Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

birebir sözlük

forgiver

Öne çıkan mesajlar

birisi bişey yaptıysa aynısını başka kimse yapmayacak mı ? yok reklam yok taklit bu ne Allah için ?

birde reklamsa reklam ne var bunda onu merak ediyorum. şurda verdiğiniz linkler reklam olmuyor mu ? babanızın malımı da bu kadar ateşli şekilde karşı çıkıp savunuyorsunuz ?
Sosyal ağlarda paylaş

beğendiğimiz bir sitenin ismini vermek reklama giriyorsa, reklam olarak değerlendirmenizde bir mahsur yok.

şunu belirtmek isterim ki sitede herhangi moderötörllük, yapılışına katkıda bulunmak vs. gibi bir görevim yok, sadece pati kapalıyken ekşide başlığını görüp üye olduğum bir site.

peki niye başlık açtım;

- beğendim, hoşuma gitti, paylaşmak istedim.
- online yazar sayısı az, patiden adam gelsin yazsın şenlensin diye; benim çıkarım ne; güzel bir ortamda sözlüğe entry girme zevkinden başka hiç bişey.

orada açtığım; forum.paticik.com başlığı bile 1 eksi oy almışken ki daha reklam kokuyo burda ki önyargıyı garip buldum.

son olarak reklamcı ve invite botu değilim sadece paylaşmak, haberiniz olsun amaçlı açtım topici.[signature][hline]be the vanquisher, to forgive
Sosyal ağlarda paylaş

ekşi sözlükten içerik olarak ne farkı var bunun cıkartamadım. gerek başlıklar gerek tasarımı fotokopi gibi.
düzeltme: detaylı bilgi :)
[signature][hline]Feror ego veluti - sine nauta navis,
ut per vias aeris - vaga fertur avis...
Quidquit Venus imperat - labor est suavis,
quae nunquam in cordibus - habitat ignavis.

[Bu mesaj mdma tarafından 04 Haziran 2005 13:17 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ekşisözlükten nedensiz saçma bir şekilde şutlananlar için birebir neden mi böyle diyorum.Hiç bir açıklama yapılmaksızın girdiğim 70 entry nin de hepsi kurallara uygunken ekşiden uçurulmama sitem ediyorum 6. nesiliz ya[signature][hline]k i n g p i n as known as BIZDIK
GÖZLER TELEVİZYONDA ELLER ÇEZZODA HOBAREY
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-Mandrake-, 03 Haziran 2005 21:38 tarihinde demiş ki:
bari sayfanın yapısını biraz değiştirselermiş insan kopya yapar da göz var nizam var hani fikiri ordan aldın bari sayfayı kendin dizayn et

[Bu mesaj -Mandrake- tarafından 03 Haziran 2005 21:43 tarihinde değiştirilmiştir]

" göz var izan var " ;)[signature][hline]s00 L33t : )
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Zopik, 03 Haziran 2005 22:39 tarihinde demiş ki:
birisi bişey yaptıysa aynısını başka kimse yapmayacak mı ? yok reklam yok taklit bu ne Allah için ?

birde reklamsa reklam ne var bunda onu merak ediyorum. şurda verdiğiniz linkler reklam olmuyor mu ? babanızın malımı da bu kadar ateşli şekilde karşı çıkıp savunuyorsunuz ?

+1

[signature][hline]sonunda yeniledik. , NMN

para
para
para!!!

lord_elvyn, 12 Kasım 2004 20:06 tarihinde demiş ki:
artik patideki abazalardan korkmaya basladim...

[Bu mesaj mexinth tarafından 04 Haziran 2005 13:45 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Hadi reklamı geçtim tamam fakat bariz şekilde klon olan bir sozluk bozmasını ve hatta isminin bile birebir olan bi sozlugu nası savunuyorsunuz yahu.

bariz sekılde kopya taklit ozentilik ne ararsanız var sitede..

zaten bol bol hata msj ı verıyormus okudgum kadarıyla

Bir kisinin yaptıgını baskaları yapabılır bu ayrı ama ozentılık taklitcilik farklıdır[signature][hline]Opinions are like assholes. Everybody has got one.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...