Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

etki

xueshen

Öne çıkan mesajlar

kalp çarpıntısyla uyanırız. acı çekeriz, endişeleniriz.-stresten der doktorlar bulamaz başka bir neden. ertesi gün tekrarlar aynı sızı, düşünürüz nedenini- neden olayların buraya kadar geldiğini.
hiç ayrılak istememiştim senden, bağlanmıştım sana-biteceğini bildiğim halde bu ilişkinin.
bi zaman sonra sözlerim senin sözlerin olmaya başladı, hareketlerim senin bir parçan olduğumun kanıtıydı. tıpkı beni taşıdığın gibi sözlerinde.
neydi kurulan bu denge yoksa insan her yanında olana böylemi yapardı- özellilerini alır ve onları kullanırımydı.

yerine bir başkası geldiğinde değer verdiğimiz insanın değişirdi özelliklerimiz. sanki konuşan artık eski sen değilsindir-yada eski siz.

nedir sürekli değişen? insanın kendisini bulmasını engelleyen.- bu hayat yolculuğunu etkiliyen.

mutluyum halimden taşıdığımız için bizi- sen olmasanda şu anda. her gece uyanmam kalp çarpıntısıyla hatırlatır seni, her üzüldüğünde anlattığın hikayeyi- akşamları gözüne uyku girmeyişini uyandığında ise kalp çarpıntısı hissini. yazdığım her yazıda kullanırım seni- bana söyediğin kelimeleri.

buldum artık kendimi. değiştiremez kimse,etkileyemez.-bizi[signature][hline]paraaaaa kazannnnnnnn tıkla ibuxdan hem araştır öğren hemde para kazan ,
tıkla ayda en aşşaa 24 dolar kazannn herkez kazanıyor neden sen kazanmayasınki
tıkla kazan olmadı merak ettin at bir pm anlatayım sana bonustan daha karlı bir iş bu

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...