundan çıkan kanlarla suladığım çınara. Kustum, tiksindim sonra.

[Bu mesaj Numb tarafından 05 Haziran 2005 17:01 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...