Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Olurmu ya? olurmu!

yosun

Öne çıkan mesajlar

said:
Sly-One, 17 June 2003 19:28 tarihinde demiş ki:
benim 7. katta okulun en güzel kızı war(1 yaş küçük) :p
biz 12 deyiz karşı dairede de benim yaşımda güzel bi kız war daha fırsat olmadı tanışamadık.
1 hafta oldu taşınalı.
bi patlayın şöyle.[hline]Güçlü ve şanslı olanlar genellikle yalnız olanlardır... -Xar

Ve senin hicbiriyle alakan yok.Yuzune bile bakmiyorlar.Bence hava atmak amaciyla yazilmi$ ama rezilligini kanitlayici bir mesaj olarak saklanmali bu :)[hline]tHe Original [i]fi$h®

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sly-One, 17 June 2003 19:28 tarihinde demiş ki:
benim 7. katta okulun en güzel kızı war(1 yaş küçük) :p
biz 12 deyiz karşı dairede de benim yaşımda güzel bi kız war daha fırsat olmadı tanışamadık.
1 hafta oldu taşınalı.
bi patlayın şöyle.[hline][i]Güçlü ve şanslı olanlar genellikle yalnız olanlardır... -Xar

Kulli Yalan Nerde la ole apartman *!adres ver ev tutak*[hline]*arkanda*
Sosyal ağlarda paylaş

Ben apartmanda 2 daire dışında (yaklaşık toplam 25 daire) kimseyi ne tanımıyorum nede gözümde canlandırabiliyorum onun için söylicek bişeyim yok heralde :p bi şöyle çıkıp bakimde kız varsa bende hava atiim hehe :p[hline]''Eğer o her kimki canavarlarla savaşıyorsa dikkat etmelidir yoksa kendiside bir canavara dönüşebilir. Ve eğer o kişi karanlığın derinliklerine uzun süre bakarsa; karanlık onun kalbinin içine yansır.'' - Friedrich Nietzsche

[Bu mesaj Ardeth tarafından 17 June 2003 21:00 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Llama, 17 June 2003 21:37 tarihinde demiş ki:
yosun sen kızı ıstetırsın yakında[hline]Umutsuzluk Yasak Yılgın Türküler Söylemekte...
Çünkü;Yürüyor Umudun Ordusu,Umutsuzluğu Kurşuna Dizerek...
Metall Ethlos & Athelas Ethlos

[Bu mesaj Llama tarafından 17 June 2003 21:38 tarihinde değiştirilmiştir]

Şöle paticik stafftan 2 kişi gelsin bende bi kutu cd yaptiriim gidip isteyelim :j[hline]Froc Vormbeyn
:-p Deli merc, Ashmish worm :-p
DaoComics
Sosyal ağlarda paylaş

Bence git bi kızın suratına pepelek de (paticik değil dikkat pepelek) kız anlayıp ''a sendemi'' derse ortamı 2 snde kurarsın zaten. Anlamazsa zaten anlaşılmıycak bi kelime olduğu için çevir kazı yanmasın yapıp bi şeyler uydurusun ama paticik dersen ve kız anlamazsan karizman zaten o anda yerlerde.[hline]''Eğer o her kimki canavarlarla savaşıyorsa dikkat etmelidir yoksa kendiside bir canavara dönüşebilir. Ve eğer o kişi karanlığın derinliklerine uzun süre bakarsa; karanlık onun kalbinin içine yansır.'' - Friedrich Nietzsche

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ardeth, 17 June 2003 22:30 tarihinde demiş ki:
Bence git bi kızın suratına pepelek de (paticik değil dikkat pepelek) kız anlayıp ''a sendemi'' derse ortamı 2 snde kurarsın zaten. Anlamazsa zaten anlaşılmıycak bi kelime olduğu için çevir kazı yanmasın yapıp bi şeyler uydurusun ama paticik dersen ve kız anlamazsan karizman zaten o anda yerlerde.[hline]''Eğer o her kimki canavarlarla savaşıyorsa dikkat etmelidir yoksa kendiside bir canavara dönüşebilir. Ve eğer o kişi karanlığın derinliklerine uzun süre bakarsa; karanlık onun kalbinin içine yansır.'' - Friedrich Nietzsche

şundan dolayı çıkartım forumlarda takıldıını[hline]Froc Vormbeyn
:-p Deli merc, Ashmish worm :-p
DaoComics
Sosyal ağlarda paylaş

metboun dediği kesin tutar ben sna söyleyim varya ciddi bence yap bi kağıt falanm at kapının altından ama sadece kız evde yanlız olduğunda annesi babası falan bulursa anlamadan dire çöpe hatta kızda anlamaz belki lütfen bu siteye giride ekle :p[hline]''Eğer o her kimki canavarlarla savaşıyorsa dikkat etmelidir yoksa kendiside bir canavara dönüşebilir. Ve eğer o kişi karanlığın derinliklerine uzun süre bakarsa; karanlık onun kalbinin içine yansır.'' - Friedrich Nietzsche

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...