Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bu hafta zaga da

micha

Öne çıkan mesajlar

Bu hafta cumartesi gecesi 4 haziranda Ceza konuk olarak yer almaktadır.Bilginize.[signature][hline]fizban, 13 Şubat 2004 20:31 tarihinde demişki: eheuh yok be sanmıyorum. zaragozaya karşı da böyle oynarız sanırım bence heralde kesinlikle galiba.
Sersefilse duygular ömrünün yarısı yalpalarYeah!
Sosyal ağlarda paylaş

ben şahsen zagayı sevıom yane komık oluo hele gecen haftakı telefon konusması süperdi okan okan,bok kokan:D[signature][hline]U reached the secret too soon, U cried for the moon.
And then one day u find 10 years got behind u,No one told u when to run,U missed the Starting gun....
Sosyal ağlarda paylaş

said:
geffen, 03 Haziran 2005 20:44 tarihinde demiş ki:
şu kro da showunu bitirse de kurtulsak yeter be.. sözde bitiriyordu bu sene hadi bakalım.

kro?

eheh lol be iyi güldürdü. Hani turkıyede kro denmeyecek sayılı adamlardan birine gidipte kro deyince insanın komik olabilme potansiyelide aynı orantıda artıyormus demekki[signature][hline]Opinions are like assholes. Everybody has got one.
Sosyal ağlarda paylaş

ben beyaz show'un ilk bölümünü izlemiş biri olarak okan bayulgenin o showa ne halde çıktığını gördükten sonra. yaptığı zavallı sohbetlerle. kendi programına üniversitelilerin izlediği program diyerek kendi kendini bi bok sanarak hatta zavallı üniversiteli bireylere de bunu empoze ederek geçinen bir adama kro derim.
beyaz showa canlı yayında elinde sigara ile çıkarak kıytırık filmlerden özenti olduğu belli olan adamın, gerek filmleri gerek dizileri ile hiç bir yeteneği olmadığını defalarca kanıtlamış bir adamdır kendisi. sevgili seçimlerinde de iqsu konusunda ipuçları da vermiştir bize.
senin için bu herif türkiyenin en kültürlü isimleri arasında yer alıyorsa acırım sana da ülkeye de. şimdi zevkler ve renkler tartışılmaz diye atlayan arkadaşlara şimdiden cevaplarını veriyorum zevksiz kelimesi yok yere sözlüklerde yer almıyor.[signature][hline]küçük dağları ben yarattım...[/i]
kalhiae
G3NK-Ster paradayz!
Sosyal ağlarda paylaş

ehehueuhu aksam aksam guldurdun beni ilahi
ama iyi oluyo arada boyle ya lazım sızın gıbılerı yanı.

Daha adamın nerde okudugunu, kulturunun ne oldugunu falan bilmeden cıkıp aha şuraya yazayım 2 msj bok atayımda belki tanınırım kaygısı içinde olmak gibi bir yanlıslıga dustugun ıcın cok acıdım ben sana bunu belırtmek ıstıyorum.

Şimdi dusundumde uzu nbı yazı yazmıstım burdan ıtıbaren fakat karşımdakının algılama kapasitesi ve bagnazlık konusunda master oldugunu aklıma geldıgınden vazgectım.

Yani senın anlayabılecegın boyuta ındırırsek Okan Bayülgen' gibi zeki bi insana kro diyen bi insanın boş konuşan biri olması gerekir. E buda göruyorumki sende mevcut. E ozaman neden kasayım kendimi dimi[signature][hline]Opinions are like assholes. Everybody has got one.
Sosyal ağlarda paylaş

1. tanınma kaygım olsaydı önce uyelik suremden beri attığım mesajlarımla seni 5e katlardım. metrekareye isabet eden mesaj sayın oldukça çok ve bi o kadar da boş.
2.adamın nerde okuduğundan banane. itü'de odtü'de okumuş olsa kaç yazar.ki bu okullardan bile terörist yetişebiliyor. etikete bakma tahminimce baba parası ile saçma sapan okullarda hiç alakası olmayan bölümler okumuştur.
3. bana yazabileceğin en uzun cümleleri yaz. okan bayülgene gülebilen adamdan çok daha kültürlü çok daha anlama kapasitesine sahip olduğumdan hiç şüphen olmasın.[signature][hline]küçük dağları ben yarattım...[/i]
kalhiae
G3NK-Ster paradayz!
Sosyal ağlarda paylaş

eheh çok mesaj atan tanınma kaygısı içersindeyse ve hepside bos mesajlarsa ozaman 5k yada 10k madalyalı üyelerin hepsi boyle boş ve tanınma kaygısı ıcıersınde olan ınsanlar.

ehuehu bak yine kendını guluncek duruma dusurdun, yani patide vakit geciren insanları da boyle bırseyle suclayabılen bi ustun insanlık(!) orneıgısın ben tebrık ettım sımdı senı :)

Fransada bi sure egıtım almıs bırısıdır. Ayrıca hadi gectim okudugu okullarıda adam kültürlü ve zeki yani Bunu okan bayulgenı sevmeyen ınsanlar bıle soyluyor ama dedıgım gibi sende bi b.k atma bi kıyaslama cabası goruyorum ama sanıyorumki geçer bu gelip gecici bi dönemdir ;)

eheheh ayrıca sana niye uzun cumle yazayım kardeşim ben simdi, bunada ayrı guldum ha..

Yahu yapmayın boyle Kasmayın kendınızı bukadar rahat olun bi kendını kanıtlama cabası ıcınde bı laf sokma bı sinir bi agresiflik.. yazıktır etme kendıne ben acıyorum burada haline sora...

Ha Oyunculuk yeteneginden bahsetmek ıstemıyorum zira onuda begenecek kapasiteyi goremedım sende[signature][hline]Opinions are like assholes. Everybody has got one.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BlaCk, 03 Haziran 2005 22:34 tarihinde demiş ki:
eheh çok mesaj atan tanınma kaygısı içersindeyse ve hepside bos mesajlarsa ozaman 5k yada 10k madalyalı üyelerin hepsi boyle boş ve tanınma kaygısı ıcıersınde olan ınsanlar.

ehuehu bak yine kendını guluncek duruma dusurdun, yani patide vakit geciren insanları da boyle bırseyle suclayabılen bi ustun insanlık(!) orneıgısın ben tebrık ettım sımdı senı :)

Zavallısın. Böyle bir genellemeyi yapıp bana yükleyebildiğine göre gerçekten zavallısın.
said:
Fransada bi sure egıtım almıs bırısıdır. Ayrıca hadi gectim okudugu okullarıda adam kültürlü ve zeki yani Bunu okan bayulgenı sevmeyen ınsanlar bıle soyluyor ama dedıgım gibi sende bi b.k atma bi kıyaslama cabası goruyorum ama sanıyorumki geçer bu gelip gecici bi dönemdir ;)

Fransa'da eğitimi başçavuşun ossuran eşşeği bile alabilir. Parasıyla değil mi? Bir insanın kültürlü kıyaslaması kendinden yola çıkarak olur. İnsan kendini karşısındakinden aşağıda gördüğünde karşısındakine kültürlü diyebilir. Ki bunları yazmamın boş yere olduğunu biliyorum anlayamazsın henüz daha beynin şekillenmemiş.
said:
Ha Oyunculuk yeteneginden bahsetmek ıstemıyorum zira onuda begenecek kapasiteyi goremedım sende

Oyunculuk yeteneğine bana iki örnek gösterin?
İstanbul Kanatlarımın Altında mı? Komiser Shakespeare mi? Hemşo mu? Ağır Roman mı? hangisi iyiydi oyunculuk olarak. ayrıca matrix'in ilk çıktığı zaman da zırt pırt matrix'ten bahsedim kendinin yüce kültürünü bu kadar basit bir şekilde göstermesi de süpermiş hani. orda çalan zavallılardan gitarı alıp iki bildiği salak saçma tele vurmalarla mı kültürlü? özentinin önde gideni o adam.
not: lütfen heeh. ehu ehu bab gibi 3. sınıf siberalem çetçileri gibi konuşma postlarda. henüz bu adamın yazdıklarını bana ne olursa olsun gösterme diye bir buton yok paticikte. mecburen görüyoruz yazdıklarını.[signature][hline]küçük dağları ben yarattım...[/i]
kalhiae
G3NK-Ster paradayz!
Sosyal ağlarda paylaş

son kez yazdıklarımı ve yazdıklarını okudum da '' nelerle muhattap oluyorum '' diye geçirdim içimden. neyse konunun açılış nedeni başka gittiği yön başka son kez anlamlı bişeyler yazabiliyorsan yaz mutlu et kendini. anlamsız da olabilir tercih senin. şunu söyliyim son olarak bu konu da . bu ülkede iğrenç programlardan kurtulmak istiyorsanız onları izlememeye ve eğer gerçekten inanıyorsanız iğrenç olduklarını bunu başkalarına anlatmaya çalışın ki. gelin kaynanadır kadının sesi dir kalksın ekrandan. evet zaga bunlara pek benzemiyor ama pek farklı da kalmıyor benim için.[signature][hline]küçük dağları ben yarattım...[/i] kalhiae
G3NK-Ster paradayz!
Sosyal ağlarda paylaş

eski programlarini izledin mi hic okan'in?
onlari nasil buluyordun ,merak ettim.
ayrica ben belkide oynadigi filmlerdendir, okan bayulgen'in oyunculugunu begeniyorum.zevkler renkler meselesi.onceki postlarindan birinde,bana zevkler renkler ile gelmeyin hede hode bisi demissin ama anlamadim.
Sosyal ağlarda paylaş

Eh bukadar güldürdün beni biraz göstereyim sacmalıdıgını dedım ama yok onu bile idrak edecek kapasite yokmus meger sende

Ozaman ciddi olursak sana zaten soylemıstım oyunculuk yetenegını anlamayacak nitelikte oldugunu, zira yazmaya calısıtgın cumleler beni bu yonde fikir sahibi yaptı.

Hani burada cıkıpta senle polemigine girecekte degilim, vakit kaybı oldugunu goruyorum ve karsımdakının neyden anladıgını ne nitelikte oldugu konusundada bi karara varmıs olmamadan
bunlara gerek duymuyorum.

Şunu soylıyım son olarak içindeki kini nefreti forumlarda kusmak için yazı yazıyorsun. Demiştim daha oncede bukadar kasma kendını yıpratıyosun kendısınıde hani bi ezilmislik bi assagılık komplexi sezdim sende. Buralara hiç girmek bile istemiyorum zira senin psikolojin bozukluklarının oldugu bir gercek ama buda beni zerre kadar ilgilendirmiyor. Ama etrafındakilere kendini kucuk dusuruyor ve gulunc duruma dusuyorsun bu yuzden senın adına uzuldugumu belırtmıstım.

Boş yere saçma bi polemige girip anti- okan bayulgen goruslu bir militan gibi savunarak cılkını da cıkarmıs bulundun bazı seylerın.

Kısacası benlen polemigine girme, yeteri kadar guldurdun hani daha fazlasını bunyem kaldırmaz. Ben senın kısısel bozuklukların hakkında ki yorumlarımı yazdım gordugum kadarıyla edindigim bilgilere dayanarak. Daha fazla agresiflik, saldırganlık yada komedyenlik olayında madalya kapıcam dıyorsan ozel mesaja gel bos yere mahfetme topici.[signature][hline]Opinions are like assholes. Everybody has got one.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
GEd, 03 Haziran 2005 23:05 tarihinde demiş ki:
ayrica ben belkide oynadigi filmlerdendir, okan bayulgen'in oyunculugunu begeniyorum.zevkler renkler meselesi.onceki postlarindan birinde,bana zevkler renkler ile gelmeyin hede hode bisi demissin ama anlamadim.

Hocam arkadasta psikolojik depresif bi agresiflik bi komplex sezdım yani adam koru korune savunuyor resmen bırseyı

Hani gordum bende ne oldugunu o yuzden Okan Bayülgeni Tartısma konusuan bıle gırmıyorum. Yani karşıdakinin sizi anlayabılme kapasitesine gore konusmak lazım oyle yapıyorum bi nevi[signature][hline]Opinions are like assholes. Everybody has got one.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
GEd, 03 Haziran 2005 23:05 tarihinde demiş ki:

evet izledim. ben de izlerdim zamanında zaman zaman cidden komik olduğu dönemler oldu, ancak bilmemkaç -5,6,7- yıl önce boğuk konuşan bir kadına şimdi ahizeyi ağzınızdan çıkarıp konuşun esprisini ayrı ayrı mevsimlerde de tekrarlaması beni epey bir soğuttu adamdan. kendini rezil bir şekilde tekrar ediyor ancak deniz seki gibi arabesk pop yapan birinin evinden boxerla çıkıp burası benim mahallem falan filan diye çığırtkanlık yapmalarını. saçma sapan televizyondaki laflarını ve de vakit kaybı olduğunu düşündüğüm günlerin takibiyle izlememeye başladım.. uzak durdum küfürler ettim hatta mide bulandırmaya başladı. şimdiler de zaga üniversitesindeki tiplemeler iyi sadece gerisi boş laflarını duyuyorum. sana yönelik değil o hede höde laflarım anlaman gerekmiyor boşver :)
2 black
be adam bişeyler yazıyorum senin yazdıkların ise benim senden beklediklerim değil saçma sapan çirkefçe dil uzatıyorsun sadece. laçkalıklar yapma adam gibi cevaplar verebileceksen yaz yazamıycaksan beni de dürtme. bu topic değil sadece zaga'nın tartışıldığı bundan önceki 120150 topicte de fikrimi belirtmiş ve paticikte benim gibi düşünen adamların fazla olduğunu görünce de mutluluk duymuştum uzatma. sabret yarın izlersin.[signature][hline]küçük dağları ben yarattım...[/i]
kalhiae
G3NK-Ster paradayz!
Sosyal ağlarda paylaş

Hah şöyle sakin ol biraz, relax rahatla kasma kendını agresiflik iyi birsey degıldır. Sen sakin olursan karsındakıde sakin olur. Bunun sonucundada adam gibi konusulur tartısılır.

Amaa bu yazdılarından sora benim senle tekrar okan bayulgen konusunda tartısmamı beklemen sacmalık olur cunku bana kafanın işleyiş mekanizması hakkında hiç de iyi fikirler vermedin.[signature][hline]Opinions are like assholes. Everybody has got one.
Sosyal ağlarda paylaş

Ayrıca sen Okan Bayulgenı sevmeyebılırsın nefret de edebilirsin ama bu senin "Bu hafta zagada" isimli zagada bu hafta ki programda kımler olacagını vs anlatan bi topice girip kişisel nefretini kusmanı gerektırmez. Hatta direk baştan yanlıstır. Zaten hatayıda bu olayı sallamayarak yaptın, gereksiz yere oluşturdun o saçma polemikleri yani..[signature][hline]Opinions are like assholes. Everybody has got one.
Sosyal ağlarda paylaş

Bunun uzatmayınımı var sivriarkadaşım. Konuşmaktan sıkılmışmışmışın; sana zorla yaz demiyoruz ki! Madem beğenmiyorsun tamam fikrini yazdın ozaman beğendiğin bi topic e git. Burada kimseye zavallı deme hakkın yok, git kendi haline acı[signature][hline]Deniz, Yıldızlar, Yakamoz ve bir kupa nescafe...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...