Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yorumsuz SS ler, Yorumlarını siz yapın!!!!!!!!

KaKsi

Öne çıkan mesajlar

said:
KaKsi, 03 Haziran 2005 13:01 tarihinde demiş ki:
Walla hoacm iyi güzel hoş diyorsun da, ne zaman bi GM arasam bulamıyorum. Meretler nası bişidir sıfatını bile göremedim bu yüzden, Harpy de party kurarsın onun dışında da 3 party sana KS yapar, küfürleri de havada uçuşur gider. Velhasıl Gm ararsın, sanki kıçlarına roket takıp topuklamış gibidirler. Toz olup giderler de tozlarını bile bulamassın.

eger premiumlu arkadaslar warsa siteden accountlarına girip kscileri sikayet de edebilirsiniz imagehack e SS leri kaydedip linkleriyle beraber.Adamlar cevapsız bırakmıorlar en azından oradan attıgınız mesajları ya da bana dort mesaj atısımda da gm in cevap weresi geldi.
Bu arada odin gm likten cıkarıldı diye birsey duymushtum ama pazar aksamı ip bloklanmalarıyla ilgili supporta attıgım mesaja ptesi sabahı odin cevap wermishti.(konuyla ilgisiz ama GM lerden soz edilmishken..)[signature][hline]ottoman_prince(co-leader)
OTTOMAN_EMPIRE
level:6x
Ares
Moradon serbest piyasa broker ı
Ah bu ben nerelere gitsem diodm da aslında hadi gel gidelm salla gerisini,tırmanmaktan yorulduysan sana yukardan uzatırım elimi
i love this game!
i am waitin in the shadows to kill u
Sosyal ağlarda paylaş

Bende Pazar günü mesaj atmıştım. Ama hala bir vcevap veren yok. Ayrıca premium üyeliğim var.[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
[Bu mesaj üzerinde fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmeye teşebbüs edilmiştir.. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır. Arada bir gaz kaçırmaktadır. Ammawelakin taş gibin ayaktadır.]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...