Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

gavolt wing lazımmmmmmmmmmm

BLue_dEEp

Öne çıkan mesajlar

arkadaşlar bana yardımcı olun bana gavolt wing lazım kafayı sıyıracağım artık bi türlü toplayamadım su gavolt wingleri
son 1 haftada kestiğim gavolt-glowwing-vsvs kesmediğim kalmadı baba YARDIM EDİN :(:(:(:(:(:(:([signature][hline]Nick....:Martana
Job.....:Archmage
Server.:Ares
Lvl......:6X
Clan....:Eternals
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BLue_dEEp, 02 Haziran 2005 23:09 tarihinde demiş ki:
sen konuşma pis dupeci :P

SEN git önce adamını kurtar

:D:D:D:D:D:D:D:D

Suanda Yaptıgın şakada Olsa cok ayıp içim cız etti arkadaşını teselli edecegine damarına basıyorsun !! tebrik ederim seni[signature][hline][b]Nick: Volkann / / / Server: Xigenon / / / LvL :

6x Blade Master Warrior Clan : ßlack

Nick: WoLCaN__ / / / Server : Xigenon / / / LvL: 6x Kasar Hood / / / Clan :i LLusioN

Sosyal ağlarda paylaş

ben kimseye dupe yapsın demedim

zaten 1 hafta önceden admin dupe yapan charları akşam yaptıysa dupe sabaha bırakmıyo banlıyordu bunu göz önünde bulundurarak dupe yapmaması lazım dı

OYUNU LÜTFEN HAKKIYLA OYNAYALIM[signature][hline]Nick....:Martana
Sosyal ağlarda paylaş

yarın bi gün adamın dupe yapmadığı falan ortaya çıkarsa ne yüzle konuşacan yazı yazacan buraya biliyosun ki bi çok adam da dupe yapmadığı halde banlanabiliyo hem bildiğim kadarı ile bi sürü boss/dm kesebilen adeam dupe yapmaz yapsa bile kendi charı ile dupe yapmaz yaparsada höküz dür yani
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BLue_dEEp, 02 Haziran 2005 23:17 tarihinde demiş ki:
ben kimseye dupe yapsın demedim

zaten 1 hafta önceden admin dupe yapan charları akşam yaptıysa dupe sabaha bırakmıyo banlıyordu bunu göz önünde bulundurarak dupe yapmaması lazım dı

OYUNU LÜTFEN HAKKIYLA OYNAYALIM

Sen o adamın dupe yaptıgını nerden biliyorsun her karizması olan adamı çekemediginizden dolayı böyle diyorsun öyle değilmi?? Insanlar Alamadıkları Şeyleri Kötülerlermiş..[signature][hline][b]Nick: Volkann / / / Server: Xigenon / / / LvL :

Nick: WoLCaN__ / / / Server : Xigenon / / / LvL: 6x Kasar Hood / / / Clan :i LLusioN

Sosyal ağlarda paylaş

baba sen o adamın avukatımısın hem adamı niye kıskanayım bende allaha şükür shellim var master skilini acmayı bekliyorum bi acayım bende giyeceğim oyunu hakkıyla oynasalarda suan da bu kadar kişi ban yemezdi ks ciler hariç[signature][hline]Nick....:Martana
Sosyal ağlarda paylaş

Avukatı falan değilim ama Adamın kaç yıllık arkadaşıyım onun böyle birşey yapacagına inanmıyorum.Hem Sen onun Dupe yaptıgını nereden biliyorsun neden iftira atıyorsun? Full Shelli +8 Raptoru var diyemi dupeci diyorsun? belki başka nedenlerden dolayı banlandı ? bu benim başıma geldi onun için biliyorum.Arkadaşım olmasaydı bile bu forumda birilerine iftira atılmasına izin vermezdim.[signature][hline][b]Nick: Volkann / / / Server: Xigenon / / / LvL :

Sosyal ağlarda paylaş

Tamam konuyu saptırmayalım sen gawolt arayışına devam et. Ama Pazar Alanını kullanırsan dahada iyi olacak.[signature][hline][b]Nick: Volkann / / / Server: Xigenon / / / LvL :

Sosyal ağlarda paylaş

shell giymekle adam olunmuyo o shell in içindeki ne bakıyolar. adam lar abyss de gelip vuruyolar bana sonra öldürdükten sonra ana avrad düz gidiyolar bunu yapanlarda hepp türkler .bunlar gibiler yüzündende burial gibi büyüklerimiz yanıyor[signature][hline]Server=Diez
Nick=hoodstar__
Clan=n00bs
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...