Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ben geldim :)

kIzIn1i

Öne çıkan mesajlar

YETER :D
Simdi Fatih Gelir ve derki
'' Öhöm '' Burayı cocuklar - bayanlar kullandigi icin ve sizin Ahlak kurallarını cignediginiz icin konuyu kapatıyorum harbiden yeter uzamasin yoksa bizi uzatacak Fatih :)
Hadi benden bu da
$$$$$ Öhöm dedik..[signature][hline]Server : Ares
Name : Schweppes
Clan : TOWN
Level : 6x
Sosyal ağlarda paylaş

Fatih uyuyordur bugün kalkmaz daha :D Bugün Pazar Calısmıyoruz Kapalıyız.

Arzunun charla Baskasıda oynuyor.APP lerde 2m topluyor.Ertesi gun clanı kapıo :D FATIH banada alt clan acarmısın.PARA varya herkesten 2m den 100 kişi alsan clana atsan 200m para yapar :D[signature][hline]Name : ....
Server : Ares
Rogue :D
Sosyal ağlarda paylaş

Ben bu şahsiyetle ilk karşılaştığım zamanlarda "ne güzel kızlarda oynuyor seviyeli sakin biy oyun olur" gibilerinde düşünüyordum. Ama zamanla bütün düşüncelerim değişti. Şimdilerde artık bu yüzsüz tavırlarından dolayı, hem insanlığından hemde şerefinden şüphe etmek bir yana dursun kesinlikle vaz geçtiğini düşünüyorum. Eğer birazcık temiz bir yanı kaldı ise, azıcık bir şerefi var ise ne bizlere bir daha görünür ne de bir ses eder. Son sözüm budur. İnsani durumlarda Allah`a havaledir.[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
Name: KASIMPATI_MANYAGI
Nation: El-Morad
Clan: The_Others
Lvl: 6x
Server: Ares
Cesaret ödül gerektiren bir yetenek değildir.

http://forum.paticik.com/view.php?id=120703
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KaKsi, 05 Haziran 2005 13:13 tarihinde demiş ki:
Ben bu şahsiyetle ilk karşılaştığım zamanlarda "ne güzel kızlarda oynuyor seviyeli sakin biy oyun olur" gibilerinde düşünüyordum. Ama zamanla bütün düşüncelerim değişti. Şimdilerde artık bu yüzsüz tavırlarından dolayı, hem insanlığından hemde şerefinden şüphe etmek bir yana dursun kesinlikle vaz geçtiğini düşünüyorum. Eğer birazcık temiz bir yanı kaldı ise, azıcık bir şerefi var ise ne bizlere bir daha görünür ne de bir ses eder. Son sözüm budur. İnsani durumlarda Allah`a havaledir.

+1[signature][hline]Name : ....
Server : Ares
Rogue :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...